Predstavljene su i Nokije 3 i 5

poruka: 17
|
čitano: 2.490
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljene su i Nokije 3 i 5".
16 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Samsung i Apple na aparatima!!!!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Hah!!!

Nisam jos promijenio staru Nokiu, makar sam htio i planirao (Lumia 920) iako me solidno sluzi.

 

Sad mogu uzet novu Android Nokiu!!! Fooooorkkkkk yeeeeeeeaaaaaaaah!!

Nokia is back bitches!

 

 

Samo treba jos vidjet kakve ce cijene bit kad se sve zbroji i oduzme.

Naravno i recenzije ali nekako sumnjam da ce Nokia napravit los mobitel. 

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Jedva cekam 

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Haha low-ball velikog imena....


Znalo se da Huawei, Xiaomi itd. makar uz dobar omjer cijene/kvalitete neće baš nešto postići u SADu i sličnim tržištima zbog skeptičnog imena, ali ovo je sad druga priča :)

 

 

Još ako izbace onaj SD835 uređaj...milina, Korejce udara tsunami

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Odlično! Konačno s pravim sustavom a ne s onim Windows bugovitim bullshitom od kojeg su gotovo svi pobjegli.

 
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Autori texta zaboraviše navesti možda i najvažniji podatak, a taj je da dolaze u čistokrvnom Android izdanju bez skinova. Znači  pure Android bez bloatware-a.

Također su rekli da će redovito ažurirati OS. Vidjet ćemo dali su to samo snovi i želje.

Vrijeme je da zamijenim Lumiu 930.

Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Iskreno doba nokie je davno proslo , pokusavaju ozivjeti staru slavu , nova verzija 3310 mislim ono wtf , android sustav sve mi je jasno . ios je opet majka za sve .

 
1 6 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

mom se ajfonu 4es bliži kraj nakon ovog članka

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Da, ajde da bude ontopic, Nokia je trebala svim silama tražiti dozvolu Apple-a i prijeći na precjenjeni iOS  Veliki zajeb Nokie, onda bi lagodno mogli naplaćivati uređaj 1000 €.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene su i Nokije 3 i 5
izzy007 kaže...

Autori texta zaboraviše navesti možda i najvažniji podatak, a taj je da dolaze u čistokrvnom Android izdanju bez skinova. Znači  pure Android bez bloatware-a.

Također su rekli da će redovito ažurirati OS. Vidjet ćemo dali su to samo snovi i želje.

Vrijeme je da zamijenim Lumiu 930.

 Izzy slažem se sa tobom, i meni moja 930 služi besprjekorno ali razočaran s winsima, mislim, rade oni na njemu savršeno ali podrška... ubi bože, evo kupih akcionu kameru, na kutiji linkovi za ios i android da možeš kameru upravljat s mobom...a di je tu windows, frustriraju takve sitnice koje se s vremenom samo množe. 

Da mi kompa bude Mažuranić, frend Stjepan Radić, prijatelj Marulić, kao buraz Ante Starčević...
14 godina
offline
Re: Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Kak su samo ružni. To nisu istine.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Kad vidim ovakve vijesti osjetim nostalgiju. I to je sve.

 

Kakva sramota za brend. Gurat se među milion jeftinih kineza...

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Sugestija dragim Bugovcima, valjda je Nokia izbacila mobitel Nokia taj i taj. Koliko vidim na mobitelima sa objavljenih slika piše Nokia.

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljene su i Nokije 3 i 5

Zadnja Nokia je bila N9, prava Nokia, prodavala se bolje od prvih Lumia,a oni su odustali od Meega zbog Elopa

Ovo nije Nokia, samo pokušaj da se nešto zaradi mrcvareći staro ime

Ako mi se svidi kad je vidim u dućanu, možda je i kupim, zavisi o cijeni koja bude u usporedbi sa sličnim telefonima, ionako sada koristim android, jer Jolla koju sam koristio je zastarjela,a ne izbacuju nove modele

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 22:43 (sailor1).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene su i Nokije 3 i 5
Nokia? Zašto ne? Okupila se ekipa iz Nokia-e i otkupila naziv, sjeli dizajnirali solidne telefone našli vrhunskog proizvodjaca koji napraviti telefon dovoljno dobar za te pare. Ne treba očekivati ništa spektakularno ali vjerujem da se za relativno malu sumu može dobiti telefon koji će raditi sve sto nam je potrebno.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene su i Nokije 3 i 5
Nokia? Zašto ne? Okupila se ekipa iz Nokia-e i otkupila naziv, sjeli dizajnirali solidne telefone našli vrhunskog proizvodjaca koji napraviti telefon dovoljno dobar za te pare. Ne treba očekivati ništa spektakularno ali vjerujem da se za relativno malu sumu može dobiti telefon koji će raditi sve sto nam je potrebno.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljene su i Nokije 3 i 5


Za jucerasnji SW Day
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice