Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

poruka: 10
|
čitano: 1.279
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug".
16 godina
offline
Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

opet kasnite ...vec sam pogledao 

 

odlicna epka ! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 17:34 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

Kao i uvijek odlicno! :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

umjesto da se jedan sat igram s larom croft u nekakvoj sovjetskoj instalaciji, ja gledam vas. ovo, jasno, nije javljanje (neka ostane rijetko kao i do sad) a ako platite 5 bitcoina 1 BTC (odn. 572,36 EUR, pohlepa nikamo ne vodi), otkrit ću vam gdje je i pod kojim imenom "pravi" komentar jepizode. u međudobu, čestitke majci što ne samo da trpi oca već je i rodila još jednog Petrica, e ne bi i budući naraštaji imali razlog za dekoriranje zidova udubinama (tzv. niše) od glave. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 18:59 (Ajar).
Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

Jesi procitao komentar o sebi na yt-u

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u
4mal kaže...

Jesi procitao komentar o sebi na yt-u

eo, sad sam. loš glas čuje se još dalje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 18:57 (Ajar).
16 godina
moderator
offline
Re: Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u
4mal kaže...

opet kasnite ...vec sam pogledao 

 

odlicna epka ! 

To su posebne privilegije pretplatnika našeg YouTube kanala! 

 

...
15 godina
offline
Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

prvi puta sam pogledao neki od vasih duljih videa i svida mi se atmosfera

 

s druge strane, rekao bih da ste s naprijmer s ransom ware temom premalo upoznati, a ovdje na forumu se nalazi tema s prilicnim brojem postova i podataka (a i imali ste navodno u bug-u cijelu temu o tome, koju nzalost nisam imao prilike procitat).

sudeci po informacijama s ovog foruma, isti se mogao pokupiti kroz reklame na sasvim legitmnim stranicama tipa jutarnji sto znaci da i nije tako bezazlen, isto tako ne aktivira se samim skidanjem vec sa delayem sto otezava njegovu detekciju itd.

o ostalim temama ni sam ne znam puno pa ne znam ni koliko su istinite informacije

 

po meni da se malo vise upoznate s temama emisija ima puno potencijala da bude dobra.  

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u
Mislim da su dečki sve dobro odradili a ovo drugo je više psihološki efekt koji i mene nekad udari. To je ono kad se poklopi da znaš malo više o nekoj temi od voditelja emisije pa ti se pojavi bunt u tebi: "jao kako ne znaš...". Obično to rade i pametnjakovići koji razumiju što si mislio reći ali te svejedno isprave da iskažu svoje znanje.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u

Zapravo se i ne razumijem bas toliko u tu temu, znam samo sto sam citao na ovom forumu; nisam nista dodatno istrazivao.

I ok, meni zapravo ne smeta, nisam toliko gledao emisiju radi informacija o tehnologiji vec se vuce po bug.hr/bug forumu pa me zanimalo na sta to lici, a prije sam bio i citatelj bug casopisa (imam negdje oko 80-100 brojeva, gruba procjena)

problem su vise oni sto ovdje dodu pokupit informacije i onda cuju nesto te misle da je to tocno, te onda ta informacija to nije :S

 

12 godina
odjavljen
offline
Rasprava o ransomwareu, HTC-u 10 i Snapchatu u Bug

Malo sam zbunjen, imaju dvije teme za isto

Čestite Dragane, no zanima me dal' se dobije 0.2 tog pićenca uz šalicu? Dal se smije znati koliko Drago diže na benču? Baš ga gledam, kao da je od stijene odvaljen  

Dobra epizoda, samo tako nastavite, al u onom dužem formatu!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice