Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima 1070

poruka: 97
|
čitano: 15.264
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima 1070".
8 godina
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
Ovo s postotcima je trkeljanje bez ikakva smisla. Razgovara se o kartici koja košta 4-5 tisuća kuna i ne, nju ne kupuje prosječan korisnik računala koji se možda 10% igra (taj je korisnik laptopa koji košta dva puta manje od ove kartice). Kako si to dvoje uspio povezati mi je jasno, ali kako si na to dobio pet TUa i dvije zahvale je činjenica koja me jako zabrinjava. Svojevremeno sam tvrdio da nismo ništa gluplji od Nijemaca, samo nam treba malo reda u državi. Mislim da sam se prevario, nema nam pomoći...
Ja rekoh
14 godina
protjeran
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
Feudalac kaže...
Ovo s postotcima je trkeljanje bez ikakva smisla. Razgovara se o kartici koja košta 4-5 tisuća kuna i ne, nju ne kupuje prosječan korisnik računala koji se možda 10% igra (taj je korisnik laptopa koji košta dva puta manje od ove kartice). Kako si to dvoje uspio povezati mi je jasno, ali kako si na to dobio pet TUa i dvije zahvale je činjenica koja me jako zabrinjava. Svojevremeno sam tvrdio da nismo ništa gluplji od Nijemaca, samo nam treba malo reda u državi. Mislim da sam se prevario, nema nam pomoći...

Krasno bi bilo znati kome se obracas...

8 godina
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
Zna on. A nije da je puno postova u temi da se bas ne može povezati...
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
Zna on. A nije da je puno postova u temi da se bas ne može povezati...
Ja rekoh
14 godina
odjavljen
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
ansha kaže...
Feudalac kaže...
Ovo s postotcima je trkeljanje bez ikakva smisla. Razgovara se o kartici koja košta 4-5 tisuća kuna i ne, nju ne kupuje prosječan korisnik računala koji se možda 10% igra (taj je korisnik laptopa koji košta dva puta manje od ove kartice). Kako si to dvoje uspio povezati mi je jasno, ali kako si na to dobio pet TUa i dvije zahvale je činjenica koja me jako zabrinjava. Svojevremeno sam tvrdio da nismo ništa gluplji od Nijemaca, samo nam treba malo reda u državi. Mislim da sam se prevario, nema nam pomoći...

Krasno bi bilo znati kome se obracas...

 Si vidio kada ovu tipkicu "nadporuka"? Stisneš ju i voila...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
neaktivan
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
Dobio ovih dana od frenda na testiranje acer predator xb1 27 incni. 144herca koj se moze klokat na 165herca.. g-sync i jos cuda. Upario sa svojom gtx 1070 i jedino gdje sam osjetio neku razliku naspram mog starog della su pucacine.. i to nista ultra nebo i zemlja i te spike... Brutalna razlika je u samoj kvaliteti slike i to je cisti seks. Ovo sa hercima, syncom itd...mislim da je to malo prenapuhano sve skupa. Razlike ima kazem, ali po meni ne bas kako se prica.
12 godina
protjeran
offline
Re: Radeon RX Vega - stiže konkurencija GTX-ovima
Hostile kaže...
Dobio ovih dana od frenda na testiranje acer predator xb1 27 incni. 144herca koj se moze klokat na 165herca.. g-sync i jos cuda. Upario sa svojom gtx 1070 i jedino gdje sam osjetio neku razliku naspram mog starog della su pucacine.. i to nista ultra nebo i zemlja i te spike... Brutalna razlika je u samoj kvaliteti slike i to je cisti seks. Ovo sa hercima, syncom itd...mislim da je to malo prenapuhano sve skupa. Razlike ima kazem, ali po meni ne bas kako se prica.

 koji cpu imas?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice