Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

poruka: 15
|
čitano: 3.061
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik".
15 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Hvale vrijedno!

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Svaka čast, dobra aplikacija ali šta bi pocrkali da su je složili i za WP (Windows Phone)?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
3 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske a
Svaka cast na ideji samo nastavite (y)!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Neznam kakav je danas vozacki ispit (teorija), no sjecam se da kad sam ja polago to nije bio ispit znanja o prometu nego kako dic polaznika na 'caku' da fula odogovor. I uz to je ispit bio ultra lagan, samo nije bio ispit znanja nego vise ko pitalice iz kvizorame di propustis neku kljucnu stvar na pocetku pa zato fulas odgovor, a ne zato jer neznas. Glupo, nelogicno, nema veze sa meritumom stvari - tipicno hrvatski.

 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske a
nicky.sl kaže...

Svaka čast, dobra aplikacija ali šta bi pocrkali da su je složili i za WP (Windows Phone)?

 Najmanji tržišni udio = najmanji profit.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Šteta da nema za Windows phone, inaće imate aplikaciju prometni znakovi, isto dobra za ponovit LINK

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Prije 3 mjeseca sam i ja položio u navedenoj autoškoli i moram pohvaliti Ivana kao fenomenalnog predavača i način učenja koji tamo koriste, još kad sam ja polagao mogli smo koristiti ranije verzije aplikacije i ljudi su se odlično spremili za ispite. Jednostavno prolaziš kroz ta pitanja toliko puta dok ne ostane sve u glavi, dođeš na ispit, središ sve za manje od 10 minuta bez problema. Samo riječi hvale za gospodina Rusana i njegovu autoškolu. 


http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik
All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

a kako će to panjevima i seljačinama utuviti u glavu da bmw-i i mercedesi IMAJU žmigavce u serijskoj opremi i iz obzira prema ostalim sudionicima u prometu ih treba upotrijebiti? kako će ih zaustaviti za propuste pješake na zebri, iznad koje su dva oooogromna znaka naznake + žuto svjetlo (selska) a ispred su još i hupseri (koje zaobilaze dodavajući gas)? kako će ih spriječiti da proleću kroz crveno na semaforu (svugdje)? kako ih naučiti da ne oduzimaju prednost i shvate da je skretač lijevo POSLJEDNJI, odn. pravilo desnoga? ima toga još no bojim se da nikakva aplikacija tu ne pomaže. murije, jasno, nema nigdje u ovakvim situacijama. oni si imaju "akcije" (prikupljanja love za proračun pred izbore i tak to). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Uzeli mi ideju :(

Ah bilo je pitanje tko će prvi ><

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske a
Ajar kaže...

a kako će to panjevima i seljačinama utuviti u glavu da bmw-i i mercedesi IMAJU žmigavce u serijskoj opremi i iz obzira prema ostalim sudionicima u prometu ih treba upotrijebiti? kako će ih zaustaviti za propuste pješake na zebri, iznad koje su dva oooogromna znaka naznake + žuto svjetlo (selska) a ispred su još i hupseri (koje zaobilaze dodavajući gas)? kako će ih spriječiti da proleću kroz crveno na semaforu (svugdje)? kako ih naučiti da ne oduzimaju prednost i shvate da je skretač lijevo POSLJEDNJI, odn. pravilo desnoga? ima toga još no bojim se da nikakva aplikacija tu ne pomaže. murije, jasno, nema nigdje u ovakvim situacijama. oni si imaju "akcije" (prikupljanja love za proračun pred izbore i tak to). 

 Takvima nema pomoći, ali nije ovo aplikacija kao zamjena za autoškolu jer i dalje ideš na normalna predavanja gdje sve to učiš detaljno, aplikacija je tu samo za ponavljanje i vježbanje za ispit.

http://wotlabs.net/sig_min/eu/unimatrix_2411/signature.png
10 godina
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Super, palac gore za autora aplikacije.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske a
Dog 25 kaže...

Uzeli mi ideju :(

Ah bilo je pitanje tko će prvi ><

 kako su ti uzeli ideju, kada si je dobio, gdje si je ostavio?

 

spesdriver aplikacija postoji više od dvije godine

 

http://spesdriver.com/hr/blog

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
8 godina
neaktivan
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Nadam se da autor aplikacije, odnosno i g. Berko čitaju ovu temu. Sve pohvale :) Koristim ju od prvog dana kada je objavio u drugoj jednoj temi, ako se ne varam u "Vaši 3D modeli". Imam dvije male sugestije. Iz korisničkog iskustva bi stavio u desni kut, umjesto tipke za sljedeće pitanje, tipku "Potvrdi", jer ovako postoji redudancija, te za isti cilj moram dva puta "kliknuti", odnosno "Odgovori" i "Tipka za sljedeće pitanje", ili složiti na "swipe". na iOS aplikaciji  na ios 9.1 iPhone uređaju, tipka za slejdeće/prethodno pitanje "lovi" samo na djelu tipke, izvan kuta. Nadam se da će autori omogućiti i opciju za kupiti mogućnost riješavanja ispita na kraći rok i za manje od 8$, tipa na jedan tjedan ili mjesec. Preferiram 1 tjedan.

 

P.S. Forma za reset lozinke je katastrofa, ako treba ja ću napraviti novu, pro bono.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Priprema za vozački ispit uz pomoću hrvatske aplik

Odlicna aplikacija ali ljudi pa dajte, ako vec ovi u autoskolama deru cjenama za polaganje,  nemorate i vi derati sa cjenom od 7-8 eura da bi netko vidio rezulate testova..omg.

 
3 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice