Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

poruka: 22
|
čitano: 4.086
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8".
9 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

Nista posebno malo veci S8+ sa olovkom. Nije ni note serija kao sto je nekad bila.

Manja baterija u odnosu na S8+, citac otiska prsta i bixby dugme i dalje na glupim mjestima.  I dalje Android 7.1.1 sto znaci nema Androida O jos barem 6 mjeseci.

Pozitvno je mozda dual kamera i ekstra 2 GB rama (ako je uopce iskoristivo).

 
8 8 hvala 1
15 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

za tu lovu imaš laptop - boli glava. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

mnogo je buraz , mnogo , smanjite ribu malo za tu igracku :).

...... gdje je sve po mom :)
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

Varijacije na temu, realno nikakvi osjetni pomaci nikuda kako stvari na papiru stoje, IMHO Gimmick kao i većina uređaja zadnjih godinu-dvije pa čak i tri neovisno o proizvođaču. Sve veća dosada. Ne bih dao za to više od 3500-4000kn realno da mi sad crkne četvorka, iako bih s obzirom na nedostatak IR blastera i zalotanu bateriju vjerojatno počeo gledati preko plota u tuđa dvorišta.

Deckard
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
deckard kaže...

Varijacije na temu, realno nikakvi osjetni pomaci nikuda kako stvari na papiru stoje, IMHO Gimmick kao i većina uređaja zadnjih godinu-dvije pa čak i tri neovisno o proizvođaču. Sve veća dosada. Ne bih dao za to više od 3500-4000kn realno da mi sad crkne četvorka, iako bih s obzirom na nedostatak IR blastera i zalotanu bateriju vjerojatno počeo gledati preko plota u tuđa dvorišta.

 

Yup, četvorka i dalje rula. Ne vidim ništa što bi mi trebalo sa novih uređaja, osim to što su malo lakši - a i to je upitno jel dobro ili loše. S8 mi ima feeling ko plastična igračka, vjerojatno je i note 8 takav.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

6.3 inch ekran a 3300mah baterija ... 

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not

Kao Lamborghini sa tankom od 30 litara :)

9 godina
protjeran
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

Samsung Note 8 Fanboy lizoguz edition

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
malina22 kaže...

6.3 inch ekran a 3300mah baterija ... 

 Nemoguće je stavit veću bateriju sa tom dijagonalom. Npr. Lenovo P2 sa 5.5" ekranom je najviše uspio utrpat 5100mAh.

9 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
DuxTm kaže...
malina22 kaže...

6.3 inch ekran a 3300mah baterija ... 

 Nemoguće je stavit veću bateriju sa tom dijagonalom. Npr. Lenovo P2 sa 5.5" ekranom je najviše uspio utrpat 5100mAh.

 Ali to bi afektiralo debljinu telefona, sto je jako vazna stavka za marketing. To sto nikoga nije briga za debljinu telefona i sto svi zele vece baterije je najmanje vazno.

7 godina
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not

To ne stoji.

Npr. moj Xiaomi Redmi note 4X ima veću bateriju, a tanji je i kraći, a širina im je podjednaka.

Sad, sumnjam da matična ploča u Samsungu zauzima toliko više mjesta da ne bi stala veća baterija, pogotovo zato kaj po duljini ima čak centimetar više.

Tak da je to samo stvar rezanja troškova očito.

I sumnjam da su stavili neki ekstra debeli middle frame u Samsunga, štoviše ziher su ga dodatno stanjili.

A utor za olovku ionak ziher ide paralelno uz bočni dio matične tak da ne utječe uopće na prostor za bateriju.

Jedva čekam da ga na iFixitu rasture.

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

Ova cijena u reklamnom članku nije do kraja pojašnjenja, to je cijena uz pretplatu. Cijena uređaja je malo drugačija, evo što piše na HT-u:

 

Uređaj bez ugovorne obaveze moguće je kupiti u samo u
T-Centrima po cijeni od 9298,00 kn

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
southy kaže...

Ova cijena u reklamnom članku nije do kraja pojašnjenja, to je cijena uz pretplatu. Cijena uređaja je malo drugačija, evo što piše na HT-u:

 

Uređaj bez ugovorne obaveze moguće je kupiti u samo u
T-Centrima po cijeni od 9298,00 kn

 

Za tu lovumogu kupiti laptop, TV i dobar mobitel

12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

laptop,projektor i dobar mobitel

 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
Sancta Domenica (nemam veze s njima) , s njihovog FB profila:

"Poštovanje.
Uređaj je vodootporan (do 1.5m dubine, do 30 minuta, slatkovodna voda).
Redovna cijena Samsung Galaxy Note8 uređaja iznosi 8.554,44 kn.
Za jednokratno plaćanje i plaćanje American Express karticom do 24 rate bez kamata vrijedi popust u iznosu od 10% i tada cijena iznosi 7699,00 kn."
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not

Kao i S8 uređaj je za moje pojmove previše uzak. Čeka se Mate 10.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

Zadnji kraj ružan, loš položaj fp senzora, ostalo tak tak, rađe S8 pošto note funkcije ne trebam.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

Koliko košta? 1000€ kaže GSM arena za usporedbu sa redmi note 5 od 160€. 
Nema amoled ekran i nema predivlje kamere, ali daj gle koja razlika. Ja sam još uvijek na Samsung Note3 i mislim da si jednostavno ne mogu priuštiti noviji. To nema smisla. Idući će vjerojatno biti Huawei ili redmi ili možda neki nexus ako bude ok. Ovi flagship telefoni nemaju smisla. Još su se riješili i IR blastera. Meni to fino koristi.

 
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8

ružan, glomazan i (pre)skup

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Note8
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
digitall kaže...

Gle ne kažem da nemaju odličan ekran, možda i stvarno najbolji, ali taj displaymate u zadnjih par godina isključivo i jedino testira ekrane (govorim za mobitele) od Samsunga i Apple-a i evo izimka bio je Google Pixel, ovo drugo uopće ne testira - to mi je malo smiješno i neozbiljno, ali ok, valjda oni znaju. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen dugo očekivani Samsung Galaxy Not
Displaymate je relevantan ko svi drugi kvazi testeri kojima bilo koja xyz kompanija uvali malo suske da napise 2 3 dobre rici za proizvod... Tako nesto se zove marketing... Sigurno im je zaslon super ali sto ce ti to kad je mobitel meni katastrofa... Ako je slican kao s8+ djeluje mi kao daljinski od klime... A to bas nije pohvalno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice