Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

poruka: 15
|
čitano: 5.940
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Projekt CyanogenMod postaje tvrtka".
16 godina
offline
Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

pozdravljam ovaj projekt ali modovi moraju biti bolji. često se događa da za 2 dobre stvari koje dobiješ moraš žrtvovati 5 drugih. možda će se kroz bolju suradnju s drugima i to poprave.

e i da sama instalacija i upgrade moraju biti manje riskantni

Moj PC  
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

Pa evo ja sam recimo imao CyanogenMod 7.2 za HTC Wildfire. Android 2.3. Radilo bez greške, puna fukcionalnost uređaja. Brži sigurno 25% (ako ne i više) nego HTCov zadnji ROM na 2.2 Androidu za taj uređaj. {#}

16 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
Nek naprave svoj telefon, to bar nije neka mudrost. Kupis komponente i platis kinezu kaj ih stavi u kuciste koje si sam dizajniras.
Ako moze ekipa iz HG onda moze i netko drugi.

Kad bi ponudili nekaj ko Xiaomi ili Meizu ali CyanogenMod model mislim da bi se prodaval ko salata. Naprave neko aluminijsko kuciste , stave neku bjesnu kameru i gg.
Ima ko 20 milja eura za posudit da ih kupim i izbacim telefon na trziste a da bude kak spada?
15 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

A kak ćeš prodati "Telefon kak spada 2S"

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
protjeran
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
NEW_MAN kaže...
ad bi ponudili nekaj ko Xiaomi ili Meizu ali CyanogenMod model mislim da bi se prodaval ko salata. Naprave neko aluminijsko kuciste , stave neku bjesnu kameru i gg.
Ima ko 20 milja eura za posudit da ih kupim i izbacim telefon na trziste a da bude kak spada?

Say what? Tako jednostavno kažeš? Da je tako nebi kompanije s milijardama dolara prometa krvarile da uspiju na tržištu smartfonova...

 

11 godina
offline
Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

Jako cijenim trud ekipe iz Cyanogena, omogćili su mi da koristim 4.2.2 na Samsung galaxy S-u još od proljeća. Međutim, na svakom njihovom romu ima par funkcija što ne rade. Npr. ni na jednom nisam mogao koristiti prednju kameru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
Recimo ja sam prezadovoljan sa Cyanogenmodom jer mi je preporodio Galaxy Tab 2 7.0 otkad sam nakon dana korištenja službenog roma poludio i stavio CM 10.1 Nigthly,i sve radi bez ijednog featura koji fali,sada sam na CM 10.2 i opet sam prezadovoljan
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

Svaka im čast, ali kod mene uvijek problemi sa njihovim ROM-ovima.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
KRISTIJANJE kaže...

Jako cijenim trud ekipe iz Cyanogena, omogćili su mi da koristim 4.2.2 na Samsung galaxy S-u još od proljeća. Međutim, na svakom njihovom romu ima par funkcija što ne rade. Npr. ni na jednom nisam mogao koristiti prednju kameru.

Meni kamera radi normalno. Do tebe je...

11 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
Dkc kaže...
KRISTIJANJE kaže...

Jako cijenim trud ekipe iz Cyanogena, omogćili su mi da koristim 4.2.2 na Samsung galaxy S-u još od proljeća. Međutim, na svakom njihovom romu ima par funkcija što ne rade. Npr. ni na jednom nisam mogao koristiti prednju kameru.

Meni kamera radi normalno. Do tebe je...

Meni kad je uključim samo pokazuje bijeli ekran. Glavna kamera radi normalno. Al nije radila ni u M snapshot ni u release candidate verziji. Do stable verzije nisam stigo jer sam kupio Note2.

16 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
Ni meni nije radila na nightly, radio reflash nekoliko puta. Na RC radi.
Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
15 godina
protjeran
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
chemmy kaže...
NEW_MAN kaže...
ad bi ponudili nekaj ko Xiaomi ili Meizu ali CyanogenMod model mislim da bi se prodaval ko salata. Naprave neko aluminijsko kuciste , stave neku bjesnu kameru i gg.
Ima ko 20 milja eura za posudit da ih kupim i izbacim telefon na trziste a da bude kak spada?

Say what? Tako jednostavno kažeš? Da je tako nebi kompanije s milijardama dolara prometa krvarile da uspiju na tržištu smartfonova...

 

danas se prodaje software... ocito da ta kompanija koja KRV PIŠA nema dovoljno KVALITETAN software..... :)

13 godina
offline
Re: Projekt CyanogenMod postaje tvrtka
robimarko kaže...
Recimo ja sam prezadovoljan sa Cyanogenmodom jer mi je preporodio Galaxy Tab 2 7.0 otkad sam nakon dana korištenja službenog roma poludio i stavio CM 10.1 Nigthly,i sve radi bez ijednog featura koji fali,sada sam na CM 10.2 i opet sam prezadovoljan

također, isti tablet i koristim CM već više od pola godine bez ikakve greške. Nema nikakvog štekanja ni bilo čega sličnog.

 

kod CM-a je za prosječnog korisnika mobitela najteži posao samo instaliranje tog roma na mobitel/tablet, a koliko vidim sad su predstavili novi installer koji olakšava posao, tako da će to sigurno privući još više korisnika na CM.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

Cuo sam za CyanogenMod jeli mi ko moze pojasnit sto je to da sad ne googlam previse jer sam na tabletu.

Jeli to sta bolje od android obicnog sustava 

Suba
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Projekt CyanogenMod postaje tvrtka

Pa. sa razlicitih gledista, nemas bloatware , onih tcom vip tele2 ikona i programa , nema touchwiz ili ostalih default launchera na mobitelima. Druga strana je sto za starije uredaje postoje novije verzije androida ( za neke popularnije starije uredaje ) , sve ovisi koji uredaj posjedujes.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice