Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

poruka: 86
|
čitano: 28.463
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
igor1234 kaže...

Pozdrav,

 

kupio sam model 4300, mobitel je brz, surfanje internetom brzo, kamera super po danu, bljeskalica nevalja, wifi je iznenađujće dobra...

Slobodno pitajte kaj vas zanima na mail zverxy@gmail.com.

 

Imam problem sa mobilnim internetom. Jučer kad sam ga kupio stavio sam jednu SIM karticu i koristio normalno mobilni internet, danas stavim drugu SIM i nemogu se spojiti.

Nešto sam prčkao po postavkama i sad se nemogu spojiti, može mi itko pomoć? zvao sam ovlašteni servis  ali oni pojma nemaju jer ga još nisu isprobali ;)

 

 

 

Ajd da te ne davimo svi na mejl, nakon testiranja daj još utisaka ovdje.

Gdje si ga kupio?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
mislim da sa samo jednom karticom mozes na net, sto ovisi u kojem ti je slotu.
13 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

kakva je kvaliteta ekrana, jel ima neki video izlaz, podržava 720p?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
možda samo jedna sim kartica podržava data?
koja je rez videa što kod snimanja,što kod reprodukcije npr.sa youtube-a?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

eto, i ja ga nabavio. sad se treba priviknuti. i nisam dobio sa njime predinstaliran twiter i angry birds. i nemam video player. da bi mogao pokretat video, moram ići kroz file manager

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

jel moze neko ko je uzeo nekog multiphona, benchmark neki napravit quadrant ili antutu pa da vidimo rezultate

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 9:48 (IvanN).
14 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Kvaliteta ekrana je odlična, prikaz 720p videa ide ali nije baš glatko, primjeti se lagani lag, video izlaz nema.

14 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
IvanN kaže...

jel moze neko ko je uzeo nekog multiphona, benchmark neki napravit quadrant ili antutu pa da vidimo rezultate

P4300 - ANTUTU BENCHMARK:

CPU:1335

GPU:1335

RAM:495

I/O:637

TOTAL:3802

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 10:44 (dastefan).
13 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
dastefan kaže...

Kvaliteta ekrana je odlična, prikaz 720p videa ide ali nije baš glatko, primjeti se lagani lag, video izlaz nema.

preko čega pokrećeš video? jesi isprobao koje formate pokreće? i jel se može nekako isključiti vibracija prilikom pisanja?

14 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Instaliraj si preko google play mobo video player https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobo.video.player.pro#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLm1vYm8udmlkZW8ucGxheWVyLnBybyJd

isprobao sam i mkv i divx, rade oba. Vibraciju isključiš na blesavom mjestu, ali to je na svim androidima tako, ne samo ovaj. ideš u settings > audio profiles > general, pa pod system isključiš vibrate on touch.

13 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

napravio sam to, ali i dalje vibrira...

još jedna stvar me zanima. jel moguće nekako napraviti print screen?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Moguće je, ja to radim sa MyPhoneExplorer http://www.fjsoft.at/en/ . Odličan program, radi sinkronizaciju, backup, remote control...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
za iskopcat vibraciju prilikom pisanja moras ici pod postavke tipkovnice
13 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
dastefan kaže...

Instaliraj si preko google play mobo video player https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobo.video.player.pro#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLm1vYm8udmlkZW8ucGxheWVyLnBybyJd

isprobao sam i mkv i divx, rade oba. Vibraciju isključiš na blesavom mjestu, ali to je na svim androidima tako, ne samo ovaj. ideš u settings > audio profiles > general, pa pod system isključiš vibrate on touch.

preko tog mobo playera video ima puno laga. npr. sd avi format puno bolje ide preko predinstaliranog playera, a niti titlove ne čita

14 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Molim info vlasnika nekog od ovih modela, dakle iz prve ruke:

 

Kakva je dual sim funkcionalnost? Dual standby ili always on?

 

Kad se surfa preko jednog sima, je li drugi dostupan za pozive (jesu li možda oba dostupna za pozive bez obzira na surfanje)?

 

Je li moguće oba SIM-a držati na 2G (imam informaciju da Tipo Dual npr. ima jednu karticu u 3G, drugu u 2G, i ako nestane 3G signala sa ovom jednom možeš da ne kažem šta sa dual simom...)

 

Trajanje baterije sa dvije kartice, cca?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
Dr.Ninja kaže...

Molim info vlasnika nekog od ovih modela, dakle iz prve ruke:

 

Kakva je dual sim funkcionalnost? Dual standby ili always on?

 

Kad se surfa preko jednog sima, je li drugi dostupan za pozive (jesu li možda oba dostupna za pozive bez obzira na surfanje)?

 

Je li moguće oba SIM-a držati na 2G (imam informaciju da Tipo Dual npr. ima jednu karticu u 3G, drugu u 2G, i ako nestane 3G signala sa ovom jednom možeš da ne kažem šta sa dual simom...)

 

Trajanje baterije sa dvije kartice, cca?

 

Hvala!

 

Evo da dijelom odgovorim sam sebi: http://www.racunalo.com/test-prestigio-dual-sim-multitel-4300-i-4040-s-pristojnom-opremom-po-fer-cijeni/

 

Još uvijek me zanima mogu li oba SIM-a istovremeno biti na 2G mreži?

11 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Pozdrav ,

 

dali je netko uspio složiti mobilni internet a koristi dvije SIM kartice istovremeno?

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

koliko zrace ovi prestigo mobiteli?kakvi su dojmovi nakon par dana koristenja?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Nemam pojma koliko zrače. Što se tiče dojmova, meni je odličan. Imam 4300, radi sve što meni treba (telefoniranje, sms, gps, internet). Kvalitetan i veliki ekran, fluidan, niš ne šteka. Meni čista petica {#}. Još ga nisam pokušao rootat, čekam kad se stvori baza korisnika da to netko napravi prije pa da znam da radi, ne želim riskirat.

15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Ne mogu nigdje naci koliko zraci a to bi trebalo pisati u knjizici pod sar value.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Nema niš u knjižici o tome, upravo gledao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Dal mi neko može objasnit kaj to znaci dual slim podrška. Prvo sam mislil pogreška od Tehnomarketa, a onda na fotkama ispod vidim da to piše i na specifikacijama od prestigia???

 

http://www.technomarket.hr/products/09124693/prestigio-pap-4300-duo

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
IvanN kaže...

Dal mi neko može objasnit kaj to znaci dual slim podrška. Prvo sam mislil pogreška od Tehnomarketa, a onda na fotkama ispod vidim da to piše i na specifikacijama od prestigia???

 

http://www.technomarket.hr/products/09124693/prestigio-pap-4300-duo

  Dual sim = dvije sim kartice.

Obje su u standby-u aktivne i moguće te dobiti na bilo koji od ta dva broja.

Stvar je jedino da kad pričaš na jedan od tih brojeva, drugi ti nedostupan.

E sad, ako uključiš opciju tko me zvao, rješio si i taj problem. Opciju da ti dok razgovaraš na jedan broj, mobitel signalizira poziv na drugi ne postoji, tako da ako vodiš maratonske razgovore, jedino na to moraš računati.

 

14 godina
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Novosti što se tiče PAP4300. Izašla je nadogradnja softvera, mob mi se automatski nadogradio i sad vidim da je softverski podignuta rezolucija kamere na 8mp, verzija androida 4.0.3

Primjećujem i prve nedostatke; na mom modelu jače probija pozadinsko osvjetljenje dolje desno iznad tipki back i find. Da li još netko ima isti problem? I počeo me živcirati zvuk kod power on i power off, zadere se "PRESTIGIO". Ok, znam da imam prestigio i sad bi to htio ugasiti al nisam nigdje našao opciju.... fakat je glasno, a nariktao sam da mi se mob automatski gasi u ponoć i pali ujutro da me nitko ne j*** po noći (osim žene {#}) a sad ispada da me taj zvuk više j*** nego neki sms.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
@krikesa znam kaj znaci dual sim, al me interesira kaj znaci dual sLim kak see navodi na onom linku u mom postu
13 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
dastefan kaže...

Novosti što se tiče PAP4300. Izašla je nadogradnja softvera, mob mi se automatski nadogradio i sad vidim da je softverski podignuta rezolucija kamere na 8mp, verzija androida 4.0.3

Primjećujem i prve nedostatke; na mom modelu jače probija pozadinsko osvjetljenje dolje desno iznad tipki back i find. Da li još netko ima isti problem? I počeo me živcirati zvuk kod power on i power off, zadere se "PRESTIGIO". Ok, znam da imam prestigio i sad bi to htio ugasiti al nisam nigdje našao opciju.... fakat je glasno, a nariktao sam da mi se mob automatski gasi u ponoć i pali ujutro da me nitko ne j*** po noći (osim žene {#}) a sad ispada da me taj zvuk više j*** nego neki sms.

ja imam out of the box opciju za 8mpx, nemam problema sa bleedingom. inače, iako je ips ekran, daleko je od kvalitete ekrana na iphone 4/4s. iphone ima puno bolji i veći kut gledanja, crna je više crna. meni je trenutno osvjetljenje skoro pri kraju pa opet to nije baš crno. ali ekran je općenito vrlo dobar, boje su jako dobre

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
IvanN kaže...
@krikesa znam kaj znaci dual sim, al me interesira kaj znaci dual sLim kak see navodi na onom linku u mom postu

  Nisam dovoljno pažljivo čitao, a niti kliknuo na link, nego sam hrabro odmah natipkao post.

Ma to je greška na njihovom sajtu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
a pogledaj ispod slike isto pise dual slim a to su cini mi se slike s kutije il nes slicno
15 godina
offline
Re: Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji
Laxarus kaže...

vec su dostupni, bug kasni.

http://www.svijet-medija.hr/p/GSM-telefon-Prestigio-MultiPhone-4300-DUO,-PAP4300DUO,-crni/42354/

 

i btw, nemaju ram, pa ocekujte da su sporiji od najsporijeg 600mhz single core procesora, tehincki detalji na

http://www.prestigio.com/products/Smartphones/MultiPhone/MultiPhone_4300_DUO

Ajde ti meni objasni kako moze jedan smartphone ili bilo kakav uredaj sa nekom maticnom plocom raditi bez ram-a?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Prestigio MultiPhone uskoro u prodaji

Sad vidim da su dosli u prodaju kod nas, pa da pitam vlasnike Multiphone 4300, kakve su performanse kod igrica? Dal vrti neke graficki zahtjevnije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice