Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

poruka: 24
|
čitano: 5.277
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu".
13 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

I Splitu i Osijeku

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 21:20 (Zajeb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Cijela Hrvatska je bila Off. Preko dva sata kod mene. Prvo je oživio net preko kabela,a naknadno net na mobitelima. Pozivi i sms su radili...a SZK 0917700 je bio Off.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Drago, zaboravil si tomato koji također nije radio. 

Btw mislim da bi bilo najbolje da u članku zamijeniš "IPTV" sa "televizija" jer B.net u ponudi nema IPTV već samo kabelsku, digitalnu i satelitsku televiziju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 21:46 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu
torrente kaže...

Cijela Hrvatska je bila Off. Preko dva sata kod mene. Prvo je oživio net preko kabela,a naknadno net na mobitelima. Pozivi i sms su radili...a SZK 0917700 je bio Off.

 ma Dragec je tipični Purger - za njega u svemiru postoji samo Zagreb, ostalo nije bitno! 

...
16 godina
moderator
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu
Miro kaže...
torrente kaže...

Cijela Hrvatska je bila Off. Preko dva sata kod mene. Prvo je oživio net preko kabela,a naknadno net na mobitelima. Pozivi i sms su radili...a SZK 0917700 je bio Off.

 ma Dragec je tipični Purger - za njega u svemiru postoji samo Zagreb, ostalo nije bitno! 

 

 

This space for rent!
8 godina
neaktivan
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a diljem Hrvatske

Tri godine sam na Vipu i nikad do danas nije došlo do prekida usluga. Svakome se to može dogoditi. TELE2 je smeće koje UVIJEK nigdje nema signala a internet je spor ko puž. A što sad?

 
4 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a diljem Hrvatske
BoRG023 kaže...

Tri godine sam na Vipu i nikad do danas nije došlo do prekida usluga.

 Od 1999g. Nikada nisam imao prekid usluge.  A zadnje dvije godine sam oduševljen sa netom preko kabela. Perfekcija stabilnosti i visoke čistoće linije (vip kabel, ne Bnet).

Nešto im je debelo puklo.

Btw  uvid u stanje računa MojVip je još mrtav.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
online
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

ja sam u St i kad sam pitao tehnicku sluzbu rekli su da je pao server i da otklanjaju kvar jer kod njih pokazuje da je sve u redu no korisnici i dalje nemaju net. nakon sat vremena sve se vratilo u normalu. (Bnet)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Stigao je i službeni PR - dodan je na kraj vijesti.

 

Toliko za večeras!

 

 

...
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

"Zbog tehničkih poteškoća u ranim večernjim satima je dio korisnika imao otežan pristup pojedinim Vip i B.net uslugama. Tijekom večeri korištenje Vip i B.net usluga je normalizirano.
Period u kojem je korisnicima na većini područja u kojima su se pojavile poteškoće pristup bio otežan, trajao je oko sat vremena."

A gde je pečat, u ovom slučaju razlog?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 22:39 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Di su sada dežurni pljuvači po tele2 i signal?

Ne branim tele2, ali mi je zanimljivo kako sada nema tih plačenika za pljuvanje

 
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a diljem Hrvatske
BoRG023 kaže...

Tri godine sam na Vipu i nikad do danas nije došlo do prekida usluga. Svakome se to može dogoditi. TELE2 je smeće koje UVIJEK nigdje nema signala a internet je spor ko puž. A što sad?

Ima ga, evo tu. Registrirao se da nam kaže kako je Vip najbolji, a Tele2 najgori. 

No dobro, nemojmo sad u off-topic.

16 godina
neaktivan
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Net je nesta i u Splitu... da ironija bude veca, upravo su mi danas uveli Bnet internet...  ... zajebajen se da sam u sve skupa 5 sati uspia spizdit i taj net...

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu
Imao je vip i u prošlosti nekoliko prekida mreže doduše glasovnih poziva jer onda nije nudio tv a i net je bio u megabajtima...onda si dobio sms poruku da ćeš kao odštetu dobiti jedan dan besplatnog razgovora prema svima.
----poslano sa Tele2 mreže-----
...biće bolje...
15 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

najbolji su mi ovi eufemizmi PR-a "poteškoće u pristupu" i "tehnički problemi" kad čistačici treba utikač za usisavač ili rakuni/bipolarni medvjedi pregrizu "magistralni" kabel ili se umiješaju mračne antioperaterske sile iz podzemlja sabotirajući infra i ultra strukturu 

 

uostalom, kao zadovoljštinu dobit ćete od VIP-a 1 kb internetskog prometa besplatno, možda i čitavu sekundu besplatnog razgovora (uspostava poziva se ne računa), kao i prva 4 slova sms-a gratis. oni s b-net tv-om neće dobiti ništa jer su ionako bili kod susjeda koji signal primaju običnom antenom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 5:38 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Prije par dana je bilo problema s T-Com ADSL-om i MaxTV-om po čitavoj Hrvaskoj. Ne vidim da se išta o tome pisalo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

A zato je meni bilo limited i na lte i na 3G. Mamu im.... a kada treba platiti račun onda ne uvažavaju trenutne korisničke poteškoće a svoje poteškoće ovako olako toleriraju.

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Je*em im mater,ko da zivimo u indiji.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu
Nista strasno, svi zivi.
HT-u su padale bazne stanice od nove godine do negdje prije ko da poludile i nikome nista. A zamislite radni dan di ostvaris najmanje 50 poziva, a nemres nista, internet na mobu se vuce ko krepana macka. I to sve se desilo u posljepodnevnim satima dan prije i nije radilo do posljepodne dan sljedeci. A jos bolja stvar vikend prije odvijetrile 3 bazne a posto blizu Mađarska svi se pokacili na HU. A HT bazni ko da ni nema.
Ne branim VIP al greske se dogadaju svugdje.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
neaktivan
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Majmuni gase internet u 12:00.Za koji ku*ac ja onda placam ovo sranje.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Potrgali su im glavne linkove i zato nikome nije radilo, trebalo je vremena da se to popravi jer kad glavne linkove počupaju ovi "sporedni" se odmah zakrče i to je tak... :) Ajde ne kukajte, ja sam bio mjesec dana bez neta kad je sused odrezao kabel, a T-comu se nije dalo izlazit na teren to sanirat...

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu
zbuzanic kaže...

............. Ajde ne kukajte, ja sam bio mjesec dana bez neta kad je sused odrezao kabel, a T-comu se nije dalo izlazit na teren to sanirat...

 Ja bi posle toga s susjedom komuniciral samo prek nišana

13 godina
offline
Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu

Ova vijest opet postala aktualna. Od cca. 22:45h korisnici B.neta i Vipneta opet nemaju interneta. Amis, hvala Bogu radi normalno. 

 

EDIT: Izgleda da je sve opet proradilo. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 0:09 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prekid usluga B.neta i VIP-a u Zagrebu
Je*** li vam smetnje ccc bitno da je meni zena dok sam na poslu srce strecnula da sam neki racun zaboravio...
Budi ponosan!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice