Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj tjeda

poruka: 7
|
čitano: 2.269
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj tjeda".
Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj tjeda

S obzirom na količinu 4.5 inch+ smartphoneova, ili bolje rečeno apsolutnim nedostatkom smartphoneova manje dijagonale, (IMHO) moglo bi se reći da je era phableta završila, i da ovaj naziv posve nepotreban.

 

A za 4K rezoluciju smartphonea mogu samo dodati: ಠ_ಠ  (Look of Disapproval)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj tjeda

Informacija o 4k mobitelu je izmišljotina od strane, sada već bivšeg, Sony fansitea koji se predstavljao kao službeni. Tako da ćemo ostati još koje vrijeme bez budalaština tipa 4k na 5.5".

That's a job for... Lance Nutthrust!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj t
Phill kaže...

Informacija o 4k mobitelu je izmišljotina od strane, sada već bivšeg, Sony fansitea koji se predstavljao kao službeni. Tako da ćemo ostati još koje vrijeme bez budalaština tipa 4k na 5.5".

 Zasto je 4K budalastina, ako imam izbor izmedju 4K i full hd, svakako cu izabrati 4K. Samsung i LG 4K ekrani na mobovima gaze sve ostale, HTC je na rubu bankrota pa nemaju love za 4K i Sony mobilna divizija je u slicnom stanju.

12 godina
offline
Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj tjeda

Da se govori o televizoru, imalo bi smisla. Ovako je to cista budalestina, jer ko moze da razlikuje FHD i 4K golim okom? 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj t
gavranpero kaže...

Da se govori o televizoru, imalo bi smisla. Ovako je to cista budalestina, jer ko moze da razlikuje FHD i 4K golim okom? 

 Ivo Robić, očigledno!

15 godina
offline
Re: Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj t
Phill kaže...

Informacija o 4k mobitelu je izmišljotina od strane, sada već bivšeg, Sony fansitea koji se predstavljao kao službeni. Tako da ćemo ostati još koje vrijeme bez budalaština tipa 4k na 5.5".

 Evo izmišljotina i službeno predstavljena http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z5_premium_with_worlds_first_4k_screen_unveiled-news-13808.php

12 godina
neaktivan
offline
Prvi 4K mobitel i druge novosti koje će ovaj tjeda

Acer predstavio prvi Windows 10 Mobile flagship, sa dockom za Continuum.

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice