Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsku i

poruka: 7
|
čitano: 1.225
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsku i ".
13 godina
offline
Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsku i

Slučajnost ili ne, sele u Finsku u mjesto gdje je Nokia imala tvornicu, nema više nikakve veze između MS-a i Nokie (umrla je sa zadnjim Lumiama). Da li se može očekivati tješnja suradnja Turinga i Nokie na oovom projektu vidjet ćemo u budućnosti.

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsk
mario.L_hr kaže...

Slučajnost ili ne, sele u Finsku u mjesto gdje je Nokia imala tvornicu, nema više nikakve veze između MS-a i Nokie (umrla je sa zadnjim Lumiama). Da li se može očekivati tješnja suradnja Turinga i Nokie na oovom projektu vidjet ćemo u budućnosti.

Mislis Turinga i Jolle?

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
13 godina
offline
Re: Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsk
Rekao bih da je kolega iz prvog posta mislio da ce se to zajedno sve spojiti u nokiju pa da nokija nastavi gdje je stala.
13 godina
offline
Re: Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsk
dax-lax kaže...
Rekao bih da je kolega iz prvog posta mislio da ce se to zajedno sve spojiti u nokiju pa da nokija nastavi gdje je stala.

Čitaš mi misli. Nije ni čudno obzirom na profilnu sliku.

 

1domagoj1 : Meni ta cijela priča izgleda kao jedan manevar (možda zatp što priželjkujem takav scenario). Nokia se odrekla MeeGo-a, ekipa otišla iz nokie i na temelju istoga napravila novi operativni sustav, druga ekipa složila hardver koji bi mogao biti odličan izbor i na kraju svi skupa završe u  Finskoj upravo kada veze između MS-a i Nokie prestaju. Zar ne zvuči intrigantno?

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsk
mario.L_hr kaže...

Čitaš mi misli. Nije ni čudno obzirom na profilnu sliku.

 

1domagoj1 : Meni ta cijela priča izgleda kao jedan manevar (možda zatp što priželjkujem takav scenario). Nokia se odrekla MeeGo-a, ekipa otišla iz nokie i na temelju istoga napravila novi operativni sustav, druga ekipa složila hardver koji bi mogao biti odličan izbor i na kraju svi skupa završe u  Finskoj upravo kada veze između MS-a i Nokie prestaju. Zar ne zvuči intrigantno?

Pa kad tak postavis stvari, svakako zvuci intrigantno, ali onda mi nije jasno cemu se u prvom redu islo s MS-om?

Svakako da bi to bilo odlicno.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
13 godina
offline
Re: Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsk
1domagoj1 kaže...

Pa kad tak postavis stvari, svakako zvuci intrigantno, ali onda mi nije jasno cemu se u prvom redu islo s MS-om?

Svakako da bi to bilo odlicno.

Vrag bi ga znao. Možda su probali (zbog novaca) a usput napravili i rezervnu varijantu.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Proizvođač Turing Phonea premjestio se u Finsk
mario.L_hr kaže...

Slučajnost ili ne, sele u Finsku u mjesto gdje je Nokia imala tvornicu, nema više nikakve veze između MS-a i Nokie (umrla je sa zadnjim Lumiama). Da li se može očekivati tješnja suradnja Turinga i Nokie na oovom projektu vidjet ćemo u budućnosti.

 moras uracunati i to da u tom gradu/selu vjerojatno svaki drugi covijek je radio u nokia tvornici (nokiinoj, wtf?) i nece imati problem naci sposobnu radnu snagu, plus ovo sa zakonom...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice