Programi na SD-u za Android

poruka: 7
|
čitano: 3.273
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Programi na SD-u za Android".
14 godina
neaktivan
offline
Programi na SD-u za Android

I ako sam dobro shvatio neke komentare ovdje, od ovoga postojeci vlasnici Android telefona nece imati koristi jer nece moci upgradeati novi firmware na svoje telefone dok se proizvodjaci ne smiluju i ne naprave prilagdojeni firmware. Jesam li u pravu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Programi na SD-u za Android

Upravo tako. Samsung sa svojim (i mojim) Galaxy-em je jedan jako dobar primjer kada proizvodac zaboravi proizvod.Viče

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Programi na SD-u za Android

Upravo to, tako i ja cekam 2.1 update za svoj Pulse, a Huawei i T-mobile nesto seru, stalno odgadjaju, trebalo je stici pocetkom 4. mj a jos nije stigao -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Programi na SD-u za Android

Ja se nadam da Desire nece imat tih problema :D Ako da, jos uvijek ima nade u vidu XDA foruma :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Programi na SD-u za Android

Ajde lijepo da to srede, mada moram priznati da imam podosta aplikacija s tim da mi 3 igre gutaju oko 40MB, i ostalo mi je još 45MB slobodno. Više manje sve kvalitetne aplikacije/igre sam skinuo, sad samo tu i tam utrpav neke soundmachine i slične gluposti bez kojih mogu živjeti. Ovo će jedino biti znak developerima da mogu bez straha raditi veće igre/programe bez bojazni da ih korisnici neće instalirati zbog premale memorijeOsmijeh

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Programi na SD-u za Android

Nadamo se Apps2SD podršci u sljedećoj Android verziji (2.2)? A ne čekanju neke sljedeće.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Programi na SD-u za Android

Napokon će i to riješit a ovom tipu koji ima samsung galaxy preporučio bi da ne kupuje više samsungove mobitele makar ih dijelili besplatno

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice