Reklama godine snimljena je u Rijeci

poruka: 19
|
čitano: 4.522
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reklama godine snimljena je u Rijeci".
14 godina
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

mrak reklama.....nesto novo za promjenu i snimana u Rijeci,sta ces bolje.....

Moj PC  
37 0 hvala 4
12 godina
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

Fora reklama. Reklama godine? Tesko. 

 
4 23 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
BlueMax kaže...

Fora reklama. Reklama godine? Tesko. 

Koja je po tebi reklama godine?

11 godina
offline
Reklama godine snimljena u Rijeci

super je reklama, znaš koliko je dobra kad je poželiš pogledat još jednom, dva, puta ... i to ne zbog scenografije kojom svaki dan prolazim {#}. bravo za reklamu{#} i Forzza Fiume !!!

Forzza Fiume !!!
Moj PC  
12 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

Kada su zbog snimanja neke honde zatvorili cestu u sred grada mislio sam da ih treba za j.... objesit...

 

Ali ovo !


Od ideje pa do nacina realizacije...

 

Evo i linka o montazi

potpis :D
Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci

Koja je po tebi reklama godine?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci

Vau koja reklama, ostao sam paf. I ne bojte se bugovci necu iskljuciti adblocker, adblocker pro, adblock plus i no script, a vi samo sibajte reklame. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
Da se razumijemo, dijelovi reklame su snimani i u Ljubljani. Ali svejedno, jako lijepa reklama s najdražim gradom :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
Cromaki kaže...

Koja je po tebi reklama godine?

Nismo vise u 2012. godini...

2014. je !

potpis :D
14 godina
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

zanimljiva ideja, ali realizacija je mogla biti bolja. Nedostaje neke dinamičnosti. Starije Civice sam uvijek doživljavao kao automobile za wannabe racere koji se snažno čuju a slabo idu, Type-R u ovoj reklami mi ostavlja upravo takav dojam.

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

da, ok je ideja... ali auta tu nema... :))))))

 

 

diss...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 23:31 (W1ck3d8u2z).
 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
jozef kaže...

zanimljiva ideja, ali realizacija je mogla biti bolja. Nedostaje neke dinamičnosti. Starije Civice sam uvijek doživljavao kao automobile za wannabe racere koji se snažno čuju a slabo idu, Type-R u ovoj reklami mi ostavlja upravo takav dojam.

Stariji Civici nisu bili wannabe raceri, već su se od njih pravili opasni race auti, i nikako nisu išli slabo, za svoju klasu. Nekoliko godina pričaju da bi Type R mogao biti najbrži FWD auto na Ringu, bez modifikacija. Kao okoriješli hondaš, ne vjerujem da će im to poći za rukom, iako bih volio. 

 

W1ck3d8u2z kaže...

da, ok je ideja... ali auta tu nema... :))))))

 

 

diss...

Ne, ovo je kočija. Samo je jedan auto na svijetu, i to R8. To majstore. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.11.2014 0:31 (turbojc).
15 godina
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

"Skoro svi smo alergični na bombardiranje reklamama, osobito ako se emitiraju preko medija na kojem ih je nemoguće izbjeći (poput televizije ili radije) bez promjene programa."

 

Tipfeler već u prvoj rečenici.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
Penryn kaže...
BlueMax kaže...

Fora reklama. Reklama godine? Tesko. 

Koja je po tebi reklama godine?

Novozelandska za sigurnost u prometu, ali nebitno.

Dva filmica snimana na istim lokacijama kojima se radnja prati a korisnik prebacuje izmedju jednog i drugog. Ne mogu se sad tocno sjetiti kad ali ovo sam vec vidio. I to je takodjer bilo prebacivanje dan/noc.

 

Najveci problem ove reklame je sto se moze "dozivjeti" samo na racunalu. Cak ni na mobitelu ne radi. Trebali su napraviti da se moze i na mobitelu prebacivati. Naravno ne da se podize virtualna tipkovnica i pritiska slovo "R", ali iskoristiti kakav senzor pa da se prebacivanje vrsi sa knock on screen, screen rotate ili slicno. Za TV kao ipak najjaci reklamni medij morat ce se izrezati i namontirati u obicnu "dr. Jekyll and mr. Hyde reklamu koja po nicemu nije posebna.

 

Uz sve navedeno meni je reklama super i sa malo patriotizma stavit cu je u vrh ali tesko da ce je proglasiti reklamom godine.

12 godina
odjavljen
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

Ima jos netko problema sa pokretanjem ovoga?

Imam najnoviji Firefox i vjecito je zapelo na loading

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
turbojc kaže...
jozef kaže...

zanimljiva ideja, ali realizacija je mogla biti bolja. Nedostaje neke dinamičnosti. Starije Civice sam uvijek doživljavao kao automobile za wannabe racere koji se snažno čuju a slabo idu, Type-R u ovoj reklami mi ostavlja upravo takav dojam.

Stariji Civici nisu bili wannabe raceri, već su se od njih pravili opasni race auti, i nikako nisu išli slabo, za svoju klasu. Nekoliko godina pričaju da bi Type R mogao biti najbrži FWD auto na Ringu, bez modifikacija. Kao okoriješli hondaš, ne vjerujem da će im to poći za rukom, iako bih volio. 

 

W1ck3d8u2z kaže...

da, ok je ideja... ali auta tu nema... :))))))

 

 

diss...

Ne, ovo je kočija. Samo je jedan auto na svijetu, i to R8. To majstore. 

 

Više-manje da...

16 godina
offline
Reklama godine snimljena je u Rijeci

Dakle, preko dana brizni otac iz Rijeke, a preko noci pljacka po Londonu. Bas krasno, predrasude o Balkancima i istocno Evropljanima :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
Igor101 kaže...

Dakle, preko dana brizni otac iz Rijeke, a preko noci pljacka po Londonu. Bas krasno, predrasude o Balkancima i istocno Evropljanima :)

Ljubljana, Trst, London i Rijeka ...

Koliko znam :D

potpis :D
16 godina
offline
Re: Reklama godine snimljena je u Rijeci
Igor101 kaže...

Dakle, preko dana brizni otac iz Rijeke, a preko noci pljacka po Londonu. Bas krasno, predrasude o Balkancima i istocno Evropljanima :)

On je undercover cop, jer kad specijalci hapse provalnike on ne bježi već skuliran izlazi iz auta u stilu ''eto vam ih''.

Isto tako, dnevna vožnja mi djeluje kao slijedeći dan jer prolaze onaj skršeni auto, znači akcija je bila noć prije a on slobodan čovek bre.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice