Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

poruka: 17
|
čitano: 2.426
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi".
15 godina
neaktivan
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

Baš šteta, volio bi da ljudi unaprijed znaju da sam đubre umjesto da se stalno moram dokazivati.

Moj PC  
32 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

Koji si ti kralj xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

ti zločesti ljudi koji u strahu od aplikacijskog ocjenjivanja pišu negativne kritike. prasci. to uopće nije bilo lijepo od njih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Tko god bi me dodao u takvo nešto, staložena sam osoba ali bi dobio šamar.
Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
15 godina
online
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

sve je to samo uvod u budućnost u kojoj će biti normalno da su ljudi samo roba...

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Kroz veći dio povijesti ljudi su bili roba (što doslovno, što u širem kontekstu). Bilo je nekih pokušaja da se to ukine, ali tih komunjara smo se srećom riješili.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Kroz veći dio povijesti ljudi su bili roba (što doslovno, što u širem kontekstu). Bilo je nekih pokušaja da se to ukine, ali tih komunjara smo se srećom riješili.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Pa nije losa ideja da imas aplikaciju uslikas nekome lice odmmah u kommenntarima znas kakve s.x sklonisti ima.
TD people now you are on my Death Note
9 godina
protjeran
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Visak kaže...
Kroz veći dio povijesti ljudi su bili roba (što doslovno, što u širem kontekstu). Bilo je nekih pokušaja da se to ukine, ali tih komunjara smo se srećom riješili.

 

Sta ti lupetaš, jebale vas komunjare, izgubili komunjare dobili kradezeovce i slicne, jos bolje, divota, nemoze bit bolje. Roblje smo banaka, i kojekakvih koorporacija, ma sta i ja lupetam, nikad nismo ni prestali biti roblje, jer jedino sto znamo je diskutirati a kad treba nest napravit svi se prave glupavi.

15 godina
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
th0r-vz kaže...
Visak kaže...
Kroz veći dio povijesti ljudi su bili roba (što doslovno, što u širem kontekstu). Bilo je nekih pokušaja da se to ukine, ali tih komunjara smo se srećom riješili.

 

Sta ti lupetaš, jebale vas komunjare, izgubili komunjare dobili kradezeovce i slicne, jos bolje, divota, nemoze bit bolje. Roblje smo banaka, i kojekakvih koorporacija, ma sta i ja lupetam, nikad nismo ni prestali biti roblje, jer jedino sto znamo je diskutirati a kad treba nest napravit svi se prave glupavi.

 

Nisam  100% siguran, ali mislim da je Visak bio ironican.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
th0r-vz kaže...
Visak kaže...
Kroz veći dio povijesti ljudi su bili roba (što doslovno, što u širem kontekstu). Bilo je nekih pokušaja da se to ukine, ali tih komunjara smo se srećom riješili.

 

Sta ti lupetaš, jebale vas komunjare, izgubili komunjare dobili kradezeovce i slicne, jos bolje, divota, nemoze bit bolje. Roblje smo banaka, i kojekakvih koorporacija, ma sta i ja lupetam, nikad nismo ni prestali biti roblje, jer jedino sto znamo je diskutirati a kad treba nest napravit svi se prave glupavi.

 Kako bi rekao Mitt Romney: "Corporations are people, my friend"

 

Nista cega ima sedam milijardi ne moze biti nista drugo nego roba.

11 godina
neaktivan
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

Podsjeća me na epizodu Community-a, gdje se putem slične aplikacije ljudi počnu ocjenjivati na kampusu što rezultira stvaranjem društvenih kasti i podjelom odgovornosti među njima. Također im je koncept brzo propao.

Zabavna epizoda :)

 

http://www.imdb.com/title/tt3278596/?ref_=ttep_ep8 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 16:32 (Kiseliš).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

Svi znaju koliko imam kratak fitilj ne treba nikakav website za to.  Dok bi on meni dokazo da se samo salio bilo bi vec prekasno.

 

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi

trololoollolollloloo

https://onlulu.com/

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Kiseliš kaže...

Podsjeća me na epizodu Community-a, gdje se putem slične aplikacije ljudi počnu ocjenjivati na kampusu što rezultira stvaranjem društvenih kasti i podjelom odgovornosti među njima. Također im je koncept brzo propao.

Zabavna epizoda :)

 

http://www.imdb.com/title/tt3278596/?ref_=ttep_ep8 

 Mene to podsjeća na onu aplikaciju u Kontroli bijesa. Seriji, ne filmu...

bolje.hr - Bolje je hrvatski!
13 godina
neaktivan
offline
Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje ljudi
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Propala ideja o aplikaciji za ocjenjivanje lju
Arendelle kaže...
 Mene to podsjeća na onu aplikaciju u Kontroli bijesa. Seriji, ne filmu...

 

 

Eh, nisam gledao... :) 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice