Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

poruka: 22
|
čitano: 4.546
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje".
16 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Koliko je ozbiljan investitor koji projekt od 70 milijuna odgodi dva mjeseca jer je malo zatoplilo?

Hoće li tako i satelite lansirati samo kad je ekipi temperatura ugodna (uz ostale meteo uvjete koji su nužni)?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
11 12 hvala 0
11 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
Visak kaže...

Koliko je ozbiljan investitor koji projekt od 70 milijuna odgodi dva mjeseca jer je malo zatoplilo?

Hoće li tako i satelite lansirati samo kad je ekipi temperatura ugodna (uz ostale meteo uvjete koji su nužni)?

 skepticizam je najgora stvar za jedno drustvo, ajd gledaj naprijed a ne ocjenjuj bezvezarije...

16 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Šta tu nama vanzemaljci imaju radit cirkuse :) 

http://m.youtube.com/watch?v=9oibhjYxVJI

There is no job like cron job!
 
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Jesu ovi podatci neažurirani ili ih i dalje zanima nuklearni otpad?

 
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
LudaRajcica kaže...
Visak kaže...

Koliko je ozbiljan investitor koji projekt od 70 milijuna odgodi dva mjeseca jer je malo zatoplilo?

Hoće li tako i satelite lansirati samo kad je ekipi temperatura ugodna (uz ostale meteo uvjete koji su nužni)?

 skepticizam je najgora stvar za jedno drustvo, ajd gledaj naprijed a ne ocjenjuj bezvezarije...

 Skepticizam je osnova modernog društva. Bez njega bi i dalje vjerovali u vile i vještice i liječili se kod lokalnog vrača.

 

Pitanje je sasvim na mjestu. Ako imaš ozbiljan projekt onda ga ne stopiraš dva mjeseca jer je mjeriteljima vruće. Projekti imaju rokove, a kašnjenje u pravilu ima svoju cijenu. Nitko ozbiljan s 200 narudžbi neće zbog ovakve banalnosti čekati. Možda ima neki drugi razlog, ali vrućina, i to ne neka ekstremna, je bulšit.

Osim toga tko nije mogao predvidjeti da će u srpnju biti vruće treba istog trena dobiti otkaz.

 

Ili ajmo suspendirati racionalno razmišljanje, jer nam kvari lijepu maštariju?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Kao da će Švicarci davat mito za ikakvu koncesiju u Hrvatistanu... a kad ih zatuče birokracija, ministri i predizborne kampanje sigurno je samo jedno - odustajanje.

 

 

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
Visak kaže...
LudaRajcica kaže...
Visak kaže...

Koliko je ozbiljan investitor koji projekt od 70 milijuna odgodi dva mjeseca jer je malo zatoplilo?

Hoće li tako i satelite lansirati samo kad je ekipi temperatura ugodna (uz ostale meteo uvjete koji su nužni)?

 skepticizam je najgora stvar za jedno drustvo, ajd gledaj naprijed a ne ocjenjuj bezvezarije...

 Skepticizam je osnova modernog društva. Bez njega bi i dalje vjerovali u vile i vještice i liječili se kod lokalnog vrača.

 

Pitanje je sasvim na mjestu. Ako imaš ozbiljan projekt onda ga ne stopiraš dva mjeseca jer je mjeriteljima vruće. Projekti imaju rokove, a kašnjenje u pravilu ima svoju cijenu. Nitko ozbiljan s 200 narudžbi neće zbog ovakve banalnosti čekati. Možda ima neki drugi razlog, ali vrućina, i to ne neka ekstremna, je bulšit.

Osim toga tko nije mogao predvidjeti da će u srpnju biti vruće treba istog trena dobiti otkaz.

 

Ili ajmo suspendirati racionalno razmišljanje, jer nam kvari lijepu maštariju?

 ne piše nigdi da je cili projekt stopiran, nego samo mjerenje.

Ako imaju tehnologiju za poslat satelit u svemir, valjda znaju kako organizirat projekt.

15 godina
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

"viđe, Mando, međedi lete na jug i ne spavaju više ka šta su nekad!"

"iju, Mile, na šta se to dalo, s tin raketlinima!"

 

Udbina - where do you want to go today?

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
mariik kaže...

 ne piše nigdi da je cili projekt stopiran, nego samo mjerenje

 Mjerenje je preduvjet za koncesiju, a koncesija za sve ostalo. Možda se paralelno čeka još nešto, pa i nije neki gubitak vremena, ali smiješno zvuči da im je prevruće za izmjeriti, a planiraju tu godinama poslovati. Što će ljeti, kada dođu turisti na koje računaju za zeroG letove, otići na kolektivni godišnji, jer je vruće?

 

 

mariik kaže...

Ako imaju tehnologiju za poslat satelit u svemir, valjda znaju kako organizirat projekt.

 Imaju tehnologiju i znaju organizirati projekt, ali ne znaju da je u srpnju vruće. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Treba njima dati moju punicu za šefa pa bi vidjeli jel vruće ili nije. Tako su i dalmatinci dočekali prvi snijeg u lici nisu došli na posao. Nazvali ih gdje su. Pa snijeg je pao (5 cm). Jebo te snijeg, tornjaj na posao!

Mislim ono, prilagodi se.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
Visak kaže...

Koliko je ozbiljan investitor koji projekt od 70 milijuna odgodi dva mjeseca jer je malo zatoplilo?

Hoće li tako i satelite lansirati samo kad je ekipi temperatura ugodna (uz ostale meteo uvjete koji su nužni)?

 

Izjave za javnost i stvarni razlozi nisu nuzno isti.

Gotovo sam siguran da je politcki/birokratski razlog u pitanju.

 

Pricekati finalni prijedlog projekta pa onda donositi sudove.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Šta je prvi april danas?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
indig0F10w kaže...

Kao da će Švicarci davat mito za ikakvu koncesiju u Hrvatistanu... a kad ih zatuče birokracija, ministri i predizborne kampanje sigurno je samo jedno - odustajanje.

 

 

 Svi ti zapadnjaci postanu puno gori nego mi kad nas malo skuže.. Puno gori.

14 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
ko tamo nije bio po ljeti nema pojma kako przi...puno sam vremena tamo proveo i nekad smo znali trosit pola litre vode na 200 metara kako odvratno bude....i usput je drugi najsuncaniji grad u europi mislim tako da nista cudno nije sto su sacekali da produ visoke temperature...
VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
jocommb kaže...
ko tamo nije bio po ljeti nema pojma kako przi...puno sam vremena tamo proveo i nekad smo znali trosit pola litre vode na 200 metara kako odvratno bude....i usput je drugi najsuncaniji grad u europi mislim tako da nista cudno nije sto su sacekali da produ visoke temperature...

 "Udbina, we have a problem ..." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
hrvooje kaže...

Šta tu nama vanzemaljci imaju radit cirkuse :) 

http://m.youtube.com/watch?v=9oibhjYxVJI

 cirk'se!  

Ima ovdje više likova

 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
15 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
glava11 kaže...
 cirk'se!  


Ima ovdje više likova


 čudi me da nitko izvanzemaljcima nije ponudio tradicionalno ličko rukovanje, kao znak naklonosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
neaktivan
offline
Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

...potvrdio je to voditelj projekta Slobodan Danko Bosanac. Ova su mjerenja trebala biti obavljena još u srpnju, ali su odgođena za rujan zbog velikih ljetnih vrućina.

 

A lijepo sam mu rekao, Danko, nemojte ići na plitvice na ručak - Lički hamburger nećete 2 mjeseca probaviti.

I evo ga sad na - valjda će mi drugi put vjerovati!

 

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje

Pitanje za vas, Zašto smo od svih drugih država u europi odabrani mi ?? tj naša luka ?? 

 

Nemam ništa protiv samo sam znatiželjan koju prednost imaju kod nas a da drugi nemaju. 

 

15 godina
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
Markić7 kaže...

Pitanje za vas, Zašto smo od svih drugih država u europi odabrani mi ?? tj naša luka ?? 

 

Nemam ništa protiv samo sam znatiželjan koju prednost imaju kod nas a da drugi nemaju. 

 

Jako dobra lokacija.

11 godina
online
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
jocommb kaže...
ko tamo nije bio po ljeti nema pojma kako przi...puno sam vremena tamo proveo i nekad smo znali trosit pola litre vode na 200 metara kako odvratno bude....i usput je drugi najsuncaniji grad u europi mislim tako da nista cudno nije sto su sacekali da produ visoke temperature...

 prvo, udbina nije grad, a drugo - nije zasiguno niti na drugom mjestu u europi po broju sunčanih dana...

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 9:00 (picajzla0707).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Projekt svemirske luke u Udbini ide dalje
Ajar kaže...
glava11 kaže...
 cirk'se!  

Ima ovdje više likova

 čudi me da nitko izvanzemaljcima nije ponudio tradicionalno ličko rukovanje, kao znak naklonosti. 

 Izgleda da je gazdi netko ponudio tradiocionalno švicarsko vozanje 

http://www.vecernji.hr/hrvatska/zaustavljen-svemirski-centar-u-udbini-osnivac-tvrtke-pascal-jaussi-zapaljen-1116381?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Tportal

 

Izgleda da su skeptici bili u pravu.

But how do it know
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 7:23 (hrvooje).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice