Prva talijanska astronautkinja

poruka: 14
|
čitano: 2.834
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva talijanska astronautkinja".
15 godina
offline
Prva talijanska astronautkinja

svaka druga čas maloj no meni nekaj drugo nije jasno. nama je Radonić još u osnovnjaku održal bukvicu u planetariju, prije nj godina (ja sam '61., 1. razred sa 6), sa snažnim dalmoškim naglaskom. i onda nije izgledao bitno drugačije. taj je čovjek neuništiv i sam je po sebi tema za znanstveni članak. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Prva talijanska astronautkinja

Kak bi rekao pokojni Malnar; trebaju deči i tam nekaj hebati.

Crkva je zlo 21. stoljeća
Moj PC  
10 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prva talijanska astronautkinja

Dosao nam i Ante na portal, ovo ni u snu nisam ocekivao!

 

{#}

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
protjeran
offline
Prva talijanska astronautkinja

Da je kojim slucajem bila napredna zapadna raketa bila bi ona posljednja talijanska astronautkinja.

 
5 3 hvala 0
15 godina
offline
Prva talijanska astronautkinja

BUGovci, ovi članci su vam pravi pogodak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prva talijanska astronautkinja

Treba spomenuti da je uz prvu talijansku astronautkinju na ISS stigao i prvi aparat za (talijanski) espresso dizajniran za uvjete bestežinskog stanja - ISSpresso.

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 20:07 (hrx).
 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prva talijanska astronautkinja
fredii kaže...

BUGovci, ovi članci su vam pravi pogodak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

izgleda da su packe od prije par mjeseci urodile plodom :)

bar se ne prave grbavi, nego nesto i rade po tom pitanju, tako treba..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Prva talijanska astronautkinja

 

 

Neznam zasto ali mislim da je nekako prikladno spomenuti prvu kozmonautkinju Valentinu Tereskovu. Zena drzi dvije prve titule, prve zene u svemiru i prvi civil u svemiru i to jos davne 1963.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 21:36 (syncmaster245b).
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prva talijanska astronautkinja
Rusi su dosta toga prvi napravili. Čak su i prvog crnca oni poslali. Kubanac je bio ako se ne varam.
I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 23:07 (ROADRUNNER).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Prva talijanska astronautkinja

dočarava malo atmosferu,prosli mjesec bilo,isto tako austrijska firma nudi povoljne usluge u aeronautici i svemiru,cijena varira al da ugođaj koji ćete pamtit cijeli zivot!

Epistula non erubescit
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prva talijanska astronautkinja
ROADRUNNER kaže...
Rusi su dosta toga prvi napravili. Čak su i prvog crnca oni poslali. Kubanac je bio ako se ne varam.

 

E to nisam znao!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
moderator
online
Re: Prva talijanska astronautkinja
syncmaster245b kaže...
ROADRUNNER kaže...
Rusi su dosta toga prvi napravili. Čak su i prvog crnca oni poslali. Kubanac je bio ako se ne varam.

 

E to nisam znao!

 

I prvog Azijca (svog, sovjetskog) i prvog "tuđeg" Azijca (Vijetnamca) i prvog Čehoslovaka, Poljaka, Rumunja, Mađara, Nijemca itd...

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Prva talijanska astronautkinja
Drago kaže...
syncmaster245b kaže...
ROADRUNNER kaže...
Rusi su dosta toga prvi napravili. Čak su i prvog crnca oni poslali. Kubanac je bio ako se ne varam.

 

E to nisam znao!

 

I prvog Azijca (svog, sovjetskog) i prvog "tuđeg" Azijca (Vijetnamca) i prvog Čehoslovaka, Poljaka, Rumunja, Mađara, Nijemca itd...

 

 

iz ove tvoje liste nisam znao za Vijetnamca! Za ostale se ne sjecam, ali mi zvuci poznato.... ahhh sta ces..... godina proizvodnje pomalo uzima svoje....

 

Ti rusi dobrocudan neki narod, primaju autostopere stalno. {#}

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 15:42 (syncmaster245b).
16 godina
moderator
online
Re: Prva talijanska astronautkinja

To je bilo prije nego su bili samo Rusi, dok su još bili Sovjeti, kozmopolitizam, svi ljudi braća itd.

 

 

This space for rent!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice