Procurila „Osmica“

poruka: 69
|
čitano: 13.571
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Procurila „Osmica“".
13 godina
offline
Procurila „Osmica“

Ma kakva osmica kad u kutu piše ljepo Windows 7 build 7850???

Sticky teme nisu tu bezveze, tu su da vam pomognu. :D
Moj PC  
22 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Od kad Bug objavljuje linkove za skidanje ne tako legalnih stvari? XD

Moj PC  
37 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Halo ljudi, bez ljutnje ali ovo je čista floskula !

Pa kakva osmica, na slikama ljepo piše da je riječ o win 7. Slika 6 naprimjer, piše da je riječ o win7 enterprise ! Svi prozori su čista win7, a to isto piše.

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Au ala ste navalili pise to sta pise jer UI jos nije razvijen pa su preuzeli UI sedmice. UI ce tek doci kasnije kada ispod haube sve srede :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Procurila „Osmica“

poznata je stvar da ce osmica slicit danasnjoj sedmici, al ovo na slikama je stvarno sedmica....

 

neke stranice ce napravit sve da budu u nekoj paznji...

EPIC FAIL

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

heh, sad me ovo sjetilo na jedan video prije izlaska win7, kad su amerikancima dolazili sa laptopom i pkazivali im neku kde linux ediciju i govorili da je to novi win7 i ispitivali dali bi ga kupili... naravno svi su bili odusevljeni sa "novim windowsima" :D, btw znam da je off topic, ali me ovo poprilicno podsjetilo na to

Moj PC  
10 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila „Osmica“
dex3108 kaže...

Au ala ste navalili pise to sta pise jer UI jos nije razvijen pa su preuzeli UI sedmice. UI ce tek doci kasnije kada ispod haube sve srede :D

Pa nije sređen UI jer se čeka da Apple izbaci Lion u punom sjaju pa da imaju šta ripnuti, a i ispod haube će da skrpe tek da se vrti :P

14 godina
offline
Procurila „Osmica“

Piše build 7850, kolko ja znam windows 7 je build 7600.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurila „Osmica“
dubflash kaže...
dex3108 kaže...

Au ala ste navalili pise to sta pise jer UI jos nije razvijen pa su preuzeli UI sedmice. UI ce tek doci kasnije kada ispod haube sve srede :D

Pa nije sređen UI jer se čeka da Apple izbaci Lion u punom sjaju pa da imaju šta ripnuti, a i ispod haube će da skrpe tek da se vrti :P

Rugala se sova sjenici

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Doista se nadam da će se grafički razlikovati od Sedmice...Ako ovako bude, uz par sitnih promjena, onda... {#}

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Procurila „Osmica“

Nema ovoliko tema, ka na screenshotovima, iman je instaliranu na virtual PC i ima samo jedna tema "united states" i ostale su one gluposti high contrast itd...

Piše da je windows 7 zato jer je amo reć tek krenia u razvoj, do kraja ko zna kako će se zvat. Evo ovde par mojih slika.

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

dal je ko od vas bio beta tester win7? mislim to je bio "stroj" ta beta koju sam ja imao od microsofta je izgledala pre cool i imala puno vise featura nego win7 ultimate.... neki globus koji se vrtio i jos gro nekih eye candy stvari... ko zna mozda ce sad to ispolirat i ubaciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Načekati ćemo se mi osmice još dosta,svejedno ja te novije windowse nekoristim jer imam mali hard disk pa mi puno mjesta zauzme

Dino
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Procurila „Osmica“
dubflash kaže...
dex3108 kaže...

Au ala ste navalili pise to sta pise jer UI jos nije razvijen pa su preuzeli UI sedmice. UI ce tek doci kasnije kada ispod haube sve srede :D

Pa nije sređen UI jer se čeka da Apple izbaci Lion u punom sjaju pa da imaju šta ripnuti, a i ispod haube će da skrpe tek da se vrti :P

 

Naravno! I to ce napravit pomocu Reptila i malih sivih iz Roswella :)

16 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Nadam se da novi win bude bolji za gamere kako su rekli.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Procurila „Osmica“

3 godine rade, i 250 puta su buildali OS. Ima logike.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila „Osmica“
Check kaže...

dal je ko od vas bio beta tester win7? mislim to je bio "stroj" ta beta koju sam ja imao od microsofta je izgledala pre cool i imala puno vise featura nego win7 ultimate.... neki globus koji se vrtio i jos gro nekih eye candy stvari... ko zna mozda ce sad to ispolirat i ubaciti

Ja sam beta tester i nemam pojma o kakvom globusu i sličnim fićerima ti pričaš!!

 

Ovo je jedino bitno i tu se vidi da nije nikakav fake:

win 8 M1 - fake?? win 8 M1 - fake??
A to kaj izgleda ko Sedmica - pa ovo je M1 build ,koji nema imena ,a i zbog još puno toga!!

 

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 16:31 (kizo2703).
16 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

edit: dok ja napišem, 3 ljudi već posta...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 16:44 (Val).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Procurila „Osmica“
kizo2703 kaže...
Check kaže...

dal je ko od vas bio beta tester win7? mislim to je bio "stroj" ta beta koju sam ja imao od microsofta je izgledala pre cool i imala puno vise featura nego win7 ultimate.... neki globus koji se vrtio i jos gro nekih eye candy stvari... ko zna mozda ce sad to ispolirat i ubaciti

Ja sam beta tester i nemam pojma o kakvom globusu i sličnim fićerima ti pričaš!!

 

 

Ja sam isto bio beta tester za 7-icu i ne sjećam se nikakvih globusa...

3D dizajner
14 godina
offline
Re: Procurila „Osmica“

Kizo2703 :A moguće je i to fejkat s resource hackerom.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 16:37 (EVO).
14 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

ovo nije osmica -.- Pogledajte u screanshotsima welcome screan...pise welcome i dole windows 7 enterprise xD

 
0 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Procurila „Osmica“
trojaner2110 kaže...

ovo nije osmica -.- Pogledajte u screanshotsima welcome screan...pise welcome i dole windows 7 enterprise xD

Pogledaj ti malo ostale slike, ovo je rani build osmice, pa zato to piše

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

baš me zanima što če microsoft reči na sve ovo...

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 17:05 (master4games).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Procurila „Osmica“
master4games kaže...

pa na slikama i piše Windows 7!!!

Ali je build 7850, windows 7 SP1 je build 7601.

http://about.me/antesirkovic
13 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

ma bio je neki globus kao widget, koji ti se vrtio i onak govorio vjesti i kak si klikao di tak je izbacio vjesti iz tog djela vrijeme itd... i znam da je jos bilo koje kakvih stvari koje nisu sad u win7

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila „Osmica“
sirka666 kaže...
master4games kaže...

pa na slikama i piše Windows 7!!!

Ali je build 7850, windows 7 SP1 je build 7601.

znam,dok sam ja to napisao nisam niti vidio komentare prijašnje...ugl.uredio sam komentar....

real master for every game
15 godina
offline
Procurila „Osmica“

Ma čekam do izlaska normalne verzije ili barem RC builda.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Procurila „Osmica“
EVO kaže...

Kizo2703 :A moguće je i to fejkat s resource hackerom.

Onda si je neko stvarno dal posla - malo je ovdje puno toga fakeano! KLIK

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
13 godina
protjeran
offline
Procurila „Osmica“

Pa windows 8 ce ustvari bit windows 7 sam ušminkano,isto kao sto je vista windows 7 sam isto tak ušminkano :)

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Procurila „Osmica“

Ribbons, ribbons everywhere. Još san se i na ribbon u Office-u navika, al one traljave Autodesk pokušaje ...

Ja san tek sad preša na 7-cu, tako da, app store i ribboni me ne zanimaju, tako da će morat napravit malo veći pomak,

da bi uopće razmislia o tom trošku. Da se mene pita, osta bi još na Windows XP 64, ali slaba podrška u zadnje vrime me

natjerala. Tako će me vjerojatno i natjerat na Windows 9 il 10 il ako preuzmu chrome politiku 64.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice