Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

poruka: 8
|
čitano: 1.686
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja ".
15 godina
offline
Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

majkomila, koja hrpa bulšita. tek u trećem odlomku, a prije tablica, napisali ste ono što je zapravo (i jedino) bitno: "razine elektromagnetskih polja na području predškolskih i osnovnoškolskih ustanova su znatno manje od maksimalno dopuštenih razina propisanih Pravilnikom o zaštiti od elektromagnetskih polja." ili još kraće: ne samo da je sve ok nego je izvrsno. za klince je znatno veći problem obrazovni sustav od zračenja antena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 2 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih po
Ajar kaže...

majkomila, koja hrpa bulšita. tek u trećem odlomku, a prije tablica, napisali ste ono što je zapravo (i jedino) bitno: "razine elektromagnetskih polja na području predškolskih i osnovnoškolskih ustanova su znatno manje od maksimalno dopuštenih razina propisanih Pravilnikom o zaštiti od elektromagnetskih polja." ili još kraće: ne samo da je sve ok nego je izvrsno. za klince je znatno veći problem obrazovni sustav od zračenja antena. 

 Pa piše ti u podnaslovu da je sve u redu, kog vraga si klikao ako te samo to zanimalo?

 

Ajde da je naslov bio: Nećete vjerovati što je otkrilo mjerenje elektromagnetskog zračenja u blizini hrvatskih vrtića!

...
15 godina
offline
Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

Ahaha, pa da li je moglo biti da nije u redu  ?

Deckard
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

Moderni lovci na vještice. 

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

Jel su u Jarminu zašli malo?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih po
Miro kaže...

 Pa piše ti u podnaslovu da je sve u redu, kog vraga si klikao ako te samo to zanimalo?

 

Ajde da je naslov bio: Nećete vjerovati što je otkrilo mjerenje elektromagnetskog zračenja u blizini hrvatskih vrtića!

 fascinirala me količina teksta (ne i njegov sadržaj). vjerojatno zbog toga što je (svojedobno, prije "nj" godina") moj diplomski imao samo 25 strana (širok prored i bez fusnota) i proglašen je jednim od najboljih u generaciji. osim ovoga, prevodim jednu doktorsku disertaciju s temom analize medijskih sadržaja pa me "ponijelo". sori.  i nije samo "sve u redu", nego je opako ispod dopuštenih granica. sad još samo u to valja uvjeriti daveže koji se stalno neki q žale, blokiraju, potestiraju itd. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2016 5:24 (Ajar).
16 godina
offline
Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

A mjerenje u blizini stambenih objekata gdje ljudi ipak provode najviše vremena? 

www.petvolta.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Provedeno mjerenje razina elektromagnetskih polja

A mjerenje u Remetincu? Ipak je tamo krema našeg društva. Vidošević se toliko boji zračenja da je dubok bunker iskopao, a Bandić svuda postavlja fontane jer je čuo da voda blokira elektromagnetske valove.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice