Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha

poruka: 6
|
čitano: 849
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha".
14 godina
neaktivan
offline
Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha

Jel se mogu onda reoblikovati il je to to?

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha
crazy_luđak kaže...

Jel se mogu onda reoblikovati il je to to?

u videu je receno da je postupak permanentan, sto je sasvim uredu, nisu slusalice nesto sto se mjenja sa frendovima....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha
Dobro pa nisu skupe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha
Foz-matija kaže...
Dobro pa nisu skupe.

 sto ti je to za nas standard! nismo mi siromasni i stari jenglezi :)

16 godina
online
Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha

Ovo nije potpuno nova stvar. Ultimate Ears su doduše skuplje, ali mislim da ima rešenja i po sličnoj ceni. Ne bih unapred dao $220 za slušalice firme koja još nije isporučila tržištu ni jedan jedini par - lepo je što će biti oblikovane prema mojim ušima, ali džaba ako će zvučati kao slušalice od $30.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Revols slušalice prilagođavaju se obliku uha
Ivan(4) kaže...

Ovo nije potpuno nova stvar. Ultimate Ears su doduše skuplje, ali mislim da ima rešenja i po sličnoj ceni. Ne bih unapred dao $220 za slušalice firme koja još nije isporučila tržištu ni jedan jedini par - lepo je što će biti oblikovane prema mojim ušima, ali džaba ako će zvučati kao slušalice od $30.

 Ma custom in ear monitori postoje već desetljećima, samo što moraš ići kod otorinolaringologa da ti uzme otisak uha pa onda naručiš. Malo je blesav članak što piše da su ovo prve slušalice koje se prilagođavaju obliku uha korisnika. Baš gledam, ima i rješenja da samo kupiš nastavke (ear tips, jel, ne znam kako bolje prevesti) bez samih slušalica za 100-200 USD.

 

Ovo zvuči zanimljivo, i relativno je jeftino, pohvalno je što kažu da će podržavati aptX i da surađuju s Onkyom (koji nije baš poznat po slušalicama nego po audio elektronici, pojačalima i recieverima; slušalice rade tek par godina, ali ajde, nešto o zvuku znaju), ali ne volim ove startupe kad tako ispričaju neku priču s tako malo konkretnih informacija. Kako funkcionira ovo, tj. kakav je taj materijal i na koji način se aktivira ovaj proces stvrdnjivanja preko aplikacije? Koliko je dobro u usporedbi s profesionalno napravljenim nastavcima? Koliko buke, u dB, blokira? Specifikacije zvučnika koji su unutra? Hrpa bitnih pitanja bez odgovora. Tako da mi zvuči kao još jedna prazna priča, ali vidjet ćemo, možda se varam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2016 17:18 (Mirko935).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice