Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

poruka: 110
|
čitano: 12.624
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)".
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Moj PC  
4 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Ima kakav link za pratit?

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
truto kaže...

Ima kakav link za pratit?

Pa stavio ti je čovjek iznad link

robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Vjerujem da bi WP8 mogao biti pravi pogodak kada ekipa poput Nokie nebi bila toliko pohlepna. Po prihvatljivim cijenama, prodavao bi se sasvim pristojno (ako ne i odlično).

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
3 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Sve u svemu, bolji od Android sustava :)

Sniping is my job.
 
14 8 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Odlično izgleda.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

ovo s klincima je prezakon (a i Jessica {#})

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Da, da Jessica Alba - smart move

---------- markantz
16 godina
moderator
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Izravan prijenos presice, pun uzbuđenja! {#} {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

baš me zanima hoće li biti riječi o onoj zakrivljenoj tipkovnici

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

evo i Ballmera {#}

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

NEEEEEEEEEEEEEEEEE!

{#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
Koliki je majke ti jedine ovi prije njega ko patuljak naspram njega
vlastoručni potpis
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Evo i ''monkey'' Stevea!!

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
16 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Ode Lumija u dzep... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

šteta da nisu nokiu više "integrirali" u predstavljanje..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
A ativ nazad na stol ;)
vlastoručni potpis
12 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Ativ S naimpresivniji WP8 uredjaj!?
ciji je to zakljucak???? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Oho, pa ovo sve ide u prodaju kroz sljedeci mjesec...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

nadam se da će od svih tih smartphonea i cijene početi bit pristupačnije na kraju

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

Dobro je to Stevica odradio. Sviđa mi se integracija svih Windows uređaja u jedno personalizirano okruženje, a Nokia i HTC imaju prej{#} dizajn.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

T-Mobile smiluj se i dopusti mi da kupim NOKIA Lumiu 920 za neku pristupačnu cjenu uz pretplatu. Hvala.
Microsoft me je u ovih par mjeseci jako zapalio... prvi put da hoću sve njihove produkte.. pokusat cu si na neki način nabaviti Surface(razmisljam o Pro verziji)
a vrijeme je i da Lumia 920 zamjeni moj iPhone4... + moram jos kupiti SSD i na njega staviti Windowse 8.. pakleno..

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

ne treba se paliti. metro ima smisla bas kod smartphoneova i ove velike ikonice te live tileovi su zgodne stvarcice no meni sve skupa izgleda djecje. inace, novinar je spomenuo da vracanje na dio dokumenta gdje smo stali nije bitno, tu se nikako ne bi slozio obzirom da ce mnogi koristiti oblak za citanje knjiga, magazina, pisanje office dokumenata i slicno a tu je ta stvar itekako bitna. no vjerujem da je to vec rijeseno na androidu nekom aplikacijom ili ako nije bit ce u skoro vrijeme.

problem je broj aplikacija, i izlet u nepoznato s microsoftom. savjetujem svima da pricekaju pola godine do godinu dana s kupovinom njihovih mobitela, jer bi mogli pozaliti ukoliko se wp8 pokaze bugovit, nepouzdan, nemastovit i sl. dobro je da je skype integriran. no, vjerojatno ce ms ograniciti necim korisnike a aplikacije biti skuplje no kod androida, poznavajuci njihovu $ filozofiju.

 

tako da, polako..

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 19:31 (1DX).
 
2 10 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

"Istaknut je sistem spremanja fotografija s mobitela na SkyDrive odakle su one trenutno dostupne u punoj rezoluciji kada im pristupimo s PC-a ili kojeg drugog uređaja. Navodno je 7 GB prostora na SkyDriveu dovoljno i za najveće manijake fotografiranja s mobitela. "

 

Mene stišće mojih 2GB, ja sam manijak!

If it can't be my design, this is my line.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
1DX kaže...

ne treba se paliti. metro ima smisla bas kod smartphoneova i ove velike ikonice te live tileovi su zgodne stvarcice no meni sve skupa izgleda djecje. inace, novinar je spomenuo da vracanje na dio dokumenta gdje smo stali nije bitno, tu se nikako ne bi slozio obzirom da ce mnogi koristiti oblak za citanje knjiga, magazina, pisanje office dokumenata i slicno a tu je ta stvar itekako bitna. no vjerujem da je to vec rijeseno na androidu nekom aplikacijom ili ako nije bit ce u skoro vrijeme.

problem je broj aplikacija, i izlet u nepoznato s microsoftom. savjetujem svima da pricekaju pola godine do godinu dana s kupovinom njihovih mobitela, jer bi mogli pozaliti ukoliko se wp8 pokaze bugovit, nepouzdan, nemastovit i sl. dobro je da je skype integriran. no, vjerojatno ce ms ograniciti necim korisnike a aplikacije biti skuplje no kod androida, poznavajuci njihovu $ filozofiju.

 

tako da, polako..

Ti govoriš kao da je windows phone danas prvi puta predstavljen a ne prije cca dvije godine.... Windows Market ima preko 100 soma aplikacija, potrebno ih je samo prilagoditi za WP8, što ne bude bio nikakav problem...   Ispravak, ne bude ih bilo potrebno prilagoditi već će biti potrebno WP8 aplikacije prilagoditi za WP 7.5 i 7.8 kada dođe.

 

Ni WP 7.5 nije bugovit, nepouzdan i nemaštovit (koristim ga) tako da ne vidim zašto bi bio WP8 koji je vizualno i funkcionalno, praktički isti kao WP 7.5...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 19:43 (Gasttozz).
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)

E ovo sam ceko mjesecima, sad ce valjda past cijene windows phone 7 uredaja pa da si ga mogu kupit

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
Ukratko ... Apple i Google mogu 'odahnut'.
14 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
memulica kaže...
Ukratko ... Apple i Google mogu 'odahnut'.

Zbog čega?

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
Lumia 920 je svršphone. Me like.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljanje Windows Phonea 8 (uživo)
Lazarus Ledd kaže...

"Istaknut je sistem spremanja fotografija s mobitela na SkyDrive odakle su one trenutno dostupne u punoj rezoluciji kada im pristupimo s PC-a ili kojeg drugog uređaja. Navodno je 7 GB prostora na SkyDriveu dovoljno i za najveće manijake fotografiranja s mobitela. "

 

Mene stišće mojih 2GB, ja sam manijak!

E vidiš ,da si prije 1. lipnja imal Hotmail ili Live account,mogel si imat i 25 GB for free na SkyDrive-u.

Pa nebi bilo problema.

sirka666 kaže...
memulica kaže...
Ukratko ... Apple i Google mogu 'odahnut'.

Zbog čega?

Baš! Zbog čega? Jel troll ne voli WP?!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 20:05 (kizo2703).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice