Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

poruka: 199
|
čitano: 16.607
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?".
14 godina
protjeran
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Ovo bi mogao biti dobar iPhone.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Moj PC  
8 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...
woodgamesfx kaže...

Ja imam sasvim drugačija iskustva, za svaki problem tj. pitanje čekao sam max. 2-3 dana da dobijem odgovor.

Da onaj slider zna radit probleme to se slažem, istina ne tako čestko kao u tvom slučaju ali zna se desit.

 

Možda su gosponu Tomislavu masni prsti od špeka da neće slajd. {#}

 

Pancete :)

 

EDIT:

Dalmatinska panceta = iPhone slider killer

 

My God it's full of stars
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 14:21 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
limitedition kaže...

Osobno iskustvo, samo neka Apple bude kvalitetan i stabilan kao do sada i ostaje BOG!

Ti religiozan do bola a religija ti u banani

Necemo o tome, samo kažem neka Iphone ostane tako kvalitetan samo neka dodaju par sitnica. Ponovo će rušiti rekorde! {#}

12 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
iphone 5 ce imati dvojezgreni procesor malo jaci od samsunga galxya II dovoljno da se kupi
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
iphone 5 ce imati dvojezgreni procesor malo jaci od samsunga galxya II dovoljno da se kupi

 Da, pomoći će u render-ovanju kompleksnih modela i pričanju prilikom razgovora.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Mentalist kaže...
anas kaže...
iphone 5 ce imati dvojezgreni procesor malo jaci od samsunga galxya II dovoljno da se kupi

 Da, pomoći će u render-ovanju kompleksnih modela i pričanju prilikom razgovora.

 

????

 

My God it's full of stars
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...

 Da, pomoći će u render-ovanju kompleksnih modela i pričanju prilikom razgovora.

 

????

 Gdje si ti bio svih ovih godina?

 

 

Svi znaju da se bez dual core 2GHz ne može pričati niti slati poruke.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 14:31 (Mentalist).
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Imam iphone 3gs i sljedece ljeto mogu opet dobiti novi za kunu tako da jeva cekam peticu taman cu je moci kupiti kad dode, a galaxy mi dode jos da moram nadoplatiti a u slobodnoj prodaji je jeftiniji a nista a nista znacajno bolji svi kopiraju iphone od izgleda do aplikacija, da nije bilo jobsa svi bi danas imalo 3320 i takva smeća
 
3 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
Imam iphone 3gs i sljedece ljeto mogu opet dobiti novi za kunu tako da jeva cekam peticu taman cu je moci kupiti kad dode, a galaxy mi dode jos da moram nadoplatiti a u slobodnoj prodaji je jeftiniji a nista a nista znacajno bolji svi kopiraju iphone od izgleda do aplikacija, da nije bilo jobsa svi bi danas imalo 3320 i takva smeća

a tek da nije bilo tesle?

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
Imam iphone 3gs i sljedece ljeto mogu opet dobiti novi za kunu tako da jeva cekam peticu taman cu je moci kupiti kad dode, a galaxy mi dode jos da moram nadoplatiti a u slobodnoj prodaji je jeftiniji a nista a nista znacajno bolji svi kopiraju iphone od izgleda do aplikacija, da nije bilo jobsa svi bi danas imalo 3320 i takva smeća

{#}

 

A što ti uzimaš? Molim te reci nam.....

12 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Iphone kad je izasao prvi model 3g bio je car, poslije ga svi kopirali u svemu i sada su tehnicki bolji, ali apple ima dusu i ovaj kuhar ce ga unistiti jer on je samo jedan mamin sincic koji je zavrsio yale,ali i to treba znati......
 
0 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
Iphone kad je izasao prvi model 3g bio je car, poslije ga svi kopirali u svemu i sada su tehnicki bolji, ali apple ima dusu i ovaj kuhar ce ga unistiti jer on je samo jedan mamin sincic koji je zavrsio yale,ali i to treba znati......

 Da, Apple ima dušu.

 

Samo on i Razer ofc.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Koja je situacija s iPadom 3 kada bi to trebalo? Ne znam dal da si uzmem dvojku sad ili da cekam.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
mislav_01 kaže...

Koja je situacija s iPadom 3 kada bi to trebalo? Ne znam dal da si uzmem dvojku sad ili da cekam.

 

Tamo ožujak-travanj sljedeće godine.

My God it's full of stars
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
vjeko kaže...

Trebaš se samo odlogirat i ponovo logirat i problem nestane! Prvo se pretraži forum jer već ima tema s tim problemom, pa se tek onda piše nova!

Proba san sve zivo i nezivo sa foruma. Nista nije uspilo.

 

Monopol kaže...

Možda su gosponu Tomislavu masni prsti od špeka da neće slajd. {#}

Da ne kazem od cega su mi prsti :)

 

https://discussions.apple.com/message/15008320#15008320

I am creationist. I believe man created god.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 14:56 (tnakir).
15 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
anas kaže...
Iphone kad je izasao prvi model 3g bio je car, poslije ga svi kopirali u svemu i sada su tehnicki bolji, ali apple ima dusu i ovaj kuhar ce ga unistiti jer on je samo jedan mamin sincic koji je zavrsio yale,ali i to treba znati......

Sinko, iphone 3g nije prvi model iphona nego ovaj.

I uopće nije podržavao 3g mrežu nego samo 2g. Dok je konkurencija več tad imala aparate koji su podržavali 3g....

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 14:50 (amater_2).
14 godina
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
mislav_01 kaže...

Koja je situacija s iPadom 3 kada bi to trebalo? Ne znam dal da si uzmem dvojku sad ili da cekam.

 

bu ti tnakir poslao svoju dvojku akko ga zamolis. samo pozuri da i nju ne zamasti pršutom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Mentalist kaže...
woodgamesfx kaže...

 Da, pomoći će u render-ovanju kompleksnih modela i pričanju prilikom razgovora.

 

????

 Gdje si ti bio svih ovih godina?

 

 

Svi znaju da se bez dual core 2GHz ne može pričati niti slati poruke.

 

OK tvoj sarkazam još i mogu progutat, ali ne kužim ove TU uz tvoj post, znaći za likere ljudi fulali ste forum.

 

Ovako ako s nekog normalnog stajališta ovo idem dekomponirat i analizirat onda ispada da se ti protiviš modernizaciji tehnologije ?

 

Hmmmm ako je tako dečko onda si fulao forum debelo.

 

 

My God it's full of stars
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...

 

Hmmmm ako je tako dečko onda si fulao forum debelo.

 

 Uh, ne znaš ti ni blizu koliko sam ja za modernizaciju.

 

Ali, ja sam takođe i za određivanje prioriteta, a to su kod mobitela:

  • jednostavost
  • vidljivost u otvorenom prostoru
  • tipke
  • kamera

 

Ništa više mobitelu ne treba.

 

Ti bi modernizovao mobitele, dok ljudi u našoj državi još rade fizičke poslove? Treba prvo uvesti robote u tvornice, a ljude školovati u doktore i umjetnike. Tad bi svijet cvao, a ne sada, kada čovjek još služi za zavrtanje šarafa ili šivenje.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 14:55 (Mentalist).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Mentalist kaže...

Ali, ja sam takođe i za određivanje prioriteta, a to su kod mobitela:

  • jednostavost
  • vidljivost u otvorenom prostoru
  • tipke
  • kamera

 

Ništa više mobitelu ne treba.

 

Ti bi modernizovao mobitele, dok ljudi u našoj državi još rade fizičke poslove? Treba prvo uvesti robote u tvornice, a ljude školovati u doktore i umjetnike. Tad bi svijet cvao, a ne sada, kada čovjek još služi za zavrtanje šarafa ili šivenje.

Jednostavnost-> NE pa živimo ( mi u HR ) moderan život danas na dan gospodnji 2011 godine.

Vidljivost-> Apple bog kaj se toga tice, nema problema.

Tipke-> ne trebaju mi ( zadovoljan sam savršenim tač skrinom) !

Kamera-> nebitna, imam fotoaparat.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Mentalist kaže...
woodgamesfx kaže...

 

Hmmmm ako je tako dečko onda si fulao forum debelo.

 

 Uh, ne znaš ti ni blizu koliko sam ja za modernizaciju.

 

Ali, ja sam takođe i za određivanje prioriteta, a to su kod mobitela:

  • jednostavost
  • vidljivost u otvorenom prostoru
  • tipke
  • kamera

 

Ništa više mobitelu ne treba.

 

Ti bi modernizovao mobitele, dok ljudi u našoj državi još rade fizičke poslove? Treba prvo uvesti robote u tvornice, a ljude školovati u doktore i umjetnike. Tad bi svijet cvao, a ne sada, kada čovjek još služi za zavrtanje šarafa ili šivenje.

Prvo mi smo mjerilo za ništa, a to dal će bit mašine , lopate ili nešto treće ne određuje ništa, kao ni ovaj komentar.

 

Znaći kao korisnik možeš si kupiti mobitel koji misliš da je u skladu s tvojim potrebama, nigdje nisam vidio da Jobs, Cook pa čan nit Apple sili nekoga da baš mora kupiti iPhone isto tako niti Nokia ne sili da moraš kupiti neki njihov model, isto tako ne moraš niti kupiti mobitel sa ekranom osjetljivim na dodir, kužiš tvoj izbor, ali ne zamaraj druge s time jer si van domene rasprave. 

 

 

 

 

My God it's full of stars
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 15:00 (woodgamesfx).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...
knight kaže...

 

Jel' iPhone 5 Appleov odgovor na SGS II? :D

 

Možeš mislit, tj. sanjat :)

 

 

pa ti i trolovi poput tebe nemogu nista drugo nego sanjati, nisi koristio ni jedan uredaj, a nest se pravis tu, zalosno :P

 

goricanec
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
goricanec666 kaže...

 

 

pa ti i trolovi poput tebe nemogu nista drugo nego sanjati, nisi koristio ni jedan uredaj, a nest se pravis tu, zalosno :P

 

 

Mada, a ti mi sjediš za vratom i znaš koje sam ja to mobitele koristio ?

Svaka čast trol padobranac.

 

To je nova kategorija :

znaći ne da trolaš već trolaš sa neba pa u rebra, ako kužiš što to znaći.

 

My God it's full of stars
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 15:04 (woodgamesfx).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu. 

support ti nece odgovorit na greske koje si dobio putem cydie...

a to o cemu pricas je redovan bug JBanog uredaja...

isto kao i respring kad ti ides zvat nekoga, a u meduvremenu primas poziv...

dakle, dont JB your device and your iphone will be ok

 

potpis :D
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Monopol kaže...

Tipke-> ne trebaju mi ( zadovoljan sam savršenim tač skrinom) !

Kamera-> nebitna, imam fotoaparat.

 Igrao sam se iPhone-ima više puta, ali nikad se nisam javio na njega. Kako se javlja?

 

Kamera, primjetio sam da je tesko nositi aparat u džepu cijeli vrijeme, pa zato...

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Hacker-ri kaže...
tnakir kaže...

Moram pohvaliti Appleov support. Od nekidan mi javlja nekakvu blesavu gresku kad idem skidati aplikaciju sa store-a. Pisao supportu, jos odgovora nisam dobio (4 dana prosla), postavio pitanje na sluzbenom Apple forumu, nitko od osoblja se nije udostojao odgovoriti, vec samo korisnici kao sto sam i ja sam (koji btw hvale Appleov support kao i ja).

 

Na kraju nisam uspio dobiti odgovor nego sam morao restoreati kompletan mobitel.

 

I sto je najljepse od svega, i dalje mi se javlja bug da kada mi je telefon zakljucan i kada me netko zove, ne mogu slideat ono govno da se javim. Ko da je zapelo. To mi se dogodi svaki 3. poziv. E da, ni na to nisam dobio nikakvo rijesenje a trazim ga vec par mjeseci.

 

Zato zivio Apple support. I ja bi tamo radio. Ne micu kuycem a dobivaju placu. 

support ti nece odgovorit na greske koje si dobio putem cydie...

a to o cemu pricas je redovan bug JBanog uredaja...

isto kao i respring kad ti ides zvat nekoga, a u meduvremenu primas poziv...

dakle, dont JB your device and your iphone will be ok

 

 

Ja nisam nikada niti jedan iPhone uređaj JB i zna mi se pojaviti ta greška, tako da vjerujem da je to nešto za stvarno , tj. po defaultu.

 

My God it's full of stars
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
Mentalist kaže...
Monopol kaže...

Tipke-> ne trebaju mi ( zadovoljan sam savršenim tač skrinom) !

Kamera-> nebitna, imam fotoaparat.

 Igrao sam se iPhone-ima više puta, ali nikad se nisam javio na njega. Kako se javlja?

 

Kamera, primjetio sam da je tesko nositi aparat u džepu cijeli vrijeme, pa zato...

Krivo si primjetio, u vezi javljanja pročitaj uputstva nisu zabadav napravljena! {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
woodgamesfx kaže...
goricanec666 kaže...

 

 

pa ti i trolovi poput tebe nemogu nista drugo nego sanjati, nisi koristio ni jedan uredaj, a nest se pravis tu, zalosno :P

 

 

Mada, a ti mi sjediš za vratom i znaš koje sam ja to mobitele koristio ?

Svaka čast trol padobranac.

 

To je nova kategorija :

znaći ne da trolaš već trolaš sa neba pa u rebra, ako kužiš što to znaći.

 

nebih razumio tu tvoju kategoriju, ali ja mislim da bi je trebao cesce koristiti,
pa znam koje sigurno nisi a tu trolas i izmiljas nove "kategorije" 

goricanec
13 godina
protjeran
offline
Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?

Za svakog fanboya svi ostali su hejteri.

 

Jel stavljaju neke kemikalije u telefone od čega ljudi poblesave i dobivaju erekcije čim vide iUređaj?

 

Jednoumlje dostojno sjevernoj koreji {#}

( ˘͡ -˘͡)
 
5 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje novog iPhonea sljedećeg utorka?
goricanec666 kaže...
woodgamesfx kaže...
goricanec666 kaže...

 

 

pa ti i trolovi poput tebe nemogu nista drugo nego sanjati, nisi koristio ni jedan uredaj, a nest se pravis tu, zalosno :P

 

 

Mada, a ti mi sjediš za vratom i znaš koje sam ja to mobitele koristio ?

Svaka čast trol padobranac.

 

To je nova kategorija :

znaći ne da trolaš već trolaš sa neba pa u rebra, ako kužiš što to znaći.

 

nebih razumio tu tvoju kategoriju, ali ja mislim da bi je trebao cesce koristiti,
pa znam koje sigurno nisi a tu trolas i izmiljas nove "kategorije" 

 

Koje fuc*ing kategorije ????

 

Gledaj ako ti je dosadno tj. ako misliš da ču ti biti duševna hrana za tvoje kompleksiće sorry zahebo si se, ideš na ignore listu pa prozivaj nekog drugog.

 

 

 

My God it's full of stars
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice