Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV

poruka: 5
|
čitano: 1.782
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV".
15 godina
offline
Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV

Puno novca za nepouzdanu tehnologiju...

Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV

Pasti će cijene kad-tad. 

Isto je bilo s LED-om, LCD-om i isto će biti i s nečim novim.

 

Debljina i okvir me najviše impresioniraju. Na zidu će ovo izgledati kao slika.

Ako sam ti barem malo pomogao, stisni gumb HVALA
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV
Gdje su sad Apple hateri da se jave s pitanjem zasto je Samsung patentirao nesto sto nije napravio nego je LG to napravio?
 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV
zoki.zlikowski kaže...
Gdje su sad Apple hateri da se jave s pitanjem zasto je Samsung patentirao nesto sto nije napravio nego je LG to napravio?

Totalno neprimjerena i bedasta primjedba. Samsung itekako, osim što je učestvovao u izumu i proizvodi OLED ekrane... Apple s druge strane ne proizvodi ništa (često niti ne izumljuje), Apple je kolekcionar (velikom većinom tuđih) dobrih (i ne toliko dobrih) ideja koje patentima stavlja pod svoje, često APP metodom jer su neki čak i u USA odbijeni i proglašeni besmislenim.

15 godina
offline
Re: Prednarudžbe za LG-ev 55"-ni OLED TV
speedy56 kaže...

Pasti će cijene kad-tad. 

Isto je bilo s LED-om, LCD-om i isto će biti i s nečim novim.

 

Debljina i okvir me najviše impresioniraju. Na zidu će ovo izgledati kao slika.

 

Pitanje je samo kava slika? Kasne s izlaskom dobrih godinu dana a u međuvremenu su imali nekoliko revizija tog istog televizora. Iz svega se da isčitati kako nije sve bajno kako su željeli prikazati a sada i ona sonyeva tvrdnja kako se radi o nepouzdanoj tehnologiji dobija na snazi. Naime sony tvrdi kako oled naglo kubi kontrast nakon dvije tri godine korištenja i to jednostavno ne mogu spriječiti...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice