Prodaja glazbe u porastu

poruka: 4
|
čitano: 1.446
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodaja glazbe u porastu".
14 godina
protjeran
offline
Prodaja glazbe u porastu

Drago mi je. Dobar album se uvijek isplati kupiti i moći držati u ruci. Plus, što na dobrom audio sustavu dolazi i do bolje kvalitete zvuka nego kod mp3-ca. (Iako se da raspravljat o tome kolko se to kuži)

Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2011 10:29 (trackmanijak).
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja glazbe u porastu
trackmanijak kaže...

Drago mi je. Dobar album se uvijek isplati kupiti i moći držati u ruci. Plus, što na dobrom audio sustavu dolazi i do bolje kvalitete zvuka nego kod mp3-ca. (Iako se da raspravljat o tome kolko se to kuži)

Naravno, kvaliteta CD-a ne može se uspoređivati s bilokakvim mp3cama, ali zato i postoje web servisi koji nude kupovinu .flac-ova koji su identični CDu.

14 godina
neaktivan
offline
Prodaja glazbe u porastu

Samo da se nadovežem, treba podržati glazbu koju volite, a i lijepo je imati doma artwork albuma i kutiju. 
Kod nas su albumi 150kn, naručio sam ga izvana sa poštarinom (došao negdje iz Tajvana) za 90kn zapakiran.

 

Ko tu koga.. S time da nove albume koji nisu od Lady Gage i Justina Bibera treba čekati par mjeseci.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Prodaja glazbe u porastu
Ljudi osjetili potrebu kupit nešto opipljivo kaj može stajat na polici ili stalku.
Meni je to baš romantično. Odeš u store, preslušaš par pjesama, uzmeš cd platiš i imaš ga doma u kutiji.
Ripneš ga na komp staviš na mp3 player i peglaš a cd fino ponosno stoji na polici da ga svako vidi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice