Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

poruka: 17
|
čitano: 1.578
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke ".
15 godina
odjavljen
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

Pričam ti priču, slijep sam, a tek sam u vrtiću.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 16:37 (Edge).
 
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

Lijepo, ali istovremeno nekako tužno.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

još jedna debilana namijenjena međusobnom udaljavanju ljudi (nakon telefona, televizora, interneta ...). možda je sve zamišljeno u dobroj namjeri no to popločuje put do pakla. ako, nedajbože, zaživi i onaj imbecilni "internet of things", nitko više neće susresti nikad nikoga osobno. bit ćemo samo milijarde samaca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

ma da, treba navikavat djecu još dok su mali da im VR postane nomralno okruženje u kojem će borait ostatak svog života...

debil onaj koji ovo daje djetetu, teško ih je i od crtića odvojit

 
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

A kaj ak mi sad nesvjesno živimo u simulaciji i veselimo se kak će mo se igrati u još jednoj, dodatnoj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

To ti je dio simulacije, predvidjeli su i takav pogled na život.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava

na koju foru bi ovo trebalo umirit i uspavat covjeka?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
neaktivan
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

Nekako mi se cini da ce umjesto Hello Kitty bit Hello Epilepsy

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

nadam se da će biti dostupna i verzija uspavanke za odrasle sa lepim tetama

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava
Ajar kaže...

još jedna debilana namijenjena međusobnom udaljavanju ljudi (nakon telefona, televizora, interneta ...). možda je sve zamišljeno u dobroj namjeri no to popločuje put do pakla. ako, nedajbože, zaživi i onaj imbecilni "internet of things", nitko više neće susresti nikad nikoga osobno. bit ćemo samo milijarde samaca. 

 Cuj bar ces se moc izvlacit zašto si sam, ono internet je kriv nisi ti. Pa za tebe super.

16 godina
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava
I sta kad dijete konacno zaspe... s VR setom na glavi? :)
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava
mislav_01 kaže...

 Cuj bar ces se moc izvlacit zašto si sam, ono internet je kriv nisi ti. Pa za tebe super.

 znam neke koji bi si to kupili samo da iskušaju kako je to otuširati se i uhvatiti sapun golom rukom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

Super, samo na kraju neće biti djece za uspavljivanje. Ako ne smislimo kako ih pravit pomoću VR-a.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava
Ajar kaže...
mislav_01 kaže...

 Cuj bar ces se moc izvlacit zašto si sam, ono internet je kriv nisi ti. Pa za tebe super.

 znam neke koji bi si to kupili samo da iskušaju kako je to otuširati se i uhvatiti sapun golom rukom. 

 S kim si takav si?

15 godina
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava
mislav_01 kaže...

 S kim si takav si?

 jes da smo opako off topic no kaj sad ... dakle ljudi oko nas (odn. pručavanje većine primjeraka), uključujući roditelje, služe nam za učenje kako se ne ponašati, za svoje i dobro onih koji su nam dragi. ostale ionako tko j ... m-da. 

 

povezano s temom: smatram vr doista žešćom debilanom, za razliku od hololensa (možda i nisu međusobno usporedivi al ajde). vr je kao i 3d televizija. fora za probati i onda spremiti na tavan neka skuplja prašinu. zapravo beskorisno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 13:33 (Ajar).
12 godina
offline
Re: Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspava
Ajar kaže...

povezano s temom: smatram vr doista žešćom debilanom, za razliku od hololensa (možda i nisu međusobno usporedivi al ajde). vr je kao i 3d televizija. fora za probati i onda spremiti na tavan neka skuplja prašinu. zapravo beskorisno. 

 AR/VR naoćale su jedan te isti uređaj samo što za AR još nemamo dostupnu tehnologiju. Ovo što microsoft i google prodaju je hype slićan hypeu oko VR-a 90'.
Što se tiće korisnosti, ima više pokazatelja da edukacija može itekako profitirati od VR-a.

16 godina
offline
Pričam ti priču u VR-u, moderna verzija uspavanke

Koliko god je odlično da tehnologija napreduje i da se smišljaju nove stvari, isto tako postoje neki segmenti života gdje ista ta tehnologija nebi trebala ulaziti, očiti primjer je ovo.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice