Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

poruka: 8
|
čitano: 1.869
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde".
11 godina
neaktivan
offline
Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

Padaju milijarde ko dobar dan.

 
21 0 hvala 1
14 godina
offline
Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

Jel se sjeća tko, da je obećano da će jednoga dana minecraft biti besplatan.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

Mojang ima nesto sto se ne moze tek tako nabaviti ni gdje razna istrazivanja ne pomazu a ni marketinske kompanije jos nisu nasle kod. A to je ogromna kolicina mlade publike 7-16 god. koja sama po sebi vrijedi jako mnogo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 22:00 (Arxi).
 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

Meni nije jasno zakaj se takve tvrte prodaju ako vrijede tolko i imaju takav potencijal?

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

Evo ja sam si uzeo slobodu i dizajnirao novi windows-ov logo u duhu ove akvizicije!  {#}

Windows Minecraft Logo Windows Minecraft Logo
Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milijarde

Jao čovječe, pa gdje su nestali svi silni milioni, izgleda da je nekada milion sada zamjenio milijardu. Nevjerojatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milij

Zasto akvizicije neceg u milijardama (Google/MS/Apple...)?

Zato sto se tako izvlaci para bez oporezivanja, a Mojang-ovci sigurno nece biti milijarderi...

Slicno kao kod nas, samo na puno vecoj skali: kupit cu ti to za 200,ali 150 ces mi dati nazad

16 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeno: Microsoft kupio Mojang za 2,5 milij
Nemojte na MS, a i ostale, gledat kao na IT firmu vec pogledajte vlasnicke udjele. Vidjet cete da uvijek iza stoji neki fond, tj banka, a iza nje su istih nekoliko ljudi (familija). Vrlo brzo dodjete do zakljucka da svijetom (zapadnim) vlada nekoliko obitelji. Pogledajte malo logoe po proizvodima u ducanima i vidjet cete Nestle, PG, Uni i par drugih.
Ono sto mi je iznimno drago da klince privlaci igrica koja nije pucacina vec nesto gdje moras radit i razmisljat.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice