PSN se polako vraća online

poruka: 9
|
čitano: 1.861
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PSN se polako vraća online".
16 godina
offline
PSN se polako vraća online

a di su free igre majmuni i papci jedni koje su bile obecane {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 0:25 (4mal).
Moj PC  
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: PSN se polako vraća online
4mal kaže...

a di su free igre majmuni i papci jedni koje su bile obecane {#}

o čem ti?

16 godina
offline
PSN se polako vraća online
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 1:20 (4mal).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PSN se polako vraća online

ma to je fake 

nisu naveli nikakav izvor ,a ekipa sa reddita je pretrazil cijeli net i samo oni imaju tu vijest koja je donekle copy/paste onog iskaza kada je PSN bio 30 dana offline i kada smo dobili
infamous i littlebigplanet

Da je to istina bilo bi na njihovom(Sony) twitteru, a tamo nema niceg  

http://www.snabbox.org/
14 godina
offline
PSN se polako vraća online

Ove skupine su vjerojatno dio fanatika koji vjeruju da posto ej gaming zapoceo na PC-u da na njemu treba i ostati i protive se gaming konzolama koje su, ne mogu poreć, pljačka.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: PSN se polako vraća online
stirko55 kaže...

Ove skupine su vjerojatno dio fanatika koji vjeruju da posto ej gaming zapoceo na PC-u da na njemu treba i ostati i protive se gaming konzolama koje su, ne mogu poreć, pljačka.

Na ćemu će se netko igrati je svačiji osobni izbor i ne razumijem zašto bi nekome trebalo smetati gaming na konzolama. Također, slažem se da je igranje na konzolama preskupo i overpriced ali ne možeš to zvati pljačkom jer nitko od nikoga ne uzima novac na silu, tj. svatko tko želi igrati na konzolama dobro zna koliko to košta i sam odlučuje hoće li to platiti ili ne.

12 godina
offline
PSN se polako vraća online

da, sigurno te skupine imaju "plemenite ciljeve" kao objašnjenje svojih postupaka, ali, hakiranje takvih servisa je samo jedno - prikupljanje korisničkih podataka (kartice i računi), znači, samim time, pljačka.

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PSN se polako vraća online

Ma kojom je  to logikom igranje na konzolama overpriced? Za 3000kn kupiš gaming stroj koji ti 5-6 godina vrti skroz optimizirane igre. Nove igre na konzolama jesu nešto skuplje, ali svejedno...

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PSN se polako vraća online

Isto ima akcija i popusta na Live-u i PSN-u (uz šeranje na oba servisa) ko i na Steamu, tak da su to priče za malu djecu. Jedino ti mogu biti overpriced ako si zadrti pirat ili ako si totalno nesnalažljiva osoba.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 11:51 (Shai Hulud).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice