Presuda za varanje na domaćim kvizovima

poruka: 12
|
čitano: 3.394
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Presuda za varanje na domaćim kvizovima".
15 godina
odjavljen
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

Optima je FER?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

A čuj ti kaznu, morat ćete popraviti to :-). Umjesto, kazna je 10 milijuna kuna, 6 mjeseci zatvora i zabrana bavljenja poduzetništvom sljedećih 5 godina.

 
25 0 hvala 0
16 godina
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

Ajde barem nešto. Pohvalno je to

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

I najjače mi je kako namještaju pozivatelje, ono stalno neka bakica koja fula cijelu priču ili neko dijete koje "ima" 18 godina. S druge strane, to samo naivčine zovu.

Ustajte prezreni na svijetu !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

Tipican hrvatski kriminal! Bravo pravosudje!

 

Dokazali su im da su varali i pljackali ljude i umjesto da im naplate globu i svim ostecenima vrate novac + obestecenje ovi moraju samo ispraviti nedostatke.

Kada bi ja otisel u banku, opljackal ju i onda vratil sav novac isel bi u zatvor. Jes jenput:  BRAVO HR PRAVOSUDJE !!!!!

 
13 0 hvala 1
15 godina
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

WHAT A... ???

Ljudi pobiju sve goste na zabavi, a policija im kaže.. 'dajte momci, nema više igranja sa pravim pištoljima'... O moj Bože

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Presuda za varanje na domaćim kvizovima
zoki.zlikowski kaže...

A čuj ti kaznu, morat ćete popraviti to :-). Umjesto, kazna je 10 milijuna kuna, 6 mjeseci zatvora i zabrana bavljenja poduzetništvom sljedećih 5 godina.

te velike kazne su rezervirane za obične ljude koji npr. ilegalno skinu par pjesama sa interneta (uskoro i u hrvatskoj jer hr slijedi trendove!). najveći lopovi i prevaranti se uvijek nekako izvuku i zadrže stečeno bogatstvo kao nagradu za uspješnu prevaru.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 2:06 (DragonShit).
16 godina
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

ljepa naša

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

Kakvo uklanjanje nepravilnosti?! Tvrtku novčano kazniti, pa zatvoriti, a s odgovornima u zatvor da im takvo što nikada više ne padne na pamet. Znam, znam, mogu ja maštati... {#}

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

Ajde, pobunimo se, nema nam druge.

Ustajte prezreni na svijetu !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Presuda za varanje na domaćim kvizovima

A za kaznu su dobili dva očenaša? Gamad lopovsko prevarantska treba platiti desetorostruki iznos u dobrotvorne svrhe!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re HCSC: Presuda za varanje na domaćim kvizovima

Bila bi još puno ljepša kada bi đaci u školi naučili osnove gramatike i pravopisa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 18:31 (Fliko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice