Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

poruka: 7
|
čitano: 1.769
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1".
15 godina
offline
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

MicroFAIL

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
online
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

Ne znam za vas, ali ja sam istalirao SP1 s ISO datoteke (ne onaj Web installer) i u SSMS 2008 R2 imam IntelliSense kad se spajam na SQL 2008 R2.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2011 14:42 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

CU6 ispravlja probleme s IntelliSenseom za SSMS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

osim ovog intellisensea za SQL (kojeg ja ne primjetim, budući da koristim Management Studio Express koji je i više nego dovoljan), problemi se čini se pojavljuju samo na alatima koje nitko živ nebi niti pokrenuo a kamoli koristio. Instaliran mi je SP1, sve mi radi super i ne mislim ga brisati.

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

Osim ovog intellisesne buga, sve je ostalo vezano za neke rane beta verzije.

Skinuo sam SP1 kada je bio dostupan preko MSDNa (mislim da je to bio četvrtak), i od onda nisam primjetio nikakve probleme. 

Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

Mi u firmi nismo nikakve bete koristili. Ipak, gotovo nitko nije uspio iz prvog pokušaja otvoriti najveći solution koji imamo. Sve se zaglavi, moraš "ubiti" studio u task manageru. Nekima je uspjelo tek iz petog pokušaja. Zanimljivo...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi nakon instalacije VS2010 Service Packa 1

Meni radi sve bez ikakvih problema :/

GIS/GEO freak
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice