Roboti dolaze, lance nam donose

poruka: 9
|
čitano: 1.893
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti dolaze, lance nam donose".
14 godina
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

treba uloziti malo vise truda jerbo ovakve povrsne skice kolumni roboti (ili osnovnoskolci) pisu ko iz sale... nhf

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

bez uvrede, velik dio vijesti na ovom portalu roboti bi u najmanju ruku jednako dobro "napisali"..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
18 2 hvala 0
15 godina
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

Što je najgore, ne treba ni skupi robot. 

Dovoljan je programčić "inovativnog" srednjoškolca iz rubrike "Bolja Hrvatska"

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Roboti dolaze, lance nam donose
nixass kaže...

bez uvrede, velik dio vijesti na ovom portalu roboti bi u najmanju ruku jednako dobro "napisali"..

I volonteri. :D

11 godina
neaktivan
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

A tek pravopis

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

 a tek robota spamera i trolova u battlefield temama od kojih cijeli formu lagga.. {#}

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

 

Bilo bi jednostavnije robotima zamijeniti zastupnike u Saboru. Glasovanje je trivijalno budući da beskičmenjaci ionako glasuju po partijskoj liniji. Tek malo teže bi bilo javljanje za riječ, ali tu je dovoljno bilo kakvo baljezganje bez da se vidi pad kvalitete. Prednosti su mnoge: ušteda na plaćama, roboti bi bitno češće bili u Saboru od zastupnika, roboti bi slušali o čemu se priča (a ni ovi sada ništa ne razumiju)...

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti dolaze, lance nam donose
Mycroft kaže...

 

Bilo bi jednostavnije robotima zamijeniti zastupnike u Saboru. Glasovanje je trivijalno budući da beskičmenjaci ionako glasuju po partijskoj liniji. Tek malo teže bi bilo javljanje za riječ, ali tu je dovoljno bilo kakvo baljezganje bez da se vidi pad kvalitete. Prednosti su mnoge: ušteda na plaćama, roboti bi bitno češće bili u Saboru od zastupnika, roboti bi slušali o čemu se priča (a ni ovi sada ništa ne razumiju)..

Kaj se tiče javljanja za riječ to se riješi tako da se u svako random vrijeme izbaci random niz riječi.

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
15 godina
offline
Roboti dolaze, lance nam donose

tko radi svoj posao sa srcem + nešto pameti + određena doza smisla za humor + entuzijazam + jedna čajna žlica tvrdoglavosti, ne mora se bojati da će ostati bez posla. robot može uvijek zamijeniti mehaniku ali nikad kreativnost. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice