Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

poruka: 180
|
čitano: 21.738
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
sudy_freak kaže...

Meni samo nije jasna jedna stvar.

Zašto je više od polovice postova napisano od strane hejtera Samsunga (možda nisu deklarirani kao takvi), odnosno deklariranih fanboya Applea?

Netko je zabrinut za uspjeh i konkurentnost Applea? Pa nam došli okaljavati ugled?
Usudim se reći, bezuspješno. 

Bravo, svaka cast prva pametna... 

Ma ovima applovcima je zao sto su dali 2.5 puta vise love za nesto sto nihe Bog zna sto

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
LudaRajcica kaže...
Random. kaže...
LudaRajcica kaže...

svatko tko je drzao amoled i retinu zna da amoled daje puno uvijerljivije boje i iphone doslovno izgleda opran na 90C.

  To su gluposti. Daj djetetu dvije čaše Coca Cole, jednu običnu a drugu extra pošećerenu. Reći će ti da ova prva nije dovoljno slatka.

 

Odi u trgovinu TV-a koja ima televizore poslagane jedan pored drugoga. Na oba boje izgledaju dobro i realno.

 

Sada, na jednom ostavi standardne postavke a na drugom nafuri kontrast, svjetlinu i zasićenost boja. U odnosu na nabrijanog, prvi (sa standardnim postavkama) će ti izgledati isprano. To je logika. Pa probaj sa bilo čime. Uzmi neki fini wallpaper, napravi kopiju, na kopiji pojačaj zasićenost boja i kontrast i provedi neko vrijeme gledajući u nju. Sad pogledaj normalnu sliku i reci mi da ti ne izgleda isprano?

kreten sam pa onda sebi pumpam prezasicene slike na walpaperu al na iphon stavim neku blijedu pa da budem faca i mogu izvaljivati gluposti okolo, naravno, kreten sma pa to radim i zivim u svijetu zabluda....

 

stavis svijetlinu ekrana na max... i koristis iste wallpapere i usporedis... zivije boje, bolji kontrast, odlicna crna boja...

a ti dizi zasicenost boja na LCDu pa uzivaj u spaljenim bojama do mile volje.....

  Bože me sačuvaj tvoga čitanja bez razumjevanja. Čitaj ponovo.

 

Na svom monitoru doma napravi test. Uzmi normalan wallpaper, napravi kopiju. Na kopiji pojačaj kontrast i zasićenost boja i neko vrijeme provedi gledajući u fotografiju. Nakon toga pogledaj normalnu sliku. Zaključak: normalna slika, koja ti je prije toga bila u redu - sada ti se čini ispranom samo zato što si buljio u prezasićenu verziju iste slike.

 

Isto sam rekao za TV-e u trgovini i za Coca Colu.

 

Probaj Cola Colu. Slatka? Je. Sad si nalij u drugu čašu i pošećeri. Probaj. Slatko? Je. Sad opet probaj normalnu Colu. Čini ti se da nije dovoljno slatka? Jesi shvatio efekt?

www.bug.hr/forum/suspended/
15 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
PC - stručnjak kaže...

Bravo, svaka cast prva pametna... 

Ma ovima applovcima je zao sto su dali 2.5 puta vise love za nesto sto nihe Bog zna sto

 

Imam SGS2 i iPhone 4S i nije mi zao sto sam uzeo iPhone. To je zaista vrhunski uredaj (kamera, ekran, appovi itd), ali ima svojih mana kao i svi drugi.

Nema savrsenog uredaja. Osobno mi je galaxy S2 ukupno drazi uredaj i browsanje na njemu je puno bolji dozivljaj nego na iPhoneu posebno zbog malog ekrana.

I nije mi zao love za iPhone (pretplata). Zasto imam oba? - zbog prirode posla (dev). 

Imam zamjerki na novi galaxy vec sam pisao na drugoj temi 

 

 

 

@Random hoces reci da je sve relativno {#}

Galaxy S2 @ WanamLite 11.4 DULP9, Abyss Kernel 2.7F
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 1:30 (parizer).
13 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...

Probaj Cola Colu. Slatka? Je. Sad si nalij u drugu čašu i pošećeri. Probaj. Slatko? Je. Sad opet probaj normalnu Colu. Čini ti se da nije dovoljno slatka? Jesi shvatio efekt?

Usporedba ti je glupa, jer se ne temelji na istinitim činjenicama.

Slika na Galaxy-u S2 (a mi trebamo raspravljati o S3) nikako ne izgleda pretjerano, prekontrastirano ili slično.
Neka Apple nadmaši sa svojom Retinom (koju, podsjetimo, proizvodi Samsung) crnu boju SAMOLED+

 

 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
14 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
ivan599 kaže...

E da je manji ekran i da taj mobitel komotno stane u džep a ne ovako i peteruša mu je postala premala :(

 

Što se tiče specifikacija mnogi gunđaju i prigovaraju oko ekrana, rama, baterije...

koliko mi je poznato S2 bateriju ne da guta nego doslovce ždere bateriju ako se na mobitelu iole malo više radi nema šanse da izdrži od jutra do mraka taka je ova baterija itekako na dobrom putu da bar taj problem rješi.

Što se tiče rama kome treba više do 1gb pa to je prije svega mobitel a ne stolno računalu pobogu. I da Android zasigurno leti na tih samo 1Gb rama.

Ova igračka če koštat puno previše naših kuna to je sigurno a da će dotuč jabuku čisto sumljam da je ostao 4,3" još bi se usudio reči da bi se mogli borit ali ovako teško.

 

Dom031 kaže...
H4X0R kaže...

Evo nekoliko zapazanja, i bitnih razlika izmedju ovog predstavljanja i Apple-ovih keynote-a:

 

- Apple u svakom predstavljanju ismijava konkurenciju i navodi direktne primjere, iako su to nekad prebanalne stvari, ili je razlika nebitna (kao sto je bilo za 4S, kamera puca slike brze od konkurencije za 0.5s WFT!!!)

 

- Apple obavezno navodi koliko je njihov mob. brzi od prethodnog i koliko je brzi od konkurencije, dok na S3 predstavljanju skoro da se brzina i nije spomenula, iako je vec poznato po benchmark-ima da je brzi od svih ostalih

 

- I ono najbitnije, S3 predstavljanje - par aplauza i to je to, Apple-ov keynote - skupina iKretena koji na svaku drugu recenicu urlicu: wooooh, yeeaaah, clap-clap-clap (ko ne vjeruje nek pogleda 

 na 2m 35s kad se kreteni uzbudjuju radi novog headphone jack-a! WTF!!!!

 

Mislim da je ovo predstavljanje bilo na puno kulturnijem nivou nego uobicajeno Apple-ovo predstavljanje novih produkta.

Ajmo iskreno, uspoređivati Apple i Samsung keynote je smiješno... Samsung nema ni upola hype kao što ima Apple.

 

Iako, Samsung je imao lijepu prezentaciju što se tiče ambijenta i uređenja, nisam gledao puno tako da o prezentatorima nemogu puno reći osim da sam kod ženske i CEO-a primjetio da pretjerano gledaju u ekrane i čitaju..

 

Još nešto.. Ovo je Samsungu prvi veliki keynote što se mobitela tiče i ajde barem su uspijeli od toga napraviti nešto. Kod Apple-a je pozornost ogromna o čemu god da se radilo i sumljam da će tako biti oko Samsunga još dugo vremena.  

 

Dom031 kaže...
EVO kaže...

Ma OK je plastika ako se fino obradi.

 

Da su bolje obradili plastiku, nebi im nitko ništa reko.

Barem to da... Da su napravili nešto na foru SII ili izbrusili nekako da izgleda kao aluminij a ne ovako čisti glossy, em je packavo em izgleda kao i kušte na njihovim jeftinim uređajima. Treba vidjeti uživo iako sumljam da ima nešto u tome da se mogu iznenaditi.

 

 

Dajte molim vas nemojte sumLJati nego sumNJati!

Stvarno više bode u oči...

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
16 godina
protjeran
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Uzmo u obzir da su sve teh spec vec vidjene, dizajn osrednji, aparat prevelik...na to sve dodamo krnji OS...lose.

Kad sve uzmemo u obzir, jedino se sa teh spec moze mjeriti sa staklenim konkurentom, koje su usput toliko nebotne zbog kvalitete konkurentskih OS. Jao si ga nekome na jesen...
13 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Stvarno ne vidim zašto bi čovjek koji je dao masu para za SGSII sad išao kupovat ovo čudo...

Mobitel je po meni odvratan po dizajnu, a očekuje se naravno i paprena cijena.

 

Ako me sljedeci iPhone izuzetno fascinira ( 4"+ ekran sa ogromnim ppi-om, NFC, napredak u GPU i CPU i preljepim dizajnom), možda ću razmisliti i o njemu prilikom kupnje sljedeceg mobitela. Zasad jos tvrdim da je nokia s wp pun pogodak.

LoL NordicEU : Heineken01
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Što se mene tiče-super dizajn.

Zato jer neću imati puno posla pri modeliranju za reklamu.

Inače, tolke letve mi nisu fetiš, a već odavno neznam nikog

ko cijelom smartphone scenom nije zasićen i ravnodušan.

Osobno, lijep dizajn mi radi sony, ali isto su podosta plastični.

Za spec baš i ne marim. Meni treba samo mobilni telefon

kojemu baterija traje tjedan dana, a

i njega znam (evo kao danas) zaboraviti doma.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
sudy_freak kaže...
Random. kaže...

Probaj Cola Colu. Slatka? Je. Sad si nalij u drugu čašu i pošećeri. Probaj. Slatko? Je. Sad opet probaj normalnu Colu. Čini ti se da nije dovoljno slatka? Jesi shvatio efekt?

Usporedba ti je glupa, jer se ne temelji na istinitim činjenicama.

Slika na Galaxy-u S2 (a mi trebamo raspravljati o S3) nikako ne izgleda pretjerano, prekontrastirano ili slično.
Neka Apple nadmaši sa svojom Retinom (koju, podsjetimo, proizvodi Samsung) crnu boju SAMOLED+

 

 

 

LG proizvodi retinu za iPhone.

14 godina
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Dobro od kuda vam to da 12mpx radi nužno bolje fotke od 8mpx? ne mora uopće biti istina, ima onaj mali s.e. sa 5mpx pa ih pojede pola sa kvalitetom slike 

bug caruje, um klade valja
 
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Smiješno je pričati o "kvaliteti fotke" s "optikom" mobitela.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Tonči kaže...

Smiješno je pričati o "kvaliteti fotke" s "optikom" mobitela.

 

Pa, i nije smijesno ako se usporedjuju fotografije dva moba.

 

N8 ima daleko bolju kvalitetu fotografija i videa od SGS II a i, usudim se reci, od vecine najnizih "point and shoot" aparata.

 

Naravno da se mob ne moze mjeriti sa boljim fotoaparatom ali razlika u kvaliteti fotografije i videa izmedju dva moba se vrlo lako moze uociti.

sig
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Matty kaže...
Tonči kaže...

Smiješno je pričati o "kvaliteti fotke" s "optikom" mobitela.

 

Pa, i nije smijesno ako se usporedjuju fotografije dva moba.

 

N8 ima daleko bolju kvalitetu fotografija i videa od SGS II a i, usudim se reci, od vecine najnizih "point and shoot" aparata.

 

Naravno da se mob ne moze mjeriti sa boljim fotoaparatom ali razlika u kvaliteti fotografije i videa izmedju dva moba se vrlo lako moze uociti.

 

ako pod onim najnižim misliš na   hello kitty fotoaparate od 500kn, tada bih se mogao složiti. Za sve drugo je posve nepošteno uspoređivati, pa makar smartphone bio s 80 megapiksela.

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
14 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Tonči kaže...

Smiješno je pričati o "kvaliteti fotke" s "optikom" mobitela.

  Nije smješno u okriru moba naravno jer se vidi razlika, kao što sam naveo mali s.e. elm sa 5Mpx iznenađuje koliko fotka sa moba može biti dobra ne da mi se sada tražiti po esatu njegove primjere fotki davno već sam gledao, on je primjer, dakle broj pixela nigdje ne čini kvalitetu fotke može imati i 100Mpx pa može biti loša, treba fotkati konkretno sa sgs 3 pa vidjeti što može, ako je dovoljno dobro, onda je dovoljno dobro, ako nije onda nije, bilo to sa 8Mpx ili sa 12Mpx :)

 

 

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 19:41 (Oldy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
sudy_freak kaže...
Random. kaže...

Probaj Cola Colu. Slatka? Je. Sad si nalij u drugu čašu i pošećeri. Probaj. Slatko? Je. Sad opet probaj normalnu Colu. Čini ti se da nije dovoljno slatka? Jesi shvatio efekt?

Usporedba ti je glupa, jer se ne temelji na istinitim činjenicama.

Slika na Galaxy-u S2 (a mi trebamo raspravljati o S3) nikako ne izgleda pretjerano, prekontrastirano ili slično.
Neka Apple nadmaši sa svojom Retinom (koju, podsjetimo, proizvodi Samsung) crnu boju SAMOLED+

  Svaka čast AMOLED tehnologiji na crnoj; LCD joj na tome može zaviditi. Moja poruka je o zasićenosti boja. I ako, hoćeš, ignoriraj usporedbu s Colom i pročitaj što sam napisao sa wallpaperom i monitorom na desktopu.

www.bug.hr/forum/suspended/
13 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...

Moja poruka je o zasićenosti boja. I ako, hoćeš, ignoriraj usporedbu s Colom i pročitaj što sam napisao sa wallpaperom i monitorom na desktopu.

Da si usporedio ne znam što, to ništa ne mijenja jer si usporedio nešto što nije tako.

Pazi, to se samo u tvojim očima doima da je SAMOLED kakav je na Galaxy-u S2 prezasičen bojama, preoštar, previše kontrastiran itd.


Imaš 3 opcije načina samog zaslona.
Gdje možeš to podešavati.
Ako si fanatik, poput tebe, podesiš manje zasičenje i dojam zasičenja se smanji.
Na normalnim postavkama, je - normalno

I ima dinamično.
Tu jesu boje malo previše intenzivne, ali nije da ti oči ispadaju od toga. 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
12 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
sudy_freak kaže...

Neka Apple nadmaši sa svojom Retinom (koju, podsjetimo, proizvodi Samsung) crnu boju SAMOLED+

 

 

pa zar LG ne proizvodi display za apple proizvode?

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
13 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Indestructible kaže...

pa zar LG ne proizvodi display za apple proizvode?

Zašto sam ja mislio da je Samsung?

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
14 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

nema ovaj s3 nikakve sanse sa iphone 5

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
deno100 kaže...

nema ovaj s3 nikakve sanse sa iphone 5

Da jer će iPhone 5 imati 12 Mpx kameru.

15 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

Mislim, kako god okrenes svi mobiteli imaju mane, ali se od SGSIII najvise ocekivalo a dobili smo cisti prosjek u high-end klasi mobitela. Bez ikakvih iznenađenja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
jumboY kaže...
PC - stručnjak kaže...
Netko je reko da samsung nece nikad imat kvalitetu prikaza ko apple iphone. E pa vec ima i to puno bolju. Iphone 4S ima prikaz boja kao da ih neko opro u faksu na 90 °C sve bljedo i nikakvo...

 

Covjek koji samog sebe naziva "pc strucnjak" (sta je to uopce? poznajes odlicno hardware, programiranje, modeliranje, dizajniranje, itd. sve u jednom?) ocito nije primio mobitela u ruke.

Ja sam bio na predstavljanju i vidio ovaj uređaj, a ekran je genijalan. Boje su onako kako trebaju bit - jer ipak SAMOLED pokriva 100% gamut RGB skale, a iPhone teoretski pokriva 50%, pa zato i ima ispranije boje. To se primjeti na, recimo, ispisu, gdje će ispis imat daleko bolji prikaz boja od iPhonea, dok će ispis biti poprilično blizu onome što prikazuje SAMOLED HD. Uz to je SAMOLED HD nekih 16-18% energetski učinkovitiji od SAMOLED+ ekrana.

 

Uređaj je opet najbolji Android, bar od onih kojih sam probao (op.a. oni koji su dostupni na našem tržištu), ali to je sve bilo u kratkom vremenu radi gužve, ali opet dovoljno da se stekne prvi dojam prije testiranja uređaja.  

 

BTW S Voice radi sa engleskim bilo kakvog naglaska, pa eto i mi balkanci se možemo igrat.

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 1:25 (Mitsuoka).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Mitsuoka kaže...

Boje su onako kako trebaju bit - jer ipak SAMOLED pokriva 100% gamut RGB skale, a iPhone teoretski pokriva 50%..

Gamut veći od 100% standardnog gamuta gora je stvar od gamuta manjeg od 100%. 

Idealno je 100%. Mobilni LCD ekrani koje viđamo u smartphoneovima u pravilu imaju nešto manji gamut, OLED ekrani uglavnom nešto veći.

 

Da, iPhone 4S pokriva oko 50% RGB gamuta (nedovoljno zasićeno), ali nemoj mi prodavati fore su sa 140%  "boje onako kako trebaju biti" jer nisu. Možda je moguće na Androidu smanjiti zasićenost, ali koliko ljudi to radi i kako uopće znaš koliko standarda u određenom trenutku pokrivaš? Nisam uspio pronađi niti jedan internetski kutak gdje je netko pisao o tome kako je smanjio zasićenost boja na svom mobilnom (O)LED ekranu i tako se približio 100% RGB gamuta.

 

Da se LCD može približiti 100% gamuta pokazuju novi iPad ili Motorola Droid.

www.bug.hr/forum/suspended/
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2012 2:39 (Random.).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...
Mitsuoka kaže...

Boje su onako kako trebaju bit - jer ipak SAMOLED pokriva 100% gamut RGB skale, a iPhone teoretski pokriva 50%..

Gamut veći od 100% standardnog gamuta gora je stvar od gamuta manjeg od 100%. 

Idealno je 100%. Mobilni LCD ekrani koje viđamo u smartphoneovima u pravilu imaju nešto manji gamut, OLED ekrani uglavnom nešto veći.

 

Da, iPhone 4S pokriva oko 50% RGB gamuta (nedovoljno zasićeno), ali nemoj mi prodavati fore su sa 140% "boje onako kako trebaju biti" jer nisu. Možda je moguće na Androidu smanjiti zasićenost, ali koliko ljudi to radi i kako uopće znaš koliko standarda u određenom trenutku pokrivaš? Nisam uspio pronađi niti jedan internetski kutak gdje je netko pisao o tome kako je smanjio zasićenost boja na svom mobilnom (O)LED ekranu i tako se približio 100% RGB gamuta.

 

Da se LCD može približiti 100% gamuta pokazuju novi iPad ili Motorola Droid.

Gdje si ti pročitao 140%? Ova matrica pokriva točno 105%, to nije veliko odstupanje, a daleko je bolje nego 50% manje.

 

BTW Neće netko drugi odlučivati za mene, ja biram što mi je draže. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Mitsuoka kaže...

Gdje si ti pročitao 140%? Ova matrica pokriva točno 105%, to nije veliko odstupanje, a daleko je bolje nego 50% manje.

 

(2) BTW Neće netko drugi odlučivati za mene, ja biram što mi je draže.

  105%? Imaš kakav link na test? Tek ćemo vidjeti koliki je gamut. Poznavajući Samsung, vjerojatno podosta iznad 100%. Nadam se da nije jer bi prikaz boja bio zaista realniji.

 

(2) Naravno, također.

www.bug.hr/forum/suspended/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...
Mitsuoka kaže...

Gdje si ti pročitao 140%? Ova matrica pokriva točno 105%, to nije veliko odstupanje, a daleko je bolje nego 50% manje.

 

(2) BTW Neće netko drugi odlučivati za mene, ja biram što mi je draže.

  105%? Imaš kakav link na test? Tek ćemo vidjeti koliki je gamut. Poznavajući Samsung, vjerojatno podosta iznad 100%. Nadam se da nije jer bi prikaz boja bio zaista realniji.

 

(2) Naravno, također.

Nemam link na test, ali to je iz službene Samsungove prezentacije ove vrste ekrana. Uglavnom, pogledaj Note, on ima istu matricu. Tu je i kontrast 1:100,000, dok je na iPhoneu 1:1000, pa se razlika ludilo vidi na slikama retro đira, ili na zaista starim skenovima slika.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
Random. kaže...
Mitsuoka kaže...

Gdje si ti pročitao 140%? Ova matrica pokriva točno 105%, to nije veliko odstupanje, a daleko je bolje nego 50% manje.

 

(2) BTW Neće netko drugi odlučivati za mene, ja biram što mi je draže.

  105%? Imaš kakav link na test? Tek ćemo vidjeti koliki je gamut. Poznavajući Samsung, vjerojatno podosta iznad 100%. Nadam se da nije jer bi prikaz boja bio zaista realniji.

 

(2) Naravno, također.

Zašto gamut ne bi smio biti veći od 100% sRGB-a? U stvarnosti, dok je nešto snimano, vjerojatno je bio. Slika ili video može biti i u drugom color spaceu. Gamut je samo proizvoljno ograničenje, koje ne garantira da će boje biti jednake originalnima (nego slične pri reprodukciji na raznim uređajima).

 

16 godina
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III
trap kaže...
sudy_freak kaže...
Random. kaže...

Probaj Cola Colu. Slatka? Je. Sad si nalij u drugu čašu i pošećeri. Probaj. Slatko? Je. Sad opet probaj normalnu Colu. Čini ti se da nije dovoljno slatka? Jesi shvatio efekt?

Usporedba ti je glupa, jer se ne temelji na istinitim činjenicama.

Slika na Galaxy-u S2 (a mi trebamo raspravljati o S3) nikako ne izgleda pretjerano, prekontrastirano ili slično.
Neka Apple nadmaši sa svojom Retinom (koju, podsjetimo, proizvodi Samsung) crnu boju SAMOLED+

 

 

 

LG proizvodi retinu za iPhone.

 

sudy_freak kaže...
Indestructible kaže...

pa zar LG ne proizvodi display za apple proizvode?

Zašto sam ja mislio da je Samsung?

 

Ovdje se prica o telefonu a ne o tabletu.

Samsung (za sada) jedini proizvodi Retinu za iPad, ne i za iPhone.

 

Malo citanja teksta s razumjevanjem zbilja nije na odmet.

12 godina
neaktivan
offline
Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

nije los,dobar ali nista puno bolje od one x koji ima 2 jezgre na procesoru a ipak prilizne rezultate na benchmarku,i ja se samo pitamo oce li konacno napravit neko normalnu bateriju koje sve to moze napajati dovoljno dugo vremena a ne jedva 24 sata i gotovo,sa tim nesmijem na put krenut bez bar 2 rezervne baterije sto je bas bezveze

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prva naša fotografija Samsung Galaxy S III

one x ima 5 jezgri ;) 4 jake i 1 za osnovni rad

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice