Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formule 1

poruka: 11
|
čitano: 1.687
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formule 1".
12 godina
offline
Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formule 1

V10 3.0, kraj priče.

 

FF !

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formule 1

Vidi se da ga je nacrtao neki dizajner, a netko tko se kuži u F1

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul
dejo6 kaže...

Vidi se da ga je nacrtao neki dizajner, a netko tko se kuži u F1

 "... a ne netko tko se kuži u F1"?

 

1340 KS na 600 kg? Nesto sumnjam da ovaj bolid ima downforce za takav odnos snage i mase...

I ja mislim da niko ko je iz trkaceg svijeta nije imao ikakav uticaj na ovu konstrukciju.....

11 godina
offline
Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formule 1

F1 znalci, bolji od Renaultovih....

 

samo na BUG forumu :D

 
13 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formule 1

Renault ne zna napraviti kompetitivan bolid za 2017. 20127. da ne spominjem 

 
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul
Predator003 kaže...

Renault ne zna napraviti kompetitivan bolid za 2017. 20127. da ne spominjem 

 Pa kaj je tu cudno ? Prosle sezone ga je imo samo Mercedes :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul

Ja budučnost Formule 1 vidim u bespilotnom upravljanju, tj udaljeno upravljanje. Da se spriječi pogibanje i teško nastradavanje vozača. Mogu navesti primjer 17 godišnjeg Billya Mongera koji  je ostao bez noge i tko zna kakve posljedice bude još imao jer je trenutno u induciranoj komi. 

https://www.tportal.hr/sport/clanak/stravicna-nesreca-na-uskrsnjoj-utrci-sokirala-veliku-britaniju-20170416

 

 

14 godina
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul
Markić7 kaže...

Ja budučnost Formule 1 vidim u bespilotnom upravljanju, tj udaljeno upravljanje. 

 šališ se ? 

12 godina
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul
Markić7 kaže...

Ja budučnost Formule 1 vidim u bespilotnom upravljanju, tj udaljeno upravljanje. Da se spriječi pogibanje i teško nastradavanje vozača. Mogu navesti primjer 17 godišnjeg Billya Mongera koji  je ostao bez noge i tko zna kakve posljedice bude još imao jer je trenutno u induciranoj komi. 

https://www.tportal.hr/sport/clanak/stravicna-nesreca-na-uskrsnjoj-utrci-sokirala-veliku-britaniju-20170416

 

 

Tko ga je tjerao da vozi ?

Vrhunski vozači su vrhunski plaćeni i dobro znaju kakve ih opasnosti očekuju za upravljačem, da ne govorimo da današnji F1 bolidi mogu izdržati strahovite udare, primjer je Alonsovo izljetanje prošle sezone :

Ne vjerujem da je budućnost motosporta u daljinskom upravljanju ili nedaj bože autonomni bolidi :).

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul

FYI top dizajneri iz automobilske industrije znaju puno više o povezanoj tehnologiji (strojarstvu, fizici, elektronskim i sigurnosnim sustavima, materijalima i proizvodnim procesima... ) nego svi mi zajedno ovdje na forumu. Vi stvarno mislite da se automobili oblikuju napamet?!

15 godina
offline
Re: Renault ima odvažnu viziju za budućnost Formul

Stvar je što to nije automobil. To je reklama za renault i napravljen je da lijepo izgleda.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice