Razerov Blade Stealth prijenosnik podržava vanjske

poruka: 4
|
čitano: 1.088
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razerov Blade Stealth prijenosnik podržava vanjske".
10 godina
offline
Razerov Blade Stealth prijenosnik podržava vanjske
Koja glupost, pa radije si uzeti desktop mašinu.
Al dok ima budala lako je prodavati muda pod bubrege.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Razerov Blade Stealth prijenosnik podržava vanjske

ovo je totalni promasaj gaming laptopa. stave laptop bez graficke koji ce kostat ko zlato i onda jos moras uzet ovo sranje od pola metra i 5 kila koje ima graficku. kakva je tu prenosivost? gdje mozes nosit to cudo? nigdje, mozes ga drzat doma i doma gejmat, a laptop mozes nosit i igrat tetris. nije li to onda ko da kupis pc za 5 tisuca kuna i neki ultrabook, za manje novaca dobijes dobru gaming masinu i super prenosivi laptop.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Razerov Blade Stealth prijenosnik podržava vanjske

to sto vi ne vidite primjenu ne znaci da ona ne postoji.

prvo, ovo nije 'gaming' laptop, ovo je ultrabook, a mislim da mu je cijena od $1000 ok za sve ono što nudi.

drugo, vrlo bitna stvar je da vanjska jedinica (Core) koju su napravili koristi ThunerBolt 3, što znači da bi u teoriji trebala biti kompatibilna i sa drugim laptopima koji imaju TB3 (to ovisi o BIOS-u, driverima, OS-u i ostalom...); bit će zanimljivo vidjeti kako su riješili Plug 'n' Play, hoće li se Windows rušiti i slično (X bi se vjerojatno srušio čim primakneš kabal xD).

treće, napokon dobijamo bolju iskoristivost dostupnih tehnologija i bolje korištenje visokopropusnih kablova (jedan kabal za sve) i nadam se da će ovakav koncept zaživjeti i među drugim proizvođačima.

 

ne vidite primjenu ovoga jer koristite samo jedan PC za igranje i to je sve što radite (ako imate ultrabook ili nešto slično onda je to samo za internet). nemate pojma kolika je patnja stalno prebacivati se s jednog uređaja na drugi dokumente, slike, mailove i slično. mislim da bi svakom studentu ovo bilo rješenje svih briga.

 

osobno, ovo bi mi bilo fantastično (još kad bi radilo sa Linuxom xD) jer imaš jedan uređaj koji može izdržati čitav radni dan na bateriji (nekih 8 radnih sati) a toliko je lagan da niti ne osjetiš. a onda kad dođeš kući (bilo s faksa, posla, kafića, nebitno), spojiš jedan kabal i preko njega dobiješ Ethernet, miš, tipkovnicu, veliki monitor, eksterni HDD, sve što ti treba i još uz to imaš i bolju grafičku da možeš malo i odigrati. cilj "docka" nije vući ga sa sobom, isto kao što ni svoj PC ne vučeš nigdje, nego ga imati stacionarnog. ljudi koji žele 'gaming' ultrabook su nerealni...

 

treba biti realan, CPU je preslab za neke zvjerske grafičke, ali će dobro doći i ljudima koji žele spojiti više monitora i slično. treba sačekati cijenu, vidjeti kako radi u praksi, koliko je sve to stabilno, ali nadam se da ovo neće biit jedini ovakav uređaj i da ćemo ih viđati sve više i više.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Razerov Blade Stealth prijenosnik podržava van
Dementor kaže...

treba biti realan, CPU je preslab za neke zvjerske grafičke, ali će dobro doći i ljudima koji žele spojiti više monitora i slično. treba sačekati cijenu, vidjeti kako radi u praksi, koliko je sve to stabilno, ali nadam se da ovo neće biit jedini ovakav uređaj i da ćemo ih viđati sve više i više.

Upravo u ovom i je problem, prodaju muda pod bubrege. 

 

Reklamiraju sve kao neku gaming masinu, na kojoj se bas i neces naigrat (s obzirom kolko si para ulozio).

 

Ako na svoj ultra book zelis spojit vise monitora (ili prosirit portove), radi produktivnosti, postoje jeftinija (i provjerena) rijesenja.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice