Razer preuzeo THX

poruka: 26
|
čitano: 3.530
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer preuzeo THX".
11 godina
offline
Razer preuzeo THX

Ajme ne oni, sad će se praviti da su izmislili baš sav zvuk na svijetu...

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Razer preuzeo THX

Sad odjednom THX ima veze sa gamingom...

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Razer preuzeo THX
Vec vidim male bljestave zvucnike 3x3cm za 1000kn s thx certifikatom;)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
neaktivan
offline
Razer preuzeo THX

Logičnije bi mi bilo da ga je Agrokor kupio nego ovo. Otišao svijet u ...

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
Hocemo dobit RGB sound sada? XD
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Razer preuzeo THX

Ustvari, moglo je i gore, zamislite tek Beats da*shit THX. Wow!

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Razer preuzeo THX
Friday kaže...

Sad odjednom THX ima veze sa gamingom...

 moji zvucnici imaju THX certifikat i pravo su gejmerski... doom i ut najbolje zvuce :D

12 godina
offline
Razer preuzeo THX

"Učvršćivanje vodeće pozicije na tržištu.."

Mislim da sam nedavno vidio neki graf koji pokazuje da Logitech trenutno ima 10% više tržišta nego Razer.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Razer preuzeo THX
LudaRajcica kaže...
Friday kaže...

Sad odjednom THX ima veze sa gamingom...

 moji zvucnici imaju THX certifikat i pravo su gejmerski... doom i ut najbolje zvuce :D

 

Imaju i moji (Z5500) pa nije bas nesto...

Freak Show Inc.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Razer preuzeo THX
Moji Z906 su kul. Kao i burazovi 623
13 godina
offline
Razer preuzeo THX

Z-2300 nebi dao ni za šta! Samo se nadam da neće razer upropastit THX. Inače mi se ne sviđaju razerovi proizvodi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
Tonchek kaže...

Z-2300 nebi dao ni za šta! Samo se nadam da neće razer upropastit THX. Inače mi se ne sviđaju razerovi proizvodi.

 Ma THX je odavno upropašten, ako ne prije, onda u trenu kad su počeli bezveze dijeliti THX naljepnice za kućne zvučnike svakom tko da dovoljno para. Ekipa dodjeljuje certifikate bez ikakvih definicija šta točno taj certifikat znači... kojeg to smisla ima?

12 godina
offline
Razer preuzeo THX

o dao bi itekako  

znam da nisu mainstream niti cijene kao Z623/Z2300 ali da jednom čujete kad udari bas na Edifier S730 2.1 sistemu... 10" subwoofer, težak 20kg sa 150W (ostala 2 zvučnika svaki po 75W)... taman za razmontirat kuću i usput razdjevičit pola susjedstva.

samo jbg, to košta 500 zelembaća.

 

moji Z623 djeluju ko neozbiljna igračkica naspram njih.

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Razer preuzeo THX

Bogme brutalno izgledaju 

Kad bih imao para uzeo bi nešo od SVS, recimo: https://www.svsound.com/products/pb-1000

Naravno i odgavarajuće pojačalo i zvučnike, DAC, itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Razer preuzeo THX
Hornet_93 kaže...

 

 

moji Z623 djeluju ko neozbiljna igračkica naspram njih.

 

Z263 i Z5500 i jesu igracke...

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
Hornet_93 kaže...

o dao bi itekako  

znam da nisu mainstream niti cijene kao Z623/Z2300 ali da jednom čujete kad udari bas na Edifier S730 2.1 sistemu... 10" subwoofer, težak 20kg sa 150W (ostala 2 zvučnika svaki po 75W)... taman za razmontirat kuću i usput razdjevičit pola susjedstva.

samo jbg, to košta 500 zelembaća.

 

moji Z623 djeluju ko neozbiljna igračkica naspram njih.

Ma i taj Edifier je igračka. Je**li ih sateliti sa 3.5 inčnim srednjetoncem i frekventni odziv od 160 Hz!

 

Bitno samo da se ima basa na bacanje... Bezveze.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2016 18:54 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Razer preuzeo THX

Btw, može li mi netko objasniti kako može jedan proizvođač zvučnika biti u vlasništvu tvrtke koja certificira zvučnike, mjeri kvalitetu whatever? Nije li to lagani sukob interesa? K'o da Nvidia kupi Futuremark.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razer preuzeo THX
Mirko935 kaže...
Hornet_93 kaže...

o dao bi itekako  

znam da nisu mainstream niti cijene kao Z623/Z2300 ali da jednom čujete kad udari bas na Edifier S730 2.1 sistemu... 10" subwoofer, težak 20kg sa 150W (ostala 2 zvučnika svaki po 75W)... taman za razmontirat kuću i usput razdjevičit pola susjedstva.

samo jbg, to košta 500 zelembaća.

 

moji Z623 djeluju ko neozbiljna igračkica naspram njih.

Ma i taj Edifier je igračka. Je**li ih sateliti sa 3.5 inčnim srednjetoncem i frekventni odziv od 160 Hz!

 

Bitno samo da se ima basa na bacanje... Bezveze.

 

A jebiga, uvijek je nešto igračka naspram nečega. Ali slažem se, za iole kvalitetniji zvuk ipak treba malo dublje u novčanik. Mislim da se za 2-2.500kn može nać daleko kvalitetniji (polovno) kombo pojačalo+stereo koji će bilo koje pc spičere utabat u patos. Možda i za manje. Vjerujem da ovi lođiketići nisu daleko s cijenom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
lomba100 kaže...

 

A jebiga, uvijek je nešto igračka naspram nečega. Ali slažem se, za iole kvalitetniji zvuk ipak treba malo dublje u novčanik. Mislim da se za 2-2.500kn može nać daleko kvalitetniji (polovno) kombo pojačalo+stereo koji će bilo koje pc spičere utabat u patos. Možda i za manje. Vjerujem da ovi lođiketići nisu daleko s cijenom.

 Naravno da je, ali me živcira to što u takvim zvučnicima forsiraju woofere od 10" i slične gluposti, a za to što woofer svira do 120 Hz i još imaš rupu do 160 nikom ništa. I onda još takvi zvučnici imaju THX certifikat, a baš THX inače preporučuje crossover na 80 Hz, LFE kanali na surround formatima idu do toga itd. Tako da mi je cijela ta priča oko THX certifikata za kućne zvučnike, pogotovo ove za PC, totalno šuplja.

 

Slažem se za polovno. Samo je tužno što hrpa ljudi rađe kupi PC zvučnike sa THX certifikatima i sličnim besmislicama nego da istraži to područje kako treba i uzme nešto što pojede bilo koji PC zvučnik za dobro jutro. I ja sam bio jedan od takvih, zato i rantam. :D

16 godina
odjavljen
offline
Razer preuzeo THX

Meni su prije koji dan stigli moji Z5500 u dublin. Bome sam ih se pozelio. To su zvucnici koji dobro tresu i to je to. Malo za odvrnuti glazbu dok se sprema kuca ili za pogledati neki film (bolji su od zvucnika na TV-u, naravno). Ali tu prica staje...

I jos nesto - po mom iskustvu totalno su nepoderivi. Ja sam ih kupio polovne prije 5-6 godina (mozda i malo vise, ne znam). Od onda su prezivjeli brojne tulume gdje im je prakticki cupana dusa van. Uz to, spojeni su na TV i rade 15-20 sati svaki dan (izuzev zadnje godine dana). Apsolutno nista im nije. Za to kapa logitechu dolje.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
Friday kaže...

Meni su prije koji dan stigli moji Z5500 u dublin. Bome sam ih se pozelio. To su zvucnici koji dobro tresu i to je to. Malo za odvrnuti glazbu dok se sprema kuca ili za pogledati neki film (bolji su od zvucnika na TV-u, naravno). Ali tu prica staje...

I jos nesto - po mom iskustvu totalno su nepoderivi. Ja sam ih kupio polovne prije 5-6 godina (mozda i malo vise, ne znam). Od onda su prezivjeli brojne tulume gdje im je prakticki cupana dusa van. Uz to, spojeni su na TV i rade 15-20 sati svaki dan (izuzev zadnje godine dana). Apsolutno nista im nije. Za to kapa logitechu dolje.

Susjedna ti država ima dosta dobrih proizvođača zvučnika (B&W, KEF, Monitor Audio, Wharfedale, Mission...) tako da vjerujem da ti neće biti teško naći nešto kad se poželiš malo upgradeati sa PC speakersa.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Razer preuzeo THX
Mirko935 kaže...
Susjedna ti država ima dosta dobrih proizvođača zvučnika (B&W, KEF, Monitor Audio, Wharfedale, Mission...) tako da vjerujem da ti neće biti teško naći nešto kad se poželiš malo upgradeati sa PC speakersa.

 

Ovo mi je tiha patnja vec jako dugo:

 

https://www.amazon.com/M-Audio-M3-8-Active-Monitor-Speaker/dp/B00EJ33P38?th=1

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
Friday kaže...

 Nisi ni ti baš skroman, ha? 700 dolarčića, lepo, mnogo lepo

Ali ako imaš mjesta, šta ne pogledaš neke floorstandere?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Razer preuzeo THX
Mirko935 kaže...

 Nisi ni ti baš skroman, ha? 700 dolarčića, lepo, mnogo lepo

Ali ako imaš mjesta, šta ne pogledaš neke floorstandere?

 

Radije bih uzeo to nego neku dobru grafu. Mislim da su to bolje ulozeni novci.

 

Zena me jebe za svaku sitnicu (u smislu vizualnog dojma), kad bih uzeo neku veliku skalameriju vjerojatno bi i mene i to izbacila u supu.

Ovi su dovoljno mali a opet mocni. Za staviti ih uz monitor i gustati u dobroj ziki.

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razer preuzeo THX
Friday kaže...
Mirko935 kaže...

 Nisi ni ti baš skroman, ha? 700 dolarčića, lepo, mnogo lepo

Ali ako imaš mjesta, šta ne pogledaš neke floorstandere?

 

Radije bih uzeo to nego neku dobru grafu. Mislim da su to bolje ulozeni novci.

 

Zena me jebe za svaku sitnicu (u smislu vizualnog dojma), kad bih uzeo neku veliku skalameriju vjerojatno bi i mene i to izbacila u supu.

Ovi su dovoljno mali a opet mocni. Za staviti ih uz monitor i gustati u dobroj ziki.

 Slažem se s prvim dijelom. :)

 

A za ovo drugo, samo joj trebaš pokazati prednosti kvalitetnijih zvučnika i smekšat će se. Onda samo naći neke koji nisu strašno ružni i uklapaju se bojom u njenu ideju i bit će dobro. Iz iskustva pričam hahaha

 

Naravno, ne mislim da su ovi loši ni ništa, ali ipak je to više cool kad lijepo metar visok zvučnik stoji u dnevnoj sobi :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 10:24 (Mirko935).
15 godina
offline
Re: Razer preuzeo THX
Mirko935 kaže...
Friday kaže...
Mirko935 kaže...

 Nisi ni ti baš skroman, ha? 700 dolarčića, lepo, mnogo lepo

Ali ako imaš mjesta, šta ne pogledaš neke floorstandere?

 

Radije bih uzeo to nego neku dobru grafu. Mislim da su to bolje ulozeni novci.

 

Zena me jebe za svaku sitnicu (u smislu vizualnog dojma), kad bih uzeo neku veliku skalameriju vjerojatno bi i mene i to izbacila u supu.

Ovi su dovoljno mali a opet mocni. Za staviti ih uz monitor i gustati u dobroj ziki.

 Slažem se s prvim dijelom. :)

 

A za ovo drugo, samo joj trebaš pokazati prednosti kvalitetnijih zvučnika i smekšat će se. Onda samo naći neke koji nisu strašno ružni i uklapaju se bojom u njenu ideju i bit će dobro. Iz iskustva pričam hahaha

 

Naravno, ne mislim da su ovi loši ni ništa, ali ipak je to više cool kad lijepo metar visok zvučnik stoji u dnevnoj sobi :)

 Konačno nabaviš nešta pošteno, počneš slušat stvari koje si čuo milijon puta, i - odjednom čuješ neke stvari/tonove koje nikad prije nisi čuo! Jeb*no!

 

Audio, fala kur*u, kad nabaviš nešta kvalitetno, ne moraš odma iduće godine mijenjat. Imam pojačalo 10ak godina 2x60w koje je i dan danas fantastično.

 

A što se tiče žena... Moja kad je ponovo čula zvuk iz TV zvučnika (čistio pojačalo) rekla je da je zvuk katastrofa! A nekad prije joj je i to bilo dobro. Tako da, s konja na magu nikako hehe

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice