Prekinut spamerski lanac

poruka: 15
|
čitano: 2.903
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prekinut spamerski lanac".
16 godina
offline
Prekinut spamerski lanac

Zaista sam primijetio da mi se zadnjih dana smanjila količina spama na Gmailu. Dobio sam možda 5 - 6 spamova unazad dva dana. Nadajmo se da se spameri neće tako brzo snaći Namigiva Nadajmo se...

Athlon 64 X2 3800+ 2.68 GHz @ 1.4 V, Zalman CNPS7700-AlCu, Gigabyte K8NF9-Ultra NF4 Ultra, 2 GB Corsair XMS CMX1024-3200C2, PowerColor Radeon PCS HD3870 X2 1 GB DDR4, 2x 80 GB Seagate 7200.9 RAID 0, 500 GB Seagate 7200.11, NEC ND-4550A, Plextor Premium, LG GDR8163B, Corsair TX650
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prekinut spamerski lanac

Mene više ne spamaju s nekim coolpickom na msn ....jeah !

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prekinut spamerski lanac

trebalo bi javno objavljivat adrese tih tvrtki da im možemo slat pisma s antraksom ili plastičnim eksplozivom, premlaćivati menadžere, rušiti webove, slat im tisuće faksova dok ne bankrotiraju na uredskom materijalu, gađati prozore kamenjem, poljevat im štandove na sajmovima farbom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
da spam ne postoji ja ne bi ni znao da me znaju mnogo devojka iz celog sveta :D svaki dan " hi i'm britanii" i sl imena :) esam popularan...da mi se barem pola od tih devojka javi u gradu gde zivim .....gde bi mi bio kraj :D
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
protjeran
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
BugSU kaže...
da spam ne postoji ja ne bi ni znao da me znaju mnogo devojka iz celog sveta :D svaki dan " hi i'm britanii" i sl imena :) esam popularan...da mi se barem pola od tih devojka javi u gradu gde zivim .....gde bi mi bio kraj :D
 Ova ti je dobra :-))) LOL
EVE ONLINE http://www.afk-wrecking.com/ (EVE kanal "ELITC") http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Prekinut spamerski lanac

Hvala Isusu!

Već mi je puna kapa poruka tipa "Hi!" (WTF?!), "How to earn 100,000$ very easy" i slične pizd***je

 

 

 

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
16 godina
neaktivan
offline
Prekinut spamerski lanac

Sad kad znamo tko su, mozemo i uzvratiti udarac... ;)

http://izrada-igara.bloger.hr/ -> Blog o izradi igara :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prekinut spamerski lanac

silikonska dolina :) odmah sam zamislio predio Amerike napučen pretežno plastičnim kirurzima :)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prekinut spamerski lanac

ahm.. hang them!

 

HANG THEM!!

A mathematician is asked to design a table. He first designs a table with no legs. Then he designs a table with infinitely many legs. The rest of the cases are of course trivial.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
Bleb22 kaže...

silikonska dolina :) odmah sam zamislio predio Amerike napučen pretežno plastičnim kirurzima :)

 

 Ili silikonskim kitom za prozore. To mi je kao kad billion prevedu kao bilijun, pa na zemlji živi 6 bilijuna ljudi :)
16 godina
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
Bleb22 kaže...

silikonska dolina :) odmah sam zamislio predio Amerike napučen pretežno plastičnim kirurzima :)

 

LOL!! Nisam nikad cuo za tu dolinu! Mozda tamo raste silikon!Smijeh
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prekinut spamerski lanac

Napredak!

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
Assassin kaže...
Bleb22 kaže...

silikonska dolina :) odmah sam zamislio predio Amerike napučen pretežno plastičnim kirurzima :)

 

LOL!! Nisam nikad cuo za tu dolinu! Mozda tamo raste silikon!Smijeh
 mora da raste
sigurno ko paradajz na stabljiciSmijeh
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
Leprechaun kaže...

Zaista sam primijetio da mi se zadnjih dana smanjila količina spama na Gmailu. Dobio sam možda 5 - 6 spamova unazad dva dana. Nadajmo se da se spameri neće tako brzo snaći Namigiva Nadajmo se...

 Kod mene isto na Gmailu, skoro pa spama nema.
A u firmi ga nema svakako jer Ironport radi svoj posao savršeno Cool

Ironport Ironport
CAS: CM690 + side panel MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
16 godina
offline
RE: Prekinut spamerski lanac
angel of fire kaže...
Assassin kaže...
Bleb22 kaže...

silikonska dolina :) odmah sam zamislio predio Amerike napučen pretežno plastičnim kirurzima :)

 

LOL!! Nisam nikad cuo za tu dolinu! Mozda tamo raste silikon!Smijeh
 mora da raste
sigurno ko paradajz na stabljiciSmijeh
 Prije bi reko da raste ko luk u zemlji, ali posto je to strogo cuvana tajna mi tu mozemo samo nagadjati!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice