Reklame stižu na SoundCloud

poruka: 3
|
čitano: 977
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reklame stižu na SoundCloud".
13 godina
offline
Reklame stižu na SoundCloud

Pa kaže

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Reklame stižu na SoundCloud

Ja neću reklame, ali neću niti ništa plaćati, ja hoću sve džabe, hoću džabe filmove, hoću džabe programe, hoću džabe igre, hoću džabe poslužitelja, hoću sva ta sranja džabe, dok ne crknu oni koji to rade, a plaćati ću prave stvari i prave poslove, plaćati ću krumpir, odštopavanje WC-a, ćevape i pivu, e da, ali posve druga stvar je moj posao, za to očekujem puuuuuno novaca, jer tu je ipak riječ o meni. Badava neka rade drugi, za mene. A kreativne budale, ako žele novce, neka uzmu motiku u ruku i počnu raditi pravi posao, neka nešto kopaju, nešto sade, tako nešto, nešto što stvarno vrijedi i što je normalno platiti. Ja sam jako progresivan i mrzim kapitalizam. Jedini pravi posao je seljački posao, sve ostalo je preseravanje koje ne treba platiti. A joj, moram prestati pisati da doktor ne vidi da sam ponovo na internetu. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 9:46 (rjakopec).
 
3 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reklame stižu na SoundCloud
rjakopec kaže...

Ja neću reklame, ali neću niti ništa plaćati, ja hoću sve džabe, hoću džabe filmove, hoću džabe programe, hoću džabe igre, hoću džabe poslužitelja, hoću sva ta sranja džabe, dok ne crknu oni koji to rade, a plaćati ću prave stvari i prave poslove, plaćati ću krumpir, odštopavanje WC-a, ćevape i pivu, e da, ali posve druga stvar je moj posao, za to očekujem puuuuuno novaca, jer tu je ipak riječ o meni. Badava neka rade drugi, za mene. A kreativne budale, ako žele novce, neka uzmu motiku u ruku i počnu raditi pravi posao, neka nešto kopaju, nešto sade, tako nešto, nešto što stvarno vrijedi i što je normalno platiti. Ja sam jako progresivan i mrzim kapitalizam. Jedini pravi posao je seljački posao, sve ostalo je preseravanje koje ne treba platiti. A joj, moram prestati pisati da doktor ne vidi da sam ponovo na internetu. 

Komentar ti uoće nije na mjestu.
Jel tvoj problem što ne želimgledati reklame?
Ako mi se budu prikazivale reklame (i pored APB-a), vjerojatno će biti ad-free opcija za kupiti na Soundcloudu.

Ako bude, kupujem.

 

Čisto da ti srce bude na mjestu.

Živo me zanima što ti sve na internetu plaćaš.  

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice