Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2

poruka: 9
|
čitano: 1.393
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2".
8 godina
odjavljen
offline
Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2

Pa vise mi se svidja prvi koji i imam. Klasicni elegantni izgled....

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2
Meni i dalje nije jasno ČEMU SMARTVAČ?
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
1 3 hvala 0
10 godina
offline
Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2

Meni je zanimljivo da svi danas proizvodi koji se tiču gear opreme dolaze uvijek u varijanti naračaste boje.

Sada ne znam jel' to posljedica onih survival spika od B.Grylls, al' samo zamjetio da kada se radi o sportskoj, planinarskoj, survival opremi uvijek proizvođači imaju u svojoj ponudi i naračastu boju.

 

Lajkam tu furku sa orange bojom, mada osobno uvijek ako mogu izaberem drugu boju.

Znam, znam, oragne boja bolje se zamijeti ako se takav jedan gadget zagubi u prirodi.

Al' ipak osobno mi je to prekričava boja.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2
hakintosrh kaže...
Meni i dalje nije jasno ČEMU SMARTVAČ?

Da lakše i brže vidiš notifikacije, da možeš odgovoriti na poruku, na brzinu provjeriti kalendar, vremensku prognozu itd., ponekad se i javiti na poziv bez da moraš vaditi mobitel iz džepa/torbe ili ga tražiti po kući, za razne oblike fitness trackinga, potrošene kalorije, trčanje/hodanje/bicikliranje s GPS-om i HR monitoringom itd.

 

Nije da ne bih mogao živjeti bez smartwatcha, ali stvarno je super stvar.

7 godina
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2

Torrent, kakve opcije bluetooth spajanja ima? Jel ti se zna desit da ti povuće media sound? Imam bluetooth slušalice pa me zanima da nebi to zezalo.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2
Na kakve opcije mislis? Recimo mob mi je istovremeno povezan na sat i car bt i sve radi uredno. Kako mislis povuce? Testiracu samo reci sta konkretno...
7 godina
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2

Recimo isprobao sam istovremeno povezati bluetooth slušalice i bluetooth sat te mi se dešavalo da se gubi konekcija sa satom kad uključim slušalice.

Nakon nekog istraživanja sam vidio da se u postavkama "paired bluetooth device" automatski aktivira opcija "media audio" na sata iako je isključim te nakon što mi se povežu slušalice one to iskoriste te odspoji sat.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2

Vrtim androdi wear 2 beta i android 7.1.2 na mobu i povezivanjem na bt u autu ne gubi konekciju sa satom. Barem ja nisam primijetio. Uredno radi sve....Zavibrira kad izgubi konkeciju. Nexus 6p i huawei wach...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Renderi Huaweijevog pametnog sata - Watch 2
Narancasta boja je lako upadljiva i koristi se za proizvode koji se koriste u prirodi u svrhu bolje vidljivosti.Lako je izgubiti nesto zeleno,smedje ili crno.U ovom slucaju je to samo dizajnerski trik.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice