Robotski Woodward i Bernstein?

poruka: 6
|
čitano: 1.622
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Robotski Woodward i Bernstein?".
8 godina
offline
Robotski Woodward i Bernstein?
Ovo je ovican feed s malo transformacije. Nikakav bot. Ovo moze slozit svaki programer.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Robotski Woodward i Bernstein?
*obican
Life is jazz. Play it cool.
15 godina
offline
Robotski Woodward i Bernstein?

ah, 100 računala - 100 ćudi. a mi bi sve trpali u istu ladicu. nemere. i malo je pretenciozno to nazivati "umjetnom telekencijom" jer ta intel/amd ikenjcija nije jednoznačno odrediv pojam. svi ljudi (u đuture), primjerice, u prosjeku imaju jednu sisu i jedno jaje. sve štima: statistički je uzorak dovoljno velik za signifikantan zaključak. i umjetna ajteligenucija nikad neće dorasti umjetnoj gluposti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2016 18:42 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Robotski Woodward i Bernstein?

Cijela priča je primjer kako novinari (ne)rade posao dobro.

 

Autoru člana na recodeu je bilo predosadno napisati da je Washington post automatizirao dosadni dio posla, prepisivanje statistike a oslobodio novinare da pišu prave članke pa je napisao da sad roboti rade članke i evo priče (o robotima) iz ničega.

Dont believe what you are told. Double check.
Moj PC  
6 0 hvala 2
9 godina
protjeran
offline
Re: Robotski Woodward i Bernstein?
Hary kaže...

Cijela priča je primjer kako novinari (ne)rade posao dobro.

 

Autoru člana na recodeu je bilo predosadno napisati da je Washington post automatizirao dosadni dio posla, prepisivanje statistike a oslobodio novinare da pišu prave članke pa je napisao da sad roboti rade članke i evo priče (o robotima) iz ničega.

 A nase jos kvalitetnije bot novinarstvo to prenosi i radi nebulozne analize. Zivjeli botovi i dolje novinarcici

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2016 23:05 (Ivo Robić).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Robotski Woodward i Bernstein?
Sportski novinari, kao najnepismeniji, najneobrazovaniji i najstereotipniji su po svojoj prirodi najsporija gazela u krdu i najlakši plijen. Kad bi bar krdo potrčalo brže bez njih, ali nažalost neće.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice