Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

poruka: 32
|
čitano: 7.621
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje".
13 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

gdje je taj PDF link?

edit: pronađeno.....jutro je još

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 7:07 (Gale92).
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
Gale92 kaže...

gdje je taj PDF link?

 Pokraj clanka. Desno.

15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Bravo dečki (i Friday), svaka čast Hvala!

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Hvala Bogu i BUG-u :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Jesam li to samo ja … na Silverlight verziji, nakon 74. stranice nema daljnjeg učitavanja stranica.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
Grognard kaže...

Jesam li to samo ja … na Silverlight verziji, nakon 74. stranice nema daljnjeg učitavanja stranica.

Ti si dobio samo jedan broj za sada. U 8. mjesecu će ti se otključati ostatak jer si bio zločest.

Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
16 godina
odjavljen
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Mama vidi me

Freak Show Inc.
 
23 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Pohvale redakciji Buga za ovo online izdanje i uloženi trud. Prelistao sam ga na brzinu, nešto malo i pročitao. Teme raznovrsne i zanimljive, za svakoga ponešto. Bit će gušt čitati ga.

 

bor4c - human geek, level 36, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
mrsmith kaže...
Grognard kaže...

Jesam li to samo ja … na Silverlight verziji, nakon 74. stranice nema daljnjeg učitavanja stranica.

Ti si dobio samo jedan broj za sada. U 8. mjesecu će ti se otključati ostatak jer si bio zločest.

 

@mrsmith

 

LOL!

 

 

@Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

 

Uz originalan sadržaj ima i dosta recikliranja ranije objavljenih tekstova.

16 godina
moderator
online
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
Grognard kaže...

Jesam li to samo ja … na Silverlight verziji, nakon 74. stranice nema daljnjeg učitavanja stranica.

 Sustav je dobro detektirao da ćeš stalno nešto prigovarati i djelovao je preventivno! :)

Grognard kaže...
mrsmith kaže...
Grognard kaže...

Jesam li to samo ja … na Silverlight verziji, nakon 74. stranice nema daljnjeg učitavanja stranica.

Ti si dobio samo jedan broj za sada. U 8. mjesecu će ti se otključati ostatak jer si bio zločest.

 

@mrsmith

 

LOL!

 

 

@Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

 

Uz originalan sadržaj ima i dosta recikliranja ranije objavljenih tekstova.

 Da, i? Standardan koncept Buga2. Ono što ponavljamo nije izgubilo na aktualnosti i s razlogom naglašavamo, a nisu baš svi sve vidjeli, bilo zato jer nisu redoviti čitatelji ili im je promaklo... Originalnih tema je hrpa, a cijena je popularna! :))

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 10:29 (Miro).
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

@Miro

 

LOL!

 

Za ovu cijenu, uzimam odmah dva komada.

 
7 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

hvala Bug-u i Miri na ovom vrlo ugodnom poklonu..

 
0 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan

Stvarno ga zakomplicirate! Daj link i gotovo, a ne 3 linka na pitaj boga što.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
Kresimir4 kaže...

Stvarno ga zakomplicirate! Daj link i gotovo, a ne 3 linka na pitaj boga što.

 

Bome je komplicirano... Ja još uvijek nisam otvorio!

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Kakva tri koraka..... Evo kaže FitBit da sam downloadao jednim korakom i onda mi je trebalo još 10 koraka da nađem di je spremljeno.

 

EDIT: U prilogu je jedan poseban guide za posebne downloadere uz posebno ljetno izdanje.

Kako skinuti BUG posebno izdanje jednim korakom. Kako skinuti BUG posebno izdanje jednim korakom.
Moj Portfolio: http://3docean.net/user/tomislavn -- twitch.tv/Gaapster -- Origin: MrSmith_Cro -- Steam: MRSmith
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 11:36 (mrsmith).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

prvo sto cu procitati je fridayeva reca :D pa onda ostalo

IMA JOŠ KRVI U STAROM JARCU
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
hanteed kaže...

prvo sto cu procitati je fridayeva reca :D pa onda ostalo

 

Možda ćeš htjeti voditi ljubav sa mnom kad pročitaš. Upozoren si...

Freak Show Inc.
10 godina
odjavljen
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Vrlo zanimljiv broj. Svaka čast Miri i ostaloj ekipi za rad :) Ono s Minecraft je bilo super.

Lupio si TD ? Nadam se da nemaš 12 godina ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

malo je složenije nositi čitavo računalo s monitorom na wc (kabeli s malo kratki) ali isplatilo se. i normales da sam prvo pročitao fridayevu percepciju doživljaja (sori, ostali, k'o vas jebe. već sam vas čitao i prije a ionak stalno pišete jer vam je to dio posla). sjedi, vrlo dobar. nakon toga arunović pa sve ostalo, nakon što u acrobatu izdanje okljaštrim za reklamne stranice. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Ima da ladno na linkedin stavim kako se bavim izdavaštvom, novinarstvom, glazbom i recenziranjem hardvera...

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 1
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

(iz recenzije recenzije)

 

dakle, mislim da u svakom nagradnom natječaju sa slušalicama predmetne valja uvaljati fridayu jer se čovjek u to razumije, a zna i pisati (neam pojma kolike su bile redakcijske intervencije u tekst no osjeća se dašak profesionalizma) te se krvavo našaliti na vlastiti račun ("Za moj ukus cijena je dosta visoka ..."). jednako smatram kako bi mogao napisati recenziju imanja (kako se prave većina zna. barem se nadam) troje djece (ja imam samo kći), oženjenosti (razvedeniji sam od naše obale) i bježanja iz ove doline suza (ostajem ovdje, sunce tuđeg neba ... bla) jer je većini ovdje to nepoznanica "z" u životnoj jednadžbi. ako ga zaposlite u BUG-u, možda ne ode. u svakom slučaju, više će štete počiniti ovdje nego u nekakvoj irskoj ili kanadi (bar dok se ne snađe). sama zamisao da redakcija (osobito ljeti, kad cvjetaju kiseli krastavci i kad se rijetko koga u redakciji može natjerati da nešto radi) vrbuje uzorita forumaša za pisanje je veoma pohvalna te bi je za svakog dobitnika valjalo uvesti kao radnu i moralnu obvezu. shodno tome, ja vam nikad neću pisati tekstove, osim ako ne želite recenziju u jednom prijašnjem postu spomenutog "q od ovce" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 14:15 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Tenks!

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Friday - za one kojima se ne da listat, nalazi se na strani 48 recenzija o slušalicama, Friday svaka čast na recenziji, bravo.

 

Vidim ove godine ste dobrano podebljali Bug 2. Cool!

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

BUG DLC po popularnoj cijeni, EA vas se odrekao

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Pobijena znanstveno dokazana tvrdnja: "nema džabe ni u stare babe".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
13 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Bome ste potrudili.

Dosta zanimljivih stvari posebno onaj dio o NuForce slušalicama i uvaženom formašu Fridayu

Zovite me box
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Procitao samo dio tekstova i to one od Olega i Drage, stvarno decki sjajni tekstovi i bilo mi je gust citati. Hvala vam.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
Miro kaže...

 Da, i? Standardan koncept Buga2. Ono što ponavljamo nije izgubilo na aktualnosti i s razlogom naglašavamo, a nisu baš svi sve vidjeli, bilo zato jer nisu redoviti čitatelji ili im je promaklo... Originalnih tema je hrpa, a cijena je popularna! :))

Meni je vise cudno zasto se ljetni brojevi Buga/Mreze zovu dvobroji? Ako me pamcenje sluzi, to su nekad stvarno bili "napucani" brojevi, sa daleko vecim brojem stranica, bogatim nagradnim igrama i sl. Sada je to dvobroj, samo utoliko sto nece izaci jos jedan broj.

13 godina
neaktivan
offline
Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdanje

Hvala.
Postoji li sansa da se pojavi i epub izdanje?

Pozdrav.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Preuzmite novi Bug[2] - besplatno ljetno izdan
Ajar kaže...

(iz recenzije recenzije)

 

dakle, mislim da u svakom nagradnom natječaju sa slušalicama predmetne valja uvaljati fridayu jer se čovjek u to razumije, a zna i pisati (neam pojma kolike su bile redakcijske intervencije u tekst no osjeća se dašak profesionalizma)

 

Hvala svima na pozitivnom feedbacku . Ovo mi je prvi puta da sam pisao tako nešto.

 

Koliko mi se čini, intervencije su bile u vidu 2-3 zareza koja sam previdio. Što se tiče mog zaključka da je cijena prevelika, i dalje mislim tako s obzirom da se radi o in ear slušalicama. Za te novce čovjek bi očekivao nešto što je teže od "par grama". S obzirom na svoja primanja ispadam "škopac" ali čisto sumnjam da bih ikada istovario tolike novce za njih. Jutros sam odigrao jednu partiju BF-a pa su mi ostale uključene moje plantronics slušalice. Sad sam uzeo nešto raditi na kompu i automatski sam upalio glazbu. Nakon 10-ak sekundi sam ipak ubo nuforce unutra jer je razlika u kvaliteti zvuka smiješno velika...

 

Spomenuo sam u tekstu da uzimam audigy 2 ZS zvučnu tu na forumu. Tek sam sada našao načina da na njoj upogonim SPDIF izlaz (ako će uopće raditi) pa ću isprobati kako se ponaša. Problem je što sa ovim slušalicama čujem smetnje od pomicanja miša i takve idiotarije i to mi smeta. Nadam se da će audigy rješiti te probleme.

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice