Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

poruka: 180
|
čitano: 21.712
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III".
15 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Koga zanima:

 

SGS2:

dijagonala: 4.3''

veća stranica: 3.68721956 inča (9.36553768 cm)

manja stranica: 2.21233177 inča (5.6193227 cm)

površina ekrana: 8.15735298 in^2 (52.6279785 cm^2)

 

SGS3:

dijagonala: 4.8''

veća stranica: 4.18356258 inča (10.626249 cm)

manja stranica: 2.35325395 inča (5.97726503 cm)

površina ekrana: 9.84498517 in^2 (63.5159065 cm^2)

 

SGS3 ima 20.7% veću površinu ekrana od SGS2.

www.bug.hr/forum/suspended/
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 1:00 (Random.).
 
8 0 hvala 7
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
jumboY kaže...

 

Ono sto je mene razocaralo:

 

- Ekran.

Prevelik je za moj osobni ukus, iako je ovakva velicina bila i ocekivana. No opet ce Samsungov flagship po kvaliteti prikaza slike ostati ispod Appleove perjanice. Ovo je donekle smijesno, jer Appleova perjanica je ipak starija malo od SIII.

 

 

Sve u svemu, HTC bi ovime barem trebao profitirati. I iskreno se nadam da hoce jer to i zasluzuju.

Jel mi moš molim te pojasniti zbog čega je prikaz na ekranu bolji? Zbog 20 ppi-a?

 

A HTC One X nije po ničemu bolji osim po materijalima izrade, mada je i to relativno jer je plastika bolja zbog ovog, a ovo zbog onog. Iako to stvarno nikog ne bi trebalo čuditi, svi Galaxiji su plastikica, dok su svi HTC-i metalizirani ili što već. link za usporedbu

 

sudy_freak kaže...

Nu komentara.

Jedno je sigurno, misija Hypea je totalno uspjela! 

 

Treba postove nabijati. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 0:05 (Dkc).
13 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Nu komentara.

Jedno je sigurno, misija Hypea je totalno uspjela! 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

meni i dalje ruzan posve.

mozda se predomislim kad ga vidim uzivo.

gamad mi uze i ono pola zvjezdice sto sam imao
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Valjda apple nema patent na odrzavanje keynotea za prezentaciju novog proizvoda... :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Ja sam osobno razocaran mobitelom, ne pljujem, odlicna je to igracka... ali HTC S ce biti moja odluka... :)

 

Nadao sam se kompaktnijem dizajnu, ovo je sasvim ocekivani shape...  kad netko najavljuje revoluciju, ocekujem ju... ekran od ruba do ruba, 16:9 i tak to... al bilo je najavljivano da ce ovo biti samo prijelazni model, da upotpuni rupu do izlaska samsungove "revolucije"... pumpanje kako bi sljedece bilo jos napunpanije... i ovog puta necu pljuvati marketinske igrace, nego pohvaliti, jer naucili su sto ljude pali... a i sam sam cekao i ocekivao...

 

sve u svemu mocna igracka, performansama prvi ispred svih (One S je uglavnom odmah iza) sto je novom lideru mobilne industrije potrebno i neophodno, rama za mobitel dovoljno a one koji tu vide manu shvacam, jer bi i moja zelja bila vrtiti nekakav ubuntu + android... fotoaparat je po standardu, mogli su 12mpixela ugurat kako bi se s brojkom igrali, ali 8, 12... sve je to isto...

 

volio bih na mobitelu vidijeti nekakav napredni TS, pa da osim klasicnog kapacitivnog imas i olovku, to fali prakticki na svim tabletima... al ovaj mob ima ekran dimenzija koje trebaju i takvu funkcionalnost...

 

dizajn bijelog odlican, plavi je karastrofa! :)

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

ima na gsm areni test novog s3 vidim da je debelo ostavio najbrze uredaje danasnjice kao npr htc one seriju - tako da je galaxi opet ispred svih 

a niste ga imali u ruci i ovdje pricate gluposti 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Mali-400 za GPU unutra?

www.bug.hr/forum/suspended/
 
12 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

moze neko pojasnit ovu zavrzlamu sa 50gb free dropboxa?  na koliko se vremena dobije?  sto dvije godine?  ne kontam ovo prevest po našku {#}

 

http://www.zdnet.com/blog/gadgetreviews/the-six-best-features-of-the-samsung-galaxy-s-iii/29311

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

  LOL. Daj se odlogiraj.

www.bug.hr/forum/suspended/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...

Mali-400 za GPU unutra?

Overclocani sigurno, isto gazi tegru 3 u One X-u. xD

 

Poslužit će za Android.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

U svakom slučaju, to nije to i mislim da je pristojan podbačaj.

 

Drago mi je da će HTC profitirat, iPhone neću ni spominjat, mislim da svi mi na ovoj temi već zanamo koji OS ćemo odabrati, osvisno o potrebama i željama.

 

Mislim ako netko ko već ima neki od mobitela više klase sa androideom npr S II, da nema nikakve potrebe za zamjenom mobitela, ovi novi ne donose ništa posebno.

 

Ja ću na svoj S II stavit CM 9, kad izađe stabila verzija i mislim da će biti savim dobar do S IV/V :) 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
torrente kaže...

moze neko pojasnit ovu zavrzlamu sa 50gb free dropboxa?  na koliko se vremena dobije?  sto dvije godine?  ne kontam ovo prevest po našku {#}

 

http://www.zdnet.com/blog/gadgetreviews/the-six-best-features-of-the-samsung-galaxy-s-iii/29311

Da, 2god za džabe, poslije ce te tjerat da platiš.

Random. kaže...
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

  LOL. Daj se odlogiraj.

Pusti ga, vidiš da je on "stručnjak". Btw vidim da je ovaj study_frek neki žešći fanboy - neće ti samsung platiti da TDove provokatorima {#} dobro može bit i da to radiš onako, za dušu, za džabe... {#}

He who is brave is free.
12 godina
protjeran
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

 

Covjek koji samog sebe naziva "pc strucnjak" (sta je to uopce? poznajes odlicno hardware, programiranje, modeliranje, dizajniranje, itd. sve u jednom?) ocito nije primio mobitela u ruke.

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

  LOL. Daj se odlogiraj.

Ja sam za razliku od tebe drzo i jedan i 2. mob jedan pored drigog i usporedivo. Iphone ima los ekran i to je cinjenica prikaz boja uzasan. A tek kamera pa to je nevideno kolko je crvena , narancasta i zuta istaknute. Dok SGS2 ima sve podjednako. 

Dakle S2 Je zvijer S 3 daleko bolji napredniji i ljepsi. Mogo bi bit najbolji mob 2012.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 0:25 (PC - stručnjak).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
jumboY kaže...
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

 

Covjek koji samog sebe naziva "pc strucnjak" (sta je to uopce? poznajes odlicno hardware, programiranje, modeliranje, dizajniranje, itd. sve u jednom?) ocito nije primio mobitela u ruke.

Necu nist puno rec al vjerojatno cu S 3 dobit medu prvima u RH na testiranje... i dobro znam o cemu pricam sto vecina vas lupa napamet a nije usporedila

 

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Meni samo nije jasna srednja tipka na SGS-u 3 ? Baš forsiranje nepotrebnoga. 

Inače. mobitel je "samo" razočarao dizajnom, sve ostalo izgleda da je Samsung napravio više nego dobro. Opet, drago mi je da su "mali" igrači kao Lumia 900 i One X pokazali velikima ( Samsung i Apple ) kako se dizajnira uređaj. Možda veliki i nauče nešto. :)

 

In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Dwyane Wade kaže...

Btw vidim da je ovaj study_frek neki žešći fanboy - neće ti samsung platiti da TDove provokatorima {#} dobro može bit i da to radiš onako, za dušu, za džabe... {#}

sudy*

 

Btw. nikakav fanboy, samo objektivni Androidaš.


Random i ja se dobro znamo na ovakvim temama i TD-ovi nisu stran pojam.
I da, radim za dušu, jer se ne slažem. 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
14 godina
protjeran
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Dkc kaže...
Random. kaže...

Mali-400 za GPU unutra?

Overclocani sigurno, isto gazi tegru 3 u One X-u. xD

 

Poslužit će za Android.

 

 

Kad vec to linkas, mogao si primjetit da samsungova perjanica pusi od one S-a...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
ansha kaže...
Dkc kaže...
Random. kaže...

Mali-400 za GPU unutra?

Overclocani sigurno, isto gazi tegru 3 u One X-u. xD

 

Poslužit će za Android.

 

 

Kad vec to linkas, mogao si primjetit da samsungova perjanica pusi od one S-a...

One S ima manju rezoluciju ekrana. Ja sam računao da jedan BUG-ovac razumije vezu između rezolucije ekrana i kakav utjecaj ima na fps. Note ima isti GPU imenom, ali daleko niži fps na istoj rezoluciji tako da je sigurno da su tu dodavali nešto u Samsungu.

11 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

svatko tko je drzao amoled i retinu zna da amoled daje puno uvijerljivije boje i iphone doslovno izgleda opran na 90C.

 
6 3 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
LudaRajcica kaže...

svatko tko je drzao amoled i retinu zna da amoled daje puno uvijerljivije boje i iphone doslovno izgleda opran na 90C.

  To su gluposti. Daj djetetu dvije čaše Coca Cole, jednu običnu a drugu extra pošećerenu. Reći će ti da ova prva nije dovoljno slatka.

 

Odi u trgovinu TV-a koja ima televizore poslagane jedan pored drugoga. Na oba boje izgledaju dobro i realno.

 

Sada, na jednom ostavi standardne postavke a na drugom nafuri kontrast, svjetlinu i zasićenost boja. U odnosu na nabrijanog, prvi (sa standardnim postavkama) će ti izgledati isprano. To je logika. Pa probaj sa bilo čime. Uzmi neki fini wallpaper, napravi kopiju, na kopiji pojačaj zasićenost boja i kontrast i provedi neko vrijeme gledajući u nju. Sad pogledaj normalnu sliku i reci mi da ti ne izgleda isprano?

www.bug.hr/forum/suspended/
16 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
movie kaže...
ChrisB kaže...

Impresivne specifikacije, zbilja kapa dolje Samsungu. Ponovno su na svojevrsni način zavili Android konkurenciju u crno.

Jedino sam pomalo razočaran izgledom. Nakon svih nagađanja o super tankom, keramičkom, ovakvom i onakvom Galaxyu, izađe... ovo.

 

P.S. Oblik mobitela me svojim zaobljenim formama na prvi pogled podsjetila na nekadasnje Motorola PBL modele. Na drugi, ne zamjerite, zbilja ne zelim flejmati ali.... bolje da sutim.

 

 

 

Kako neki majstori nakon prezentaciji iphona kažu, ništa novog ništa revolucionarnog!  Dajte mi reciti kaj je ovdje novog i revolucionarnog ?  Nabrijana verzija starog modela malo ružnija nego inače...

Hajde procitaj jos jednom svoj post, a onda u mojem nadji gdje sam govorio o revoluciji?

Rekao sam da "ponovno na svojevrsni nacin zavijaju Android konkurenciju u crno".

Dakle, ako izuzmem HTC One - po specifikacijama tesko da se moze naci stvarna a ne "majke mi" konkurencija u Android svijetu.

Uostalom, tek ce prakticni a ne prvi testovi pokazati gdje je S III. No, obzirom da Exynos obitelj opcenito predstavlja vjerojatno najbolju implementaciju ARM arhitekture, nekako sam siguran da ce ih S III svih dobro oprati.

 

Ali, dizajn je zbilja podbacio. Govorim o svojem osobnom dojmu.

 

I kako sam napisao - podsjeca sto na Moto PBL (pebl), sto na 3GS, a bome i na, kako je netko napisao, Samsungove mobitele iz prve polovice 2000.tih.

 

Ono unutra - svaka cast, izniman strroj.

 

Eto, to sam rekao. A gdje sam spomenuo revoluciju?

12 godina
protjeran
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
PC - stručnjak kaže...
jumboY kaže...
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

 

Covjek koji samog sebe naziva "pc strucnjak" (sta je to uopce? poznajes odlicno hardware, programiranje, modeliranje, dizajniranje, itd. sve u jednom?) ocito nije primio mobitela u ruke.

Necu nist puno rec al vjerojatno cu S 3 dobit medu prvima u RH na testiranje... i dobro znam o cemu pricam sto vecina vas lupa napamet a nije usporedila

 

 

Evo ga, sad cak znas dal je netko usporedjivao, ili u ovom slucaju nije. 

Ukratko, SII nema ni upola dobar prikaz kao ip4s. Svidjalo se to tebi ili ne. Za SIII vidjet cemo, ali ja iskreno ne gajim neke nade moj dragi "pc strucnjak".

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
14 godina
protjeran
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Dkc kaže...
ansha kaže...

 

 

Kad vec to linkas, mogao si primjetit da samsungova perjanica pusi od one S-a...

One S ima manju rezoluciju ekrana. Ja sam računao da jedan BUG-ovac razumije vezu između rezolucije ekrana i kakav utjecaj ima na fps. Note ima isti GPU imenom, ali daleko niži fps na istoj rezoluciji tako da je sigurno da su tu dodavali nešto u Samsungu.

Mladicu, rezolucija ekrana ne igra nikakvu ulogu u testovima u kojima je one S brzi, prouci tablicu ponovno.

 

Inace, na native rezoluciji je GS3 slabiji od GS2 jer je veci porast broja pixela nego performansi gpu-a.

11 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...
LudaRajcica kaže...

svatko tko je drzao amoled i retinu zna da amoled daje puno uvijerljivije boje i iphone doslovno izgleda opran na 90C.

  To su gluposti. Daj djetetu dvije čaše Coca Cole, jednu običnu a drugu extra pošećerenu. Reći će ti da ova prva nije dovoljno slatka.

 

Odi u trgovinu TV-a koja ima televizore poslagane jedan pored drugoga. Na oba boje izgledaju dobro i realno.

 

Sada, na jednom ostavi standardne postavke a na drugom nafuri kontrast, svjetlinu i zasićenost boja. U odnosu na nabrijanog, prvi (sa standardnim postavkama) će ti izgledati isprano. To je logika. Pa probaj sa bilo čime. Uzmi neki fini wallpaper, napravi kopiju, na kopiji pojačaj zasićenost boja i kontrast i provedi neko vrijeme gledajući u nju. Sad pogledaj normalnu sliku i reci mi da ti ne izgleda isprano?

kreten sam pa onda sebi pumpam prezasicene slike na walpaperu al na iphon stavim neku blijedu pa da budem faca i mogu izvaljivati gluposti okolo, naravno, kreten sma pa to radim i zivim u svijetu zabluda....

 

stavis svijetlinu ekrana na max... i koristis iste wallpapere i usporedis... zivije boje, bolji kontrast, odlicna crna boja...

a ti dizi zasicenost boja na LCDu pa uzivaj u spaljenim bojama do mile volje.....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Etoga ljubitelj appla je tu. Kreten do bola.... Na jednom i na drugom mobu je bila ista slika i svjetlina ekrana do kraja i SGS 2 ima realniji prikaz boha ove su bljede. Slika slikana s kamerom ipoba i s sgs 2 pa prebacena na komp i gledana hedna do druge (radi se o istom predmetu) slika od iphoba 4 s ima prenaglasene crvene, narancaste i zute boje.... Uglavno, iako super AMOLRD na SGS 2 ima manju rezoluciju i vecu povrsinu ekrana slika je realnija. Iphone je za mene dobar mobitel, ali mu zamheram pre malen ekran, kucuste od stakla i ispran prikaz. A jos ima i veliku masu...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
protjeran
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Nisam ljubitelj applea, ali ni androida i/ili windowsa. Samo koristim u odredjenom trenutku ono sto mi se svidja.

A raspravu prekidam uvijek istog trenutka kad vidim da sugovornik nema sta za reci pa ide vrijedjati. Pozdrav.

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
 
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Meni samo nije jasna jedna stvar.

Zašto je više od polovice postova napisano od strane hejtera Samsunga (možda nisu deklarirani kao takvi), odnosno deklariranih fanboya Applea?

Netko je zabrinut za uspjeh i konkurentnost Applea? Pa nam došli okaljavati ugled?
Usudim se reći, bezuspješno. 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice