Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom

poruka: 11
|
čitano: 1.689
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom".
14 godina
offline
Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom

Po meni bolje da se koncentriraju na suradnju sa Microsoftom i Windows Phoneom nego da opet nešto svoje idu izmišljati, mislim da se otprilike zna kako bi to moglo završiti.

 

A na području virtualne stvarnosti, e tu tržište postoji.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom poče

Da su koristili android od samog pocetka nebi bolje bi prosli.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom poče
sirka666 kaže...

Po meni bolje da se koncentriraju na suradnju sa Microsoftom i Windows Phoneom nego da opet nešto svoje idu izmišljati, mislim da se otprilike zna kako bi to moglo završiti.

 

 

 kakva suradnja ???? pa imali su suradnju kada su posjedovali mobilno poslovanje i nije ništa bolje bilo. Sada su MS i Nokia konkurencija, siguran sam da će Nokiji krenuti ako krene sa tim koracima. Ne zaboravimo nokiu N900 koji nikad nije dobila šansu.

Ja mislim da je bolje da Nokia kupi ili napravi suradnju sa Jollom, to su bivši zaposlenici u drugoj kompaniji. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 9:17 (Markić7).
16 godina
offline
Re: Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom poče
sirka666 kaže...

Po meni bolje da se koncentriraju na suradnju sa Microsoftom i Windows Phoneom nego da opet nešto svoje idu izmišljati, mislim da se otprilike zna kako bi to moglo završiti.

 

A na području virtualne stvarnosti, e tu tržište postoji.

 

Lol pa "suradnja" s Microsoftom ih i je unistila.

ako Nokia prijedje na Android ili uzme neki drugi dobar OS i krene ozbiljno na posao, za par godina ce ponovo dominirati

14 godina
offline
Re: Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom poče
macgyver kaže...
sirka666 kaže...

Po meni bolje da se koncentriraju na suradnju sa Microsoftom i Windows Phoneom nego da opet nešto svoje idu izmišljati, mislim da se otprilike zna kako bi to moglo završiti.

 

A na području virtualne stvarnosti, e tu tržište postoji.

 

Lol pa "suradnja" s Microsoftom ih i je unistila.

ako Nokia prijedje na Android ili uzme neki drugi dobar OS i krene ozbiljno na posao, za par godina ce ponovo dominirati

 Ne.

 

Uništilo ih je guranje i razvijanje svog OS-a, (maemo pa zatim meego, a i symbian), i zakašnjeli ulazak na tržište smartphoneova, dok je Apple izdavao iPhone 3GS i iP4 Nokia je gurala svoj sustav s N900 te N9, što naravno nisu loši uređaji ali za zastarijelim sustavom.

 

Moguće da uzme postotak Android tržišta ako pređe na njega, ali vrlo lako se utopiti u moru Android proizvođača, a tu još i kinezi stižu...

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom

nov slogan: nokia - jebi, ne bi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom

Jedva čekam.  Ako bude u pola kvaliteta kao prije nema granica. A btw sto se tiče n9 i meego to je odličan telefon i odličan i inovativan os. A sad kad Nokia opet dođe ostajem vjeran kao i prije.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom

Moje je mišljenje da će Nokia izdati Android mobitel kada istekne ugovor. Kao launcher sigurno će biti njihov Z launcher, ali će i dalje biti usko vezana uz M$, s predinstaliranim Officeom, OneDriveom, HERE Maps i Outlookom. Ali... živi bili pa vidjeli što će se iznjedriti sljedeće godine.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom poče
Mislim da ce bit bez ms a sigurno je 100% tako kazu koliko sam citao da ce biti android...vec navodno postoje i neki renderi za novi mob...tako da zivi bili pa vidjeli
9 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom poče
macgyver kaže...

 

Lol pa "suradnja" s Microsoftom ih i je unistila.

ako Nokia prijedje na Android ili uzme neki drugi dobar OS i krene ozbiljno na posao, za par godina ce ponovo dominirati

 Nokia je sama sebe pokopala... Prvo sa bahatim sprdanjem prvog iPhona, za kojega su govorili kako je totalni promašaj, i da nitko ne želi čisti touch uređaj, pa su tvrdoglavo odbijali izbacit svoju verziju toucha... A kada su napokon to i napravili, več je ošla baba sa kolačima, pa su Apple i Samsung uzeli tržište... Također ni symbian nije u tom trenutku  bio najsretnije prilagođen touchu, pa su i to popu***i... BTW reci mi tko točno zarađuje na Androidu? Samsung, i tko još? Google? Dok pak se ostali, ili grcaju u dugovima(HTC,Sony)

, ili im se zarada mjeri u promilima... Koliko god to neki željeli, Nokija više nikada neće bit što je nekad bila, em danas ima previše konkurencije, em su izgubili ogroman dio svog ugleda, a ni više neće sami proizvodit svoje uređaje(pa ni kvaliteta neće bit "čvrsta Nokia)... Suradnja sa MS-om im je čak dobro došla, jer su bar nekome prodali rupu bez dna zvanu "mobilni odijel"...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 16:44 (skyhawk10).
13 godina
offline
Povratak smartphonea pod Nokijinim imenom početkom

Čemu trud? Ionako samo Apple zarađuje na proizvodnji smartfona.

No, dobro, i Samsung. Ali neće ni on dugo.

Svi ostali su ili u minusu ili u pozitivnoj nuli.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice