Rovio najavljuje otpuštanja

poruka: 4
|
čitano: 1.341
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rovio najavljuje otpuštanja".
11 godina
neaktivan
offline
Rovio najavljuje otpuštanja

Imali su srece s angry birdsom. Odlicna igra koja brzo dosadi kao i PvZ i slicne. Nista inovacija nije bilo u igri osim star wars teme (koja je vjerojatno odnijela pozamasan dio novca za licencu), decki su se razmahali, pozaposljavali sve zive i nezive i sada slijede suze ...

130 ljudi im je 16% zaposlenih?! Po mom skromnom znanju matematike to daje preko 810 zaposlenika. Oko cega? Oko mobilne igrice koja je brzo pala u zaborav ...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
Moj PC  
4 1 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Rovio najavljuje otpuštanja
Imali su tu sreću šta su se prvi pojavili sa takvom igricom inače bi pali u prosjek kao i tisuće drugih.Trenutno po mojem samo KING bere miljune na naivčinama koje im plačaju za srca i poteze u svojim SAGA igrama.
14 godina
neaktivan
offline
Rovio najavljuje otpuštanja

Pa da su nastavili raditi nove stvari, umjesto bezbrojnih reciklaža svoje jedine igrice već 3 godine, možda se ne bi čudili poslovnim rezultatima

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rovio najavljuje otpuštanja
crazy_luđak kaže...

Pa da su nastavili raditi nove stvari, umjesto bezbrojnih reciklaža svoje jedine igrice već 3 godine, možda se ne bi čudili poslovnim rezultatima

... za što su, kao i u nas, krivi oni koje otpuštaju, a ne kretenski management. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice