Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standard i

poruka: 7
|
čitano: 1.542
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standard i ".
13 godina
offline
Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standard i
Mh.. nekak su mi ni sim ni tam.. model bez citaca prsta, svasta.. 16mp prednja kamera, a jos straznje nisu usavrsili, manja baterija nego na trojci.. bez zastite ekrana , vode..
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standar
To je low end uredjaj, tako da to sve sto ti ocekujes nije za ovaj segment.
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standar
Trenutno imam doma 5 xiaomijevih telefona, tocno znam sto ocekujem od note serije. Mozda je moj prvu post nespretno srocen, na brzinu.

Dakle , slabiji model mi je pre slab za danasnje pojmove , sa obzirom na cijenu. Krajnja cijena sa dostavama i izbjegavanjima poreza nece biti ispod 100, 110$. I jos bez fingerprinta (osobno, nikad vise mob bez njega).

Skuplji model mi pak nudi premalo za novi model note serije, osim ogromne selfi kamere , meni osobno beskorisne.

Naravno, stav je osoban, nekome ce sigurno odgovarati neki od modela.
12 godina
offline
Re: Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standar

Ovo je note 5A, vjerovatno će se izdati i note 5 sa jačim hardverom.

Kako god bilo, preveliku fragmentaciju modela prave, pati im podrška zbog toga i polako me odbijaju kao marka.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standar
Meni se nimalo ne svida sto su presli na snapdragon 400 seriju sa 600, ja imam redmi note 4 sa snapd 625 i mogu reč sam riječi hvale sa obzirom na uloženo dobiveno... Ovo bi bio napredak jedino ako su složili OIM kak spada, al sumnjam da jesu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standard i

trebao bi doći pravi note 5 (ne A) sa SD 630, adreno 508, 4gb ram, 16mp sony stražnja kamera, 3800mah baterija sa QC 4.0. nakon dolaska note 5, kroz 6 mj - godinu vjerojatno će stići i 5X ili Pro sa kakvim minornim poboljšanjima ili varijacije sa Meditek ili Snapdragon procovima... jbg, fragmentiraju bez potrebe

What could possibly go wrong?
 
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Redmi Note 5A stigao u dvije inačice - Standar
Ovo nit tu nit tam. Imam 3 njihova uređaja, i po svemu sam njihov fanboy, ali ova frangmentacija je bezveze. Bolje da imaju manje uređaja a da se više brinu oko njihove podrške. Ovako je dobra ponuda u početku, ali kasnije je kao i svaki drugi Android, a očekivao sam bolje od njih😕😑
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice