U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti

poruka: 12
|
čitano: 2.428
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti".
16 godina
offline
U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti

A pa to sa dva modela u gtx 50 klasi im je uobičajeno. I to su inače vrlo zahvalni modeli, još od 750/750ti.
Na nekom prosječnom piceku (gledano u stam statistici) bez potrebe za dodatnim napajanjem, idealno za pogoniti htpc, malo pojačati "uredsko" računalo i za pokoju igru, ili nekom početniku ili povremenom gameru razvceseliti kojim satom igranja na nezahtjevnijim postavkama. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti

meni nije jasno čemu ovako niska brzina u odnosu na druge pascale

možda zbog nedostatka dodatnog napajanja, što bi značilo da će nereferentne s dodatnim 6-pinom ići dosta više

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
overhaul kaže...

A pa to sa dva modela u gtx 50 klasi im je uobičajeno. I to su inače vrlo zahvalni modeli, još od 750/750ti.
Na nekom prosječnom piceku (gledano u stam statistici) bez potrebe za dodatnim napajanjem, idealno za pogoniti htpc, malo pojačati "uredsko" računalo i za pokoju igru, ili nekom početniku ili povremenom gameru razvceseliti kojim satom igranja na nezahtjevnijim postavkama. 

 Ja sam na poslu instalirao svoju bivšu gtx 550ti i igram overwatch (na low) u 60 fpsa a kući imam gtx 970 i igram na epic, skoro da ne vidim razliku.... isto tako igram na poslu i wow legion i radi uredno. Proc je i3-3210 i 8 giga rama.

16 godina
offline
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
bubimir5 kaže...
overhaul kaže...

A pa to sa dva modela u gtx 50 klasi im je uobičajeno. I to su inače vrlo zahvalni modeli, još od 750/750ti.
Na nekom prosječnom piceku (gledano u stam statistici) bez potrebe za dodatnim napajanjem, idealno za pogoniti htpc, malo pojačati "uredsko" računalo i za pokoju igru, ili nekom početniku ili povremenom gameru razvceseliti kojim satom igranja na nezahtjevnijim postavkama. 

 Ja sam na poslu instalirao svoju bivšu gtx 550ti i igram overwatch (na low) u 60 fpsa a kući imam gtx 970 i igram na epic, skoro da ne vidim razliku.... isto tako igram na poslu i wow legion i radi uredno. Proc je i3-3210 i 8 giga rama.

 Eto... a pogotovo 750ti naviše. Pa i obična 750tka. Imam jednu običnu, 1 slot širine, bez potrebe za napajanjem, u malom iTX htpc-u sa pentiumom g6960 (mislim).. to isto sasvim uredno fercera za "hd ready" igre koje pokrenem na tv-u.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
GTX1050 Ti če biti odlična za fullhd igranje od GTX960 će biti snažnija svakako + odličan OC potencijal.
+++ AMD Zen +++
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
overhaul kaže...

A pa to sa dva modela u gtx 50 klasi im je uobičajeno. I to su inače vrlo zahvalni modeli, još od 750/750ti.
Na nekom prosječnom piceku (gledano u stam statistici) bez potrebe za dodatnim napajanjem, idealno za pogoniti htpc, malo pojačati "uredsko" računalo i za pokoju igru, ili nekom početniku ili povremenom gameru razvceseliti kojim satom igranja na nezahtjevnijim postavkama. 

 šta pokoju igru, pa sve igre možeš igrati u full hdu na pristojnim postavkama sa dobrim frameraetom

15 godina
offline
U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti

Opa! nVidia se razbacala sa grafičkim karticama. To je odlično!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
Saphire kaže...
overhaul kaže...

A pa to sa dva modela u gtx 50 klasi im je uobičajeno. I to su inače vrlo zahvalni modeli, još od 750/750ti.
Na nekom prosječnom piceku (gledano u stam statistici) bez potrebe za dodatnim napajanjem, idealno za pogoniti htpc, malo pojačati "uredsko" računalo i za pokoju igru, ili nekom početniku ili povremenom gameru razvceseliti kojim satom igranja na nezahtjevnijim postavkama. 

 šta pokoju igru, pa sve igre možeš igrati u full hdu na pristojnim postavkama sa dobrim frameraetom

 Ma to pišem u strahu jer nisam upućen u sve današnje igre, a ljudi jedni druge flejmaju da im "šteka" ovo ili ono sa gtx 1070 ili RX 480 pa neznam ni sam...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
online
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
overhaul kaže...
Saphire kaže...
overhaul kaže...

A pa to sa dva modela u gtx 50 klasi im je uobičajeno. I to su inače vrlo zahvalni modeli, još od 750/750ti.
Na nekom prosječnom piceku (gledano u stam statistici) bez potrebe za dodatnim napajanjem, idealno za pogoniti htpc, malo pojačati "uredsko" računalo i za pokoju igru, ili nekom početniku ili povremenom gameru razvceseliti kojim satom igranja na nezahtjevnijim postavkama. 

 šta pokoju igru, pa sve igre možeš igrati u full hdu na pristojnim postavkama sa dobrim frameraetom

 Ma to pišem u strahu jer nisam upućen u sve današnje igre, a ljudi jedni druge flejmaju da im "šteka" ovo ili ono sa gtx 1070 ili RX 480 pa neznam ni sam...

 čuj, kad imaš love ili kad malo puno zabriješ, pa ti ništa ne valja dok ne staviš sve slidere do kraja u desno i postavke na ultra, naravno da poneka igra šteka i na najjačim grafama

 

no, razlike u današnjim igrama između ultra i high, kao i poneka druga postavka koja se malo spusti, su uglavnom tako mizerne što se tiče grafičke prezentacije da baš moraš biti picajzla da bi ti smetalo što svaka igra ne ide na max maxova, a vjerujem da dosta ljudi ne bi niti primijetilo razliku da ih ubaciš u igru odjednom da ne mogu baš proučavati svaki detaljčić, a tako se valjda i igra

 

tako da se sa takvim grafama kakva će biti 1050 ti moći igrati jako dobro na 1080p, uz minimalne modifikacije postavki

naravno da je 1070 bolja, da je i 1060 bolja, no svatko se treba ravnati prema svojim financijama, a da se neće naigrati s novom 1050 ti na 1080p, sasvim sigurno hoće i to ne s postavkama na low i s trzavim fps-om

15 godina
neaktivan
offline
U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti

ma to je danas postalo čisto preseravanje sad da kupiš neku grafičku za 200 eura, miran si sljedecih 5 godina

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti
Saphire kaže...

ma to je danas postalo čisto preseravanje sad da kupiš neku grafičku za 200 eura, miran si sljedecih 5 godina

 E sad to ovisi o namjeni kartice. Vjerujem da je danas 5 godina stara gtx460 koja je tad koštala 200 eura za mnoge još uvijek upotrebljva, no nekima je
bilo premalo lanjsko 4GB gDDR5 na gtx970 jer se ispostavilo da je to "samo" 3,5 GB raspoloživog gddr-a. A i mnogi su na foumu razočarani što im neide
baš svaka gtx1080 sa defaultnih Boost Clock 1733 MHz na puno preko 2Ghz.
Tako da su uglavnom ti isti ljudi onda sretni što je Nvidija prije koji dan najavila da se na CES2017 odmah na početku godine

sprema GTX1080 Ti. Da konačno daju još jednom 6500 kn i onda nekako mogu igrati to što su naumili :)
http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-gtx-1080-ti-now-rumored-to-be-released-at-ces-2017.html
 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2016 19:00 (overhaul).
15 godina
neaktivan
offline
U pripremi i GeForce GTX 1050 Ti

Ja govorim o prosječnom korisniku na fullhd rezoluciji

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice