Riješi zagonetku i osvoji računalo

poruka: 25
|
čitano: 5.761
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Riješi zagonetku i osvoji računalo".
11 godina
protjeran
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

prvo pitanje:

Kvaliteta naših proizvoda dokazana je bezbroj puta. Naši korisnici su nam na prvom mjestu, za njih nam ništa nije teško 


dfaq? 

Moj PC  
15 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

A što je s onima koji ne koriste Facebook??

 

 

bor4c - human geek, level 32, technosexual, neutral good
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
bor4c kaže...

A što je s onima koji ne koriste Facebook??

 

 

Nikad nije kasno da napraviš svoj korisnički račun  {#}

11 godina
protjeran
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
Bravo, asocijacija pogođena. Znaš li konačan odgovor?
Prikaži pitanja



i opet mi postavljeno isto pitanje haha 
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 20:07 (cr8).
13 godina
neaktivan
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

I sto je tu zagonetka? Zvuci mi vise kao njihov neki slogan

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Kvaliteta naših proizvoda dokazana je bezbroj puta. Naši korisnici su nam na prvom mjestu, za njih nam ništa nije teško napraviti :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Glupost.... kao da u RH samo Zagreb ima trgovinu koja ima laptope s win8......mislim svaka cast igra na mjestu....al nek links pocme mislit malo i na one koji nisu iz Zagreba...i ti ljudi kupuju u njihovim trgovinama....

Opali HVALA ↓↓↓
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 20:11 (jocommb).
Moj PC  
17 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
jocommb kaže...

Glupost.... kao da u RH samo Zagreb ima trgovinu koja ima laptope s win8......mislim svaka cast igra na mjestu....al nek links pocme mislit malo i na one koji nisu iz Zagreba...i ti ljudi kupuju u njihovim trgovinama....

Izgleda da Microsoft nema para za nagradnu igru na područije cijele Hrvatske. {#}

15 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

ja sam si na kuću instaliral windows pvc + rolete pack 1 i delaju k'o vurica. {#}

Moj PC  
27 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo

može pomoć?

14 godina
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
Ajar kaže...

ja sam si na kuću instaliral windows pvc + rolete pack 1 i delaju k'o vurica.  {#}

  Lol; jesi me nasmijao a imao sam stvarno težak dan, svaka čast. :)

bug caruje, um klade valja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
daan_mark kaže...

može pomoć?

lajkaš stranicu(nažlost moraš),odeš pokaži pitanje i riješiš.

Hint:napraviti.

Tako rješavaj 5 dana od tih rješenja složi konačan odgovor i zaputi se do Linksa gdje upiši kod u laptop i dok si reko keks tvoj je.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 22:16 (Ikarus01).
14 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

A dobro pustite neka sami rješavaju ako sam ja ovako glup mogao nastaviti niz mogu i oni kvragu. ;)

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
Oldy kaže...

A dobro pustite neka sami rješavaju ako sam ja ovako glup mogao nastaviti niz mogu i oni kvragu. ;)

A nemoj mi reci da se bojis da ti netko ne uzme nagradu jos to s OEM windowsima 8,vidim da se stvarno ljudi polakome u staroj dobi. {#} No hard feelings{#}

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 22:27 (Ikarus01).
14 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Ma ne nema problema imam osmicu 3 mjeseca imam original key.... Nije mi neophodno hardwerski nego smatram da svatko može nastaviti dotičnu rečenicu; samo to. :)

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
Oldy kaže...

Ma ne nema problema imam osmicu 3 mjeseca imam original key.... Nije mi neophodno hardwerski nego smatram da svatko može nastaviti dotičnu rečenicu; samo to. :)

Je al ja sam se mučio 3 minute s tim jer ja nikad ne govorim "napraviti za" nekoga u normalnom govoru već učiniti.Pa sve gledam kako neće učiniti,i onda si pomislim,a onda je valjda napraviti.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
11 godina
neaktivan
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Hvala na pomoći.

 

Problem je što su stavili osam (8) točkica i na tom principu sam gradio asocijacije, a ono je rješenje od devet slova.

 

Neka sljedeći put bolje broje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 22:38 (daan_mark).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Ne znam vidiš zanimljivo; meni uopće nije palo na pamet učiniti, nego upravo napraviti kako bih i inače rekao/napisao.... Ali ja sam ti iz Zg mi ti ionako sve krivo govorimo/pišemo tako bar kažu....  {#}

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
Oldy kaže...

Ne znam vidiš zanimljivo; meni uopće nije palo na pamet učiniti, nego upravo napraviti kako bih i inače rekao/napisao.... Ali ja sam ti iz Zg mi ti ionako sve krivo govorimo/pišemo tako bar kažu.... {#}

I ja sam iz Zg i krivo sam se izrazio(cesta navika inace) i ja cesto govorim napraviti mjesto uciniti no mislio sam da ce marketing ipak staviti uciniti.

No sad moram prekinuti ovu raspravu jer ispadam stvarno ko snob i tezak grammar-nazi,a to mi nije ni najmanja namjera.

Da iskreno priznam malo se bojim i ove novemberske revolucije TD-ova na forumu i strah me i za mojih pola zvjezdice što imam.{#}.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Meni u staroj dobi kako si napisao, hvala ti; stvarno nisu važne zvjezdice na forumu a ti čuvaj svoju ne daj je nikome kada ti je toliko važna. :)

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
Oldy kaže...

Meni u staroj dobi kako si napisao, hvala ti; stvarno nisu važne zvjezdice na forumu a ti čuvaj svoju ne daj je nikome kada ti je toliko važna. :)

Ma šalim se naravno nek i nju uzmu,da ti pravo kažem ljepša mi je prazna nego puna.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
15 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

pazi ti nagradne igre...pa nije zagreb centar svijeta pfff

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Riješi zagonetku i osvoji računalo
jeli zna itko odgovor na 2. pitanje? :D
14 godina
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Ja znam a ti?

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Riješi zagonetku i osvoji računalo

Postavite blesimetar.

Koliko sam upoznat sa zakonom RH ovdje se ne spominje da je ista igra zakonski regulirana i prijavljena ?

Znači da je lopovluk, a laptop ide ma onom malom od frenda znaš.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice