Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

poruka: 14
|
čitano: 6.414
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti".
15 godina
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

Prestigio jednom, i nikad više.

Moj PC  
14 3 hvala 2
9 godina
offline
Re: Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti
zzz kaže...

Prestigio jednom, i nikad više.

Dobra stvar je jedino kaj je takvih kao ti jako malo, dok smo mi ostali prezadovoljni Prestigio modelima (med i high klasa).

 

15 godina
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

Ma  nije  to  loše  ali  za  te  novce  se  već  može  naći  Samsung  S4  ili  LG  G2  u  trgovini  koji  su  ipak  klasu  bolji  uređaji.

 

Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti
Zemljanin kaže...
zzz kaže...

Prestigio jednom, i nikad više.

Dobra stvar je jedino kaj je takvih kao ti jako malo, dok smo mi ostali prezadovoljni Prestigio modelima (med i high klasa).

 

Smece od firme, moje iskustvo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 13:59 (bnaci).
16 godina
offline
Re: Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti
sokios kaže...

Ma  nije  to  loše  ali  za  te  novce  se  već  može  naći  Samsung  S4  ili  LG  G2  u  trgovini  koji  su  ipak  klasu  bolji  uređaji.

 

Za te novce kupim Nexus 5 i kraj price.

13 godina
offline
Re: Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti
Ma tko bi želio uzeti neki Prestigio uređaj pokraj Xiaomia i sličnih.
Za 200 eura sam dobio Mi3 koji je zvijer,a ne nebi bezvezni Prestigio.

Imao sam Prestigio tablet i prodao sam ga za manje od 2 mjeseca i uzeo Galaxy Tab 2.
Hardver unutra im je uglavnom solidan,ali to je to.
Software support je ili slab ili niakakv
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Re: Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti
bnaci kaže...
Zemljanin kaže...
zzz kaže...

Prestigio jednom, i nikad više.

Dobra stvar je jedino kaj je takvih kao ti jako malo, dok smo mi ostali prezadovoljni Prestigio modelima (med i high klasa).

 

Smece od firme, moje iskustvo.

Takav stav ti je fakat glup kaj drugo,Izlanuo se jer pod smeče ljudi trpaju i poznate firme, s obzirom kolkih problema neki imaju sa recimo Samsung ili LG mobitelima itd.Tehnika se kvari to je tak, ako nekom u deset godina krepa pet WD diskova bit če WD=smeče, no drugi korisnik u tih deset godina nema nikakvih problema sa WD diskovim.Dakle kaj je onda WD kao firma, možda smeče ili super di je ta izbalansirana istina ili vagnuta sredina jel?{#}

robimarko kaže...
Ma tko bi želio uzeti neki Prestigio uređaj pokraj Xiaomia i sličnih.
Za 200 eura sam dobio Mi3 koji je zvijer,a ne nebi bezvezni Prestigio.

Imao sam Prestigio tablet i prodao sam ga za manje od 2 mjeseca i uzeo Galaxy Tab 2.
Hardver unutra im je uglavnom solidan,ali to je to.
Software support je ili slab ili niakakv

Ovisi kaj ti očekuješ od nekog Tableta,Nevinašce ja imam Prestigio 7 tablet godinu dana i nema nikakvih problema, ja sam zadovoljan(a bogme nisam jedini) i kaj sad onda?Smijeh

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

Radim između ostalog i sa Prestigiom i moram priznat da nemam bajna iskustva. Kada je rijeć o njihovim najskupljim modelima ne bi ih uzeo, onda bi radije otišao na poznatije marke za iznos 2000-2500 kn a kada je rijeć o slabijim modelima onda je bolje uzet jake kineske firme tipa Xiaomi ili pak francuski Archos.. Pravila nema ali je činjenica da im je kontrola kvalitete slaba, bez obzira na cjenovni rang.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

A ja sam imao prestigio4055 platio  ga 1300 kn i za 8 mjeseci kupio moto g 1 gen za istu cifru na mobicityju i razlika je nebo zemlja....

Prestigio okej entry level smartphone ali brate mili 1 mikrofon u mobitelu nista necujes i necuju te a to je dosta bitno da mozes na mobitelu normalno razgovarat.... A plus toga kamera 8 mpx ispada smijesna pored moto g od 5 koja je kao loša ( bljeskalica je tu ali je nepostojeća kod prestigia) i jos par cudnih nadogradnji koje su umisto da poboljšaju rad mobitela samo su ga pogoršala to su moja iskustva s prestigiom......

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

Kao (ne)sretni vlasnik 4 Prestigia moram se javiti sa svojim iskustvima ;-)

 

Prestigio se mahom proslavio rebrendirajući 'out-of-date' kineze nudeći ih siromašnim istočnoeuropskim tržištima za relativno razumne novce.

 

Posebno su na sebe skrenuli pažnju sa nekadašnjom perjanicom PAP4500(T) koji je za cifru ispod 2,000kn tada nudio solidno korisničko iskustvo (4,5" IPS GorillaGlass2, 2Core, 1 Gb RAM-a). Međutim, bila je riječ o 'out-of-date' kinezu zvanom Pioneer P80W.

Sada je tu famozni i über Grace, mada se taj uređaj prodaje već 8 mjeseci pod originalnim nazivom Gionee Elife S5.5 :-) Da stvar bude još komičnija, Elife je poznat i sa preljepljenim naljepnicama kao BLU VivoIV, NGM Forward 5.5 itd.

Zanimljivo je da se isti telefon pod brendom NGM već par mjeseci može kupiti i kod nas, a trenutno mu je cijena povoljnija za 100kn od Prestigio Gracea. Zato stvarno ne razumijem toliku pompu oko 'apsolutnog hita' {#}

 

Sad malo o kvaliteti uređaja koji su mi prošli kroz ruke.
PAP4500T (Pioneer P80W) - odličan i izdržljiv telefon koji je preživio gotovo 2 godine teroriziranja jednog klinca. Šteta što je zapeo na Andoridu 4.1... nije Kinez iz Pioneera napravio upadate {#}

 

PMP58800Duo - Solidan 2Core 8" tablet, ali vrlo brzo počne škripati kao vrata u horror filmovima, imitacija nikla se oguli, a uređaj počne zapinjati i blokirati. Root, brisanje bloatwarea i čišćenje Dalvika čini tablet donekle upotrebljiv

 

PMP7079_Quad - Iako krasne vanjštine, prvi primjerak je zamijenjen jer nije lovio WiFi ni na metar od routera. Drugi primjerak se savio kao kifla zbog premekanog alu tijela i pregrijavanja samog uređaja. Nema veze, bar se moj mlađi sin može pohvaliti da ima uređaj koji se savijao i prije iPhone6{#} Sporost uređaja nikako nije suglasna sa 4 jezgre koje kucaju pod haubom.

 

PAB2411 - O ovom poluproizvodu ne bih želio trošiti riječi. Prvi primjerak je preko noći upao u boot-loop i nakon toga se trajno ugasio bez mogućnosti ulaska u recovery mod?! Nije tu bilo ni roota ni kemijanja, doslovno čist uređaj sa instaliranim NovaLauncherom i MX Playerom. Nakon 50 dana čekanja, servis je odobrio novi uređaj... aleluja. Novi uređaj je radio ravno 2 dana i opet umro sa istim simptomima! Kako mi više nije bilo ni na kraj pameti zezati se sa servisom, sa AML-ovih stranica sam skinio bootabilni flashtool koji je probudio uređaj i na kraju sam ga fleshirao sa originalnim kineskim rootanim firmwareom.

Sve u svemu, sam pogled na Prestigio logo mi stvara laganu nervozu u stomaku {#} Ukupna ocjena: +3/5


Disclaimer: 

Ne radim za konkurenciju niti mi je namjera blatiti nekoga. Kao Android developeru mi jako puno uređaja prođe kroz ruke i moja iskustva su nastala s direktnom usporedbom brojnih uređaja.

Prilažem fotografije uređaja brenda Prestigio koje posjedujem radi vjerodostojnosti mog malog osvrta na pomenuti brend.  

 

 
5 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti
zzz kaže...

Prestigio jednom, i nikad više.

Ovo 

14 godina
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

Radio sam u servisu i mogu reći da je bilo prestigia koji su se vukli po servisu i po 4 puta, tableti pogotovo, doslovno potrošna roba, neki čak ni out of the box nisu radili a wp modeli su TRZALI, ne razumijem uopće kako su u tome uspjeli.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

Kod mene su samo pozitivna iskustva. Imam multipad quantum 10.1 vec 7 mjeseci i jos nijednom nije zastekao. Uglavnom ga koristim za surfanje i gledanje videa i kao takav je super. Zena je prije mjesec-mjesec i pol dobila Prestigio 8500 (wp) i do sada nije bilo nikakvih problema. Hardware nije nesto ali kako je na windowsu sve fercera bez trzanja.

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Prestigio Grace i drugi noviteti

prvi prestigio mi je bio 4500t i moram rec da je to bil savršen mob u svim pogledima,kad je izaso za te novce se bolje nije moglo,a i dizajn genijalan...da bi u 12 mjesecu na racun toga vrhinskog moba uzel 5504...veci jaci bolji ali lose.. nema gorila glas i mob za 2 mjeseca unisten a kaj je jos gore ekran je kataatrofa na dodir,radi kaj sam oce.. i eto me prije tjedan dana uzel grace,i mob je bomba..od dizajna performansi ekrana i kamere...jedini zasas uoceni nedostatak je izostanak sd kartice,al ajde spremat ce se sve u dropbox...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice