SAD protiv europske komunikacijske mreže

poruka: 13
|
čitano: 2.486
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD protiv europske komunikacijske mreže".
15 godina
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

ukratko: "dajte vi prvo nama komunikaciju da je preslušamo/pregledamo pa si je onda preusmjerite mami doma kam hoćete." {#}

Moj PC  
21 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

"odnosno ističu kako zapreke u toku podataka preko granica predstavljaju ozbiljnu brzo rastuću prijetnju."

 

Tko je to rekao i na temelju čega će to biti ta prijetnja? Zatvaranjem određenih IP adresa u SAD-u iz Europe? Tko je to rekao?

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

Naime, u SAD-u su mišljenja kako bi se takvom mrežom kršila međunarodna pravila o slobodnoj trgovini

 

LOL

Oni o kršenju međunarodnih prava... {#} Nemaju se pravo javljat po tom pitanju idućih 50 godina

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
19 0 hvala 1
15 godina
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

"Ideja o izgradnji europske mreže, koju nazivaju i schengenskim oblakom, navodno bi mogla dovesti do diskriminacije i onemogućavanja pružatelja usluga iz drugih zemalja."

 

nisam znao da NSA pruža ISP usluge...

 
16 0 hvala 1
15 godina
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

Tko o čemu, kurva o moralu/poštenju....{#}

 
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: SAD protiv europske komunikacijske mreže
Gh0sT kaže...

Tko o čemu, kurva o moralu/poštenju....{#}

BAŠ

oš kupt ciglu
14 godina
online
Re: SAD protiv europske komunikacijske mreže

Kako to njih sad boli. Neće Obamica moći slušat šta Merkelica priča za večerom.

Zarada klikanjem, http://wattbux.com/ref/inoxzg , http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
neaktivan
offline
Re: SAD protiv europske komunikacijske mreže

Sad nas špijuniraju amerikanci, a onda će europljani. Nekako mi je draže da je onaj koji me špijunira što udaljeniji.

16 godina
neaktivan
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

špijunaža neće prestati, niti će amerika izgubiti pristup tim informacijama. a da se radi o povredi prava na slobodnu trgovinu, da, radi se o tome.

 

 

no, kao i sa ostatkom takvih pitanja, svi se boje onog najmanje bitnog...

Silence! I Kill You...
 
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

Tu se lijepo vidi da je "slobodna trgovina" obično kukavičje jaje koje koriste kako im odgovara.

Pa je tako i u ovom slučaju.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SAD protiv europske komunikacijske mreže
axos kaže...

Sad nas špijuniraju amerikanci, a onda će europljani. Nekako mi je draže da je onaj koji me špijunira što udaljeniji.

nije "ili" već "i"

dakle nije da te sad špijuniraju samo ameri već i ameri (uz cijeli niz europskih špija poput britanaca)

a prvenstveno te špijuniraju naši "crveno-crni" vragovi s ciljem da doznaju jesi li ili nisi za crkvu, rvacku i dvolopovsko stranačje

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.4.2014 12:14 (Ges).
16 godina
offline
Re: SAD protiv europske komunikacijske mreže

sa korisničke strane, mislim da su OS-evi veći problem.. sve ide preko googla, applea i ms.. svi ameri, svi skupljaju podatke, svi uvaljuju reklame..

europa je jedno veliko ništa sa te strane..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
SAD protiv europske komunikacijske mreže

 

 

... a mi pozovemo Đuru, a on ce ti oprostiti sto te je tukao ...

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice