Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

poruka: 24
|
čitano: 5.219
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potvrđeno: Skype mijenja Messenger".
15 godina
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Kakv dan, takva i vijest. Lijte lijte kiše :(((

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

pa fala bogu... nikad mi se nije sviđao messenger...

Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
Envy kaže...

Kakv dan, takva i vijest. Lijte lijte kiše :(((

 vani sunce sija {#}

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
16 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
Nisam ga koristil nekoliko godina i prosli tjedan ga bas idem instalirat da vidim ima li zivih. Bogami ima.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
neaktivan
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Kod mene je oblačno i kiša pada.

 

Draži mi  je msn.

Brže se pokrene i jednostavniji je za korištenje, a još je važnije što su većina normalnih ostali na njemu, jer su "genijalci" nedavno otkrili skype (koji me sada podsjeća na fb, pa ga više ne koristim).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Ja sam povezao FB sa WLM-om i takva integracija je nevjerojatno dobro urađena. Nemam potrebe ni da odem na stranicu facebooka, da ne govorim gro sitnih opcija koje postoje u MSN-u a primjenjuju se i na FB. I kada je FB-ov chat zakazao, preko MSN-a je radio. Liste koje se odavno ne vide na FB-u preko MSN-a su dostupne. Pa favoriti: upoznate nekoga na FB-u i želite ga 'uganjati' kada je online.. jednostavno ubacite ga u favorite i uključite opciju 'prikaži samo kada favorit se pojavi', i milina.

WLM je bio pouzdan, tih, stabilan.. šuti u taskbaru i nikoga ne dira. Šteta, mogli su barem ostaviti servis ili zadnju verziju programa ovo gdi ide integracija Skype i MSN-a za sada mi se nikako ne sviđa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
Envy kaže...

Ja sam povezao FB sa WLM-om i takva integracija je nevjerojatno dobro urađena. Nemam potrebe ni da odem na stranicu facebooka, da ne govorim gro sitnih opcija koje postoje u MSN-u a primjenjuju se i na FB. I kada je FB-ov chat zakazao, preko MSN-a je radio. Liste koje se odavno ne vide na FB-u preko MSN-a su dostupne. Pa favoriti: upoznate nekoga na FB-u i želite ga 'uganjati' kada je online.. jednostavno ubacite ga u favorite i uključite opciju 'prikaži samo kada favorit se pojavi', i milina.

WLM je bio pouzdan, tih, stabilan.. šuti u taskbaru i nikoga ne dira. Šteta, mogli su barem ostaviti servis ili zadnju verziju programa ovo gdi ide integracija Skype i MSN-a za sada mi se nikako ne sviđa.

 

slažem se s tobom, ali jednu stvar si zaboravio a to je da je pri takvom korištenju gutao hrpu memorije...

 

skype je po meni oke, puno lakši prijelaz naspram onoga kada su svi naglo prešli sa icq-a na wlm, jedino mi nije jasno kada će omogućiti offline poruke, bez toga mi ovakav servis baš i nema neke pretjerane logike

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 10:56 (Fidro).
12 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
msn je koma, skype koristim oduvijek. savršena slika i zvuk, diže se u času, jedina mana mu je što datoteke sporo putuju, ali za to imam gmail.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
15 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
Fidro kaže...
Envy kaže...

Ja sam povezao FB sa WLM-om i takva integracija je nevjerojatno dobro urađena. Nemam potrebe ni da odem na stranicu facebooka, da ne govorim gro sitnih opcija koje postoje u MSN-u a primjenjuju se i na FB. I kada je FB-ov chat zakazao, preko MSN-a je radio. Liste koje se odavno ne vide na FB-u preko MSN-a su dostupne. Pa favoriti: upoznate nekoga na FB-u i želite ga 'uganjati' kada je online.. jednostavno ubacite ga u favorite i uključite opciju 'prikaži samo kada favorit se pojavi', i milina.

WLM je bio pouzdan, tih, stabilan.. šuti u taskbaru i nikoga ne dira. Šteta, mogli su barem ostaviti servis ili zadnju verziju programa ovo gdi ide integracija Skype i MSN-a za sada mi se nikako ne sviđa.

 

slažem se s tobom, ali jednu stvar si zaboravio a to je da je pri takvom korištenju gutao hrpu memorije...

 

skype je po meni oke, puno lakši prijelaz naspram onoga kada su svi naglo prešli sa icq-a na wlm, jedino mi nije jasno kada će omogućiti offline poruke, bez toga mi ovakav servis baš i nema neke pretjerane logike

Ma kakvo gutanje memorije. Računar nisam ugasio preko 2 sedmice (i tad kada sam ga ugasio zapravo nestalo je struje) i trenutno WLM troši oko 40 MB memorije :))

Instalirao sam i novi Skype (upravo) verzije 6.0, sve MSN kontakte (i FB i neke sto godina stare gdje mi više i nisu u kontaktima) i zanimljivo nema više onih malih reklama, nešto sitno je promjenjeno i chat (sa MSN kontaktima) konačno radi instantno, nema više onog kružića koji se vrti. Također na verziji 5.x.x kada sam kliknuo na 'Provjeri update' on mi je rekao da nema novih verzija! Svašta.

Vjerujem da će iz verzije u verziju biti sve bolji, na kraju krajeva ne preostaje nam ništa drugo.

12 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
točno tako, i meni je rekao da imam najnoviju verziju, a 6.0 je već bio dostupan za update.

ako se to i dalje bude ponavljalo morat ću ručno na download.com po instalaciju i overwrite jer mi je na skype.com tražilo da se ulogiram?!?
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
15 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
glagoljica kaže...
točno tako, i meni je rekao da imam najnoviju verziju, a 6.0 je već bio dostupan za update.

ako se to i dalje bude ponavljalo morat ću ručno na download.com po instalaciju i overwrite jer mi je na skype.com tražilo da se ulogiram?!?

Ja sam skinuo i pustio da se instalira ver 6.0 dok je 5.x već bila upaljena. Sve uredno je proteklo, instalacija je staru verziju ugasila, instalirala novu i to je to. Eh sad slijedi blagi šok nakon što sam restarovao računar. Upaim Skype i imam šta vidjeti: svih 2000 i kusur FB prijatelja je tu :)))

12 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
da budem iskren nisam te uopće shvatio kako si instalirao novu verziju. ja sam s download.com skinuo instalaciju i pokrenuo je na svom kompu. skype je naravno bio ugašen. restart nakon završetka nije bio bio potreban. sučelje je fantastično, najbolje do sada, slika i zvuk fantastični. FB nemam pa ne znam o čemu pričaš.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
15 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
glagoljica kaže...
msn je koma, skype koristim oduvijek. savršena slika i zvuk, diže se u času, jedina mana mu je što datoteke sporo putuju, ali za to imam gmail.

ako si koristio msn od 2005. godine kao ja onda nemozes rec da je koma. jer brdo ljudi jos i dan danas koristi msn i odlican im je kao i meni, ja sam jos na verziji 2009. i super je. ja se nadam da ce msn ostat, jer kao sto je rekao jedan forumas u prijašnjoj temi, da ce msna biti uvijek samo se nece nadograđivat nove verzije.

12 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
msn sam probao prije jedno dvije tri godine i stvarno ne znam zašto bih ga mijenjao za skype na kojem imam sve kontakte, a kvaliteta slike i zvuka je savršena. osim popularnosti skype ima i ljepše sučelje.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
16 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Jedno smeće zamijenilo drugo...

11 godina
neaktivan
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Ovo je užasno,koristim msn već godinama i sad me tjeraju na glupi skype. {#}

We're all mad here!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
Aldo kaže...

Jedno smeće zamijenilo drugo...

glavno da ti fejs nije smeće

16 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
razer1911 kaže...
Aldo kaže...

Jedno smeće zamijenilo drugo...

glavno da ti fejs nije smeće

je, i fejs i twiter spadaju u istu kategoriju

15 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
Aldo kaže...

je, i fejs i twiter spadaju u istu kategoriju

ali ti to koristiš jelda? kako si u kontaktu s ljudima?

15 godina
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Mislim da je ovo očekivan potez. S obzirom da je skype sada dostupa za sve veće platforme a kako skypu prijeti opasnost od sve većeg broja korisnika vibera, whatsapp i sličnih aplikacija, spajanje sa msn-om donijet će mu veći broj korisnika. 

 

Na kraju krajeva ako firma ima dva slična servisa zašto ih ne objediniti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger
razer1911 kaže...
Aldo kaže...

je, i fejs i twiter spadaju u istu kategoriju

ali ti to koristiš jelda? kako si u kontaktu s ljudima?

fejs imam, ali nije da sam nešto aktivan, max 3 min na dan, od tvitera sam odustao jos davno,

skype koristim konstantno već 5 godina jer nam je u firmi to glavni komunikacijski alat i nista lijepo

ne mogu reci za to smeće. Iz verzije u verziju je sve gori i nestabilniji. 

 

A mobilna verzija za android je tek poseban oblik nakaradnosti.

 

Sad da ne bi bilo da samo serem po MS-u, napravili su i super proizvode. Jedino me zivcira trend unakarađivanja u informatici.

Sučelja su prepuna animacija i gluposti koje samo umanjuju funkcionalnost. Npr. Visual Studio 2010. GUI IDE-a u WPF-u??? 

WTF, zašto SVI laptopi do jednoga imaju navigacijske tioke gore/dolje pola veličine i tak nagurane??? Pitam se tko gura, a tko slijedi

takve debilne trendove... Čovjek treba biti kritičan na sve kaj mu ne odgovara na osobnoj razini, a ne prihvaćati svako sranje samo zato jer je trenutno razvikano.

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

skype iz verzije u verziju sve gori?

daj molim te očistite smeće s pc-ja u firmi ili po potrebi načinite reinstal xp-a,  možda vam je i dsl linija slabog kapaciteta. tada probaj skype. nema boljeg servisa za video razgovore.


Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2012 13:06 (glagoljica).
11 godina
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Bilo je i vrijeme, neznam, vidim tu svi hvale taj MSN al imho to nitko nije koristio osim za gluposti: accounti zbog igranja nekih igrica, klinke i pedofili i te spike... zaista imam veliku kolicinu online ekipe al nikad MSN :) valjda je to mlada populacija u tom losem komadu softwera vidijla nesto posebno, nenzam 
:)))) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Potvrđeno: Skype mijenja Messenger

Ne hvale ga svi, samo neki, među kojima sam i ja.

Probao sam skype, ali duže traje učitavanje, povremeno se sruši i nema neke korisne postavke koje ima msn.

Meni se ni fb, ni skype ne sviđaju, pa ne kažem da se ukine, neka ostane pa kome odgovara...

Godinama sam većinom koristio mejl za dopisivanje, a kad se s msn-a većina maknula na slične novotarije, onda sam ga počeo više koristiti.

Mislim da je razlog tome što se sve manje druži u stvarnosti, a preseratori (koje poznajem) ga više ne koriste.

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice