Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet

poruka: 7
|
čitano: 2.900
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet".
9 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet

Ako dolazi po toj  cijeni kupujem odmah. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 20:57 (maximilian).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet

Prestigio jednom,i nikad više.

Moj PC  
2 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet

Zašto, nemam iskustva s njima?

15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet
maximilian kaže...

Zašto, nemam iskustva s njima?

Velika aljkovost u izradi,mrtvi pikseli,tech screan divlja,baterija se jako troši u slepu,zamrzava se,zvuČnik je pretih.....

To je moje iskustva sa prestigio pmp 5780d,zato viŠe nebi nikad od njih uzimao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 21:31 (zzz).
9 godina
offline
Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet

Imam tri komada 5570c kupljnenih prije dvije godine, rade bez lagova (igre lete doslovce) , kamera dobra, zvucnik dobar.... uglavnom za te pare rade odlicno, jedino je baterija slaba

ali u danasnje doba okruzeni smo USB punjacima tak da nije bed.

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet

Svida mi se ovaj trend sve manjih cijena tableta sa Winowsima...

 

tata
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPad Visconte 3 tablet
zzz kaže...
maximilian kaže...

Zašto, nemam iskustva s njima?

Velika aljkovost u izradi,mrtvi pikseli,tech screan divlja,baterija se jako troši u slepu,zamrzava se,zvuČnik je pretih.....

To je moje iskustva sa prestigio pmp 5780d,zato viŠe nebi nikad od njih uzimao.

 

Kod mene (zabravo kod mog brata) upravo obtnuto. Pa da krenem redom:

+

1) Ima 9,7" IPS ekran identičan kao kod nekog modela Applea (vjeroatno izlaze i iz iste tvornice) bez mrtvog pixela, mislim sve što krase neki IPS ekran. Što se tieč tih mrtvih pixela, da se baterija jako troši, zvučnik pretih... ništa od toga, ja sam ga iskreno koristio par puta za geldanje filmova i mogu reći da se itekako može cjelovečernji fiilm (pa i dva za redom) odgeldati na takvom uređaju (prije sam bio skeptik)

2) Kvaliteta izrade je fakat na zavidnom nivou. Za razliku od Asusa i Acera (jedan kupio rodici, a ovaj drugi A3-A10, izvinjavam se za Prestigio kasnije ću reći koji je tačno model) nema ni trunku izvijanja, da se nešto lomi, da se čuje zvuk pucketanja ako se proba malo saviti, nevjerojatno ali kao da je izliven od jednog komada plastike. Dakle vrhunska kvaliteta izrade govori činjenica da ga mogu uzeti za samu ivicu sa dva prsta i držati ga dok to sa Acerom i (iPad 2 mislim) ne bi se smio ni usuditi.

 

-

Android 4.2 pogonjen jednojezgrenim CPU sa 512 MB RAM-a. Da se razumijemo, hardverski on dekodira 1080p video bolje nego moj x86 PC, reagovanje na dodir je super, ali, jedno veliko ali... to je za razliku od maiminog Acera (10,1", Mediatekov DualCore CPU i 1GB RAM-a) kao krepana mačka. Ne znam da li je to zbog toga što ga je brat opteretio milion i jednom glupom aplikacijom ili jednostavno što je tom Androidu potrebno silne jezgre i RAM da radi kako treba, ali meni je jedini i najbolji pokazatelj kako Chrome radi. Pa to i ako otvori stranicu budeš sretan, ne diraš ništa i čitaš ono što si otvorio. Spor je do neba je spor i nema nikakvih dodataka (tipa GPS, 3G, Bluetooth i sl.)

 

Ehh onda sam otišao u dućan (nekoliko godina poslije) koji drži samo Prestigio modele i vidio neki sa 2 ili 4 jezgre.. to je sasvim druga priča sa istim pozitivnim karakteristikama izrade naravno sada sa gomilom dodataka.. tako da.. čekam samo još jednu stvar tj. Core M procesor u tabletu i onda kupujem prbi koji ga ima, ne bitno je li 'kinez' ili ne.

 

Eto, nadam se da će nekome pomoći ovaj post o kupovini a možda i ne, samo sam htio iznijeti i svoja iskustva sa Prestigiom.

l.p. svima

 

Uređivano: Model je PNP5179D Ultra (zadnja dva broja označavju dijagonalu) a Android je verzije 4.0.3 vjerojatno i zbog toga ide kao krepana mačka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 8:16 (Envy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice