Prva nadogradnja za BlackBerry 10

poruka: 8
|
čitano: 1.827
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva nadogradnja za BlackBerry 10".
16 godina
offline
Prva nadogradnja za BlackBerry 10

Kada ce ovi dragulji kod nas doci u prodaju ?

Trust Me, I'm an Engineer :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prva nadogradnja za BlackBerry 10
benko kaže...

Kada ce ovi dragulji kod nas doci u prodaju ?

 kad na svjetskom tržištu izađu još 2 nova modela ...

12 godina
neaktivan
offline
Prva nadogradnja za BlackBerry 10

Kada bi Blackberry prodavao svoje mobitele sa Android OS, mislim da bi mnogo više prodavali.

Mislim, nisam Android fanboy, ali Blackberry stvarno nije kompatibilan sa mnogo stvari.

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prva nadogradnja za BlackBerry 10
Krtislav1 kaže...

Kada bi Blackberry prodavao svoje mobitele sa Android OS, mislim da bi mnogo više prodavali.

Mislim, nisam Android fanboy, ali Blackberry stvarno nije kompatibilan sa mnogo stvari.

 BB može ostat OS za sebe da su pratili trendove dok su bili jedni od najjačih ne bi danas bili u ovakvim problemima ...

12 godina
protjeran
offline
Re: Prva nadogradnja za BlackBerry 10

Pogledaj na youtube review BlackBerry 10 OS-a pa ćeš vidjeti da to nije stari BB OS nema veze za starim BB 7 OS-om, da je funkcionalan baš kao i npr. Android štoviše između ostaloga OS je zamišljen da se jednsotavno mogu portati Android aplikacije na njega... A jedna od bitnih aplikacija koja će biti portana na BB 10 OS, s Androida jest i Skype, dok jednog dana jedne godine M$ ne napravi app baš za BB10. 

12 godina
offline
Re: Prva nadogradnja za BlackBerry 10
Krtislav1 kaže...

Kada bi Blackberry prodavao svoje mobitele sa Android OS, mislim da bi mnogo više prodavali.

Mislim, nisam Android fanboy, ali Blackberry stvarno nije kompatibilan sa mnogo stvari.

moze li ko naci facepalm u 4K rezoluciji, bio bih mu jako zahvalan

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prva nadogradnja za BlackBerry 10
Indestructible kaže...
Krtislav1 kaže...

Kada bi Blackberry prodavao svoje mobitele sa Android OS, mislim da bi mnogo više prodavali.

Mislim, nisam Android fanboy, ali Blackberry stvarno nije kompatibilan sa mnogo stvari.

moze li ko naci facepalm u 4K rezoluciji, bio bih mu jako zahvalan

 

 

<Potpuno subjektivno mišljenje>

  Mislim da jedan facepalm ne bi bio dovoljan.

 

  Nakon 2 i pol godine Androida sam u počeo lagano gubiti živce, jer nemam volje da se bavim mobitelom koji ne radi kao mobitel. Uzeo sam BB 9700 kao prijelaz planirajući da uzmem Win 8 phone i svakim danom (a prošlo je 5 mjeseci) sam sve oduševljeni kako to radi. Što je žalosno jer jedino što radi je da radi. Baterija koja traje barem nekoliko dana, detekcija futrole tako da nema pocket dial-a, bedside mode, brzina rekacija na tipke. Gomila stvari koja na x10 nije radila ili su trebale dodatne aplikacije - flash na fotoaparatu, detaljan prikaz izvještaja poziva   po vremenu ili kontaktu.

Tako da se ozbiljno bavim mišlju da na BB i ostanem.

Androida ima sasvim dovoljno, meni (a možda i još kome) treba mobitel koji uz to ima i koju smartfunkciju, a ne računalo koje ponekad solidno radi kao mobitel.

  </Potpuno subjektivno mišljenje>

 

  Btw. znam dosta ljudi po firmama koji su na početku svoga zaposlenja htjeli iPhone, ali nakon prvog BB o tome više ni ne razmišljaju.  

16 godina
online
Re: Prva nadogradnja za BlackBerry 10
Molim sve koji nemaju BB ili nisu imali BB nek se okane komentiranja jer nemaju pojma.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice