Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

poruka: 32
|
čitano: 9.542
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online".
14 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online
Sretan im put. Nadam se da će i u ovoj domeni postati regionalni lider i podignuti prodaju domaćih proizvoda u inozemstvu.
Vrlo je konkurentna opcija besplatne dostave, međutim pravo je pitanje kakve će biti cijene za robu široke potrošnje. Moda me ne zanima, pa i ne znam što je skupo, a što jeftino, ali znam da sam zainteresiran uštedjeti i 100 kn mjesečno za kućni proračun ne srozavajući pritom razinu kvalitete marki koje trenutačno kupujem.
Dakle, nadam se niskim maržama.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Ovo nije loše, ako budem mogao kupiti namjernice a da se ni nedignem sa fotelje ja sam za .

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
ivan262 kaže...

Ovo nije loše, ako budem mogao kupiti namjernice a da se ni nedignem sa fotelje ja sam za .

 mogo si i dosad, ovdje se ne radi o kupovini namirnica nego o svoj ostaloj robi, tehnika, odjeca, obuca, sportski asortiman itd itd.

16 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on

bilo bi zgodno kad bi svoju dostavu prosirili na tisak kiosske po hrvatskoj, mogli bi dostavljat u svaki kut hrvatske..

jest da tete na kiosku vec sad rade previse stvari al ovo bi svakako bio plus.

to bi mogla bit dostava za max dva dana u bilo koji kut hr

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 0:51 (nixass).
16 godina
moderator
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
BarbaVeli kaže...
Sretan im put. Nadam se da će i u ovoj domeni postati regionalni lider i podignuti prodaju domaćih proizvoda u inozemstvu.
Vrlo je konkurentna opcija besplatne dostave, međutim pravo je pitanje kakve će biti cijene za robu široke potrošnje. Moda me ne zanima, pa i ne znam što je skupo, a što jeftino, ali znam da sam zainteresiran uštedjeti i 100 kn mjesečno za kućni proračun ne srozavajući pritom razinu kvalitete marki koje trenutačno kupujem.
Dakle, nadam se niskim maržama.

 Ovo je tek početak, a u startu se fokusiraju na kvalitetniju ponudu, ne toliko na neke akcijske prodaje. Vidjet ćeš i sam u ponedjeljak...

ivan262 kaže...

Ovo nije loše, ako budem mogao kupiti namjernice a da se ni nedignem sa fotelje ja sam za .

 Nema toga uopće, piše ti - za špeceraj ideš na Konzum Klik.

nixass kaže...

bilo bi zgodno kad bi svoju dostavu prosirili na tisak kiosske po hrvatskoj, mogli bi dostavljat u svaki kut hrvatske..

jest da tete na kiosku vec sad rade previse stvari al ovo bi svakako bio plus.

to bi mogla bit dostava za max dva dana u bilo koji kut hr

 Pa tako će i biti! To im i je glavna prednost, nešto što nema nitko drugi - mrežu kioska po cijeloj HR, a u planu je širenje paketomata (sada ih je 50), koji su savršeni za preuzimanje jer rade - 0-24h!

...
16 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
BarbaVeli kaže...
Sretan im put. Nadam se da će i u ovoj domeni postati regionalni lider i podignuti prodaju domaćih proizvoda u inozemstvu.
Vrlo je konkurentna opcija besplatne dostave, međutim pravo je pitanje kakve će biti cijene za robu široke potrošnje. Moda me ne zanima, pa i ne znam što je skupo, a što jeftino, ali znam da sam zainteresiran uštedjeti i 100 kn mjesečno za kućni proračun ne srozavajući pritom razinu kvalitete marki koje trenutačno kupujem.
Dakle, nadam se niskim maržama.

Mislim da niske marže možeš zaboravit.

Ovo je po meni čista kopija MSAN-ovog e-Kupi web shopa gdje su cijene za informatičku opremu tipa laptopi, desktopi, TV-i u prosjeku veće u odnosu na konkurenciju i to za 200-400 Kn.

 

Hot Rodney
15 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
mar123 kaže...
ivan262 kaže...

Ovo nije loše, ako budem mogao kupiti namjernice a da se ni nedignem sa fotelje ja sam za .

 mogo si i dosad, ovdje se ne radi o kupovini namirnica nego o svoj ostaloj robi, tehnika, odjeca, obuca, sportski asortiman itd itd.

 Gledam na stranici konzum klika, i piše da vrše dostavu samo u večim gradovima, ne po selima(Ilok), zato sam ovo napisao.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

darth todor širi imperijalne pipke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2016 10:25 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Da vidimo hoce li velebni ekonomski um konacno sa par miljardi na racunu, drzavom u saci nakon 30 godina stvorit svoj prvi brend koji nije nastao u jugoslaviji. Mozda su sinci i netjaci konacno zavrsili neke skole....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on

Nadam se da neće biti samo opcija dostave na kioske...nije to loša opcija ali opet, kiosci Tiska u nekim mjestima (a i u samom Zagrebu) imaju svakakva radna vremena.

A i među ostalim, ako se netko već odluči kupiti tamo nešto na tom fensi-šmensi portalu, mislim da očekuje i opciju dostave doma.

 

Ili će jadna teta na kiosku morat čuvat nečiji Greyp dok prodaje pljuge...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
Ja ne podrzavam nis kak taj smrad otvori jer znam da ce mu radnici radit za cevap bez placenih prekovremenih, a bome i petke i svetke. Njega treba zatvorit, a firme i djelatnike dat u bolje ruke.
Mislim, voditelji se uglavnom biraju po kriteriju koji ce bolje maltretirat radnike, cast iznimkama...

A placanje dobavljacima je pak drugi apsurd. Imaju svakakve prohtjeve, a para nigdje. Sve neke kompenzacije il bonovi. Znam jer moja firma radi s konzumom. U zatvor s njim...!!!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Ali prije pristupa, pretplata na spam i eventualnu prodaju email adrese i podataka trećim stranama.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
indig0F10w kaže...

Ali prije pristupa, pretplata na spam i eventualnu prodaju email adrese i podataka trećim stranama.

 10minutemail.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
sirka666 kaže...

 

Ne šljaka to, očito su predvidjeli pa šalje podatke za 15min ili tako nešto...

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
9 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
mrxa1 kaže...
sirka666 kaže...

 

Ne šljaka to, očito su predvidjeli pa šalje podatke za 15min ili tako nešto...

 Nisu oni toliko pametni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 19:05 (iSammy).
15 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on

Evo jedna realna usporedba odnosa cijena na novom vrlom portalu...

 

Iste tenisice, isti model, isti brend...samo 350kn razlike.

Sa Abrakadabre dođu za 2-3 dana, iz Engleske za 5-6.

 

Dostava je 80kn neovisno od količine robe koju naručujete...

 

Provjerena stranica, često tamo kupujem baš odjeću i obuću jer su cijene odlične i najbitnije, realne.

Dotični model tenisica me ne zanima, štoviše ružne su ali to je jedan od rijetkih koje su na Agro...ovaj Abrakadabri imali.

 

 

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
9 godina
neaktivan
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Prošao kroz shop. Vrti mi se nepoznanica u što su ubili 40 mil. kuna?

 

Možda je plaćen preko panamske banke?

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Sve je uzasno skupo. GTX 970 po 3200 kn rofl, kostaju kolko su bile na launchu u najskupljim ducanima. Smijesno

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Koja bi trebala biti razlika između navedenih procesora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Vjerovatno razliciti unosi razlicitih podshopova (tipa kroz Abrakadabru prodaje Links, ADM, Protis i Mate d.d.)

 

Inace, shop je smijurija. Ulupali 40milijuna u nista. Konkurencija Amazonu. Jea rajt.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2016 13:28 (tnakir).
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

bacio sam malo pogled i  brijem da imaju najskuplje cijene u regiji LOL pa skuplji su nego dućani u Arena centru WTF

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Cijene će vremenom padati jer  Todorić neće plaćat 30 ljudi da prodaju zjake. Ako su i prenapuhali cifru od 40 mil. kn. dvostruko ostaje da su ga zajebali za 19.900.000 kuna, u dvije godine. U najblažu ruku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2016 18:44 (maximilian).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Ja ću se prvi šprdati sa imenom i logom. 40mil za abrakadabra i zvjezdicu? Ali zato primjerice gledam za sebe macbook pro jeftiniji od iStylea a po cijeni od 11200kn kao u EU. Ako će ista cijena biti kada dođu novi modeli za koji mjesec past će i prva kupnja

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Meni je ime OK. Bolje od generičkih eKupi, eplus i sličnih. S vremenom će ući u glave. Pogotovo kad počne teror s reklamama na tv i portalima.

 

I logo ima smisla, ćiribu-ćiriba, puf, zvjezdica....

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
Uzeo si za primjer tenisice koje nitko nece kupit pa su na akciji kod SD, a u Rost sportu su i 150 kn jeftinije nego na SD i 50% u odnosu na abrakadabru.
Ne valja usporedjivati akcijsku cijenu sa regularnom
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on
Darko1983 kaže...

Koja bi trebala biti razlika između navedenih procesora?

 Prvi je plava kutija bez prozora na vrhu, drugi je "tray" bez kutije i stock cooler-a, treci ima prozor na vrhu kutije, cetvrti je stajao malo duze na lageru pa je kutija malo izgubila boju.
A mozda su i unajmili nekog da puni bazu na minimalcu i bez strucnog znanja :D
tko ce znat 

10 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Super im je shop, 6700K samo 1000 kuna skuplji od Protisa i ADM-a. Ako su im cijene i u ostalim kategorijama ovakve...good luck with that 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

nabava.net i dalje rulz, ovo je teška smijurija što se cijena tiče. Oni stvarno misle da su ljudi glooopi?

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 1:47 (Cryogenic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov online

Dosta loš izbor, cijene nisu nimalo povoljne, sve šta sam gleda nabava.net i jeftinije.hr nađu dosta povoljnije u drugim dućanima. Opis i specifikacije artikala su im također katastrofa.

Inaće ako imate multi plus karticu možete dobiti kupovinom u konzumu bon od 10% na cijelokupnu kupnju. Dostavu rade Tiskom i Overseasom (veće pakete).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljena Abrakadabra, veliki Agrokorov on

Nece to ni biti nesto povoljnije, vec sto pise agrokor i kompani..

Uostalom..sudski registar pokazuje cime sve je ta tvrtka s "jedinim osnivacem" povezana, kao i famozni direktor

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice