Rules! je prva igra za Apple Watch

poruka: 6
|
čitano: 1.205
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rules! je prva igra za Apple Watch".
15 godina
neaktivan
offline
Rules! je prva igra za Apple Watch

Ne znam, meni je ideja igranja videoigara na satu nekako glupa i besmislena. Mislim, ako imaš "pametni" sat onda valjda isto imaš mobitel pri ruci. Pa nećeš se valjda igrati na tako sitnom ekranu, kada imaš mobitel sa puno većim ekranom. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
6 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rules! je prva igra za Apple Watch
NecroKnight kaže...

Ne znam, meni je ideja igranja videoigara na satu nekako glupa i besmislena. Mislim, ako imaš "pametni" sat onda valjda isto imaš mobitel pri ruci. Pa nećeš se valjda igrati na tako sitnom ekranu, kada imaš mobitel sa puno većim ekranom. 

 Slazem se al nekad moze biti pri ruci malo se poigrat 
 

Steam GameShop by ivanoman PM mene za vise informacija
13 godina
offline
Rules! je prva igra za Apple Watch

Ma ovo su gluposti...

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rules! je prva igra za Apple Watch
Ima pametnijih stvari za igrat se s rukom
...i tako dalje
15 godina
offline
Rules! je prva igra za Apple Watch

mislim da će se imatelji dovoljno naigrati s punjačem, e ne bi li djevojčad vrišteći čupala kosu i bacala donje rublje na sretnog satničara, a muškčad zelenjela umirući u mukama od zavisti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Rules! je prva igra za Apple Watch

Vec vidim recenzije:

"Baterija vam bez problema moze potrajati cak 14h power usagea, dok u slucaju ako ste prosjecan korisnik ide cak do puna 2 dana, no ukoliko gejmate na vasem satu, ocekujte ipak da cete tokom dana morat sat staviti na punjac. No ne brinite, tu je AFPC (Apple Fast Patented Charger) koji vam puni bateriju za svega 10min."

 

Do sad sam ove smartwatcheve smatrao totalnim debilizmom. No kako se moze sa njima i poigrati, definitivno cu uzeti 2 komada. Po jedan na svaku ruku.

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice